41 Fetih Suresi

Ya kusurabakmayin ben dun girmemistim goremedim yazdiklarinizi bana uyar kac verdiyseniz ama suan adetliyim bende aileme versem sorun olurmu okurlar biraz uzun suruyo benim adetim cunku
1 tane canim seninki verebilirsen güzel olur 💗

25 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamyalabilirsiniz )

1. Magnifiaque Magnifiaque 3
2. H M H M 3 💗
3.@SoLeiL12 2
4.@Life light 2
5.@Merayyy 2
6.@burcusami 2
7. Hhhifa Hhhifa 1
8. pawlover pawlover 1
9.@Aselhannn 1
10.@sheetan 1
11.@Seferye hatun 2 Mazaretli 💗
12.@Renkli Fiyonk 1
13. R rana20 1
14. M Maviayyy 2
15. @iremblncglyn 1 💗 mazaretli

❌ Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.❌

🌷🌷sıradaki kişi Magnifiaque Magnifiaque ( Merve ) 🌷🌷

♥️Bismillahirrahmanirrahim
Estagfullah Estagfullah Estagfullah
Elhamdulillah
Allahhumme salli ala seyyidîna Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Ey Rahmetinden sual olunmaz guzel Allah’im senden istiyorum Sen ol der dersen olur lutfen ol de olsun Mervenin dugum olmus islerini coz bekledigi yerden guzel haberler almasini hayirlisiyla islerini yoluna koymasini nasip et Ya halik Ya Bari Ya Musavvir isminin hurmetine
Ilk once butun evlat sahibi olmak isteyen herkese sonra Merve ´ ye hayirlisiyla ikiz nasip et ♥️Evlat hasretini dindir Allah’im
Mervenin duasina ortak olan herkese de en kisa zamanda gonullerindekini nasip et 🥰

okuyanlardan Allah razi olsun ♥️

Tamam tesekkurler Allah kabul etsin dun bir taneydi bugunde birmi olacak
Canim dün gece başladık ya bu geceye kadar devam toplam birgün içerisinde 1 kişi bitecek listede sıradaki kişi var inşallah duası yazıyor yukarda..
Yarın farklı kişiye geçeceğiz yine 1 tane okuyacaksın (isimlerin karşısına yazdım kişi başına düşen sayıyı) temizlenince Mazaretli onlar olursa yardım edersin 2 tane filan alırsın inşallah okuyabilirsen okuyamassan fazla hallederiz ben mesela 3 tane fazla okudum hasta kardeşlerin yerinde yardımlaşiyoryz yani bu şekilde 💗 birine veriliebilirse çok iyi olur bizim için bende veriyorum öyle.

Canim dün gece başladık ya bu geceye kadar devam toplam birgün içerisinde 1 kişi bitecek listede sıradaki kişi var inşallah duası yazıyor yukarda..
Yarın farklı kişiye geçeceğiz yine 1 tane okuyacaksın (isimlerin karşısına yazdım kişi başına düşen sayıyı) temizlenince Mazaretli onlar olursa yardım edersin 2 tane filan alırsın inşallah okuyabilirsen okuyamassan fazla hallederiz ben mesela 3 tane fazla okudum hasta kardeşlerin yerinde yardımlaşiyoryz yani bu şekilde 💗 birine veriliebilirse çok iyi olur bizim için bende veriyorum öyle.
Allah razi olsun tamam veririm tabi okurumda iki tane uc tane insallah Allahim kabul etsin duayi gordum Rabbim hepimizin kalbindekini hayirli eyleyip bize nasip etsin insallah

Allah razi olsun tamam veririm tabi okurumda iki tane uc tane insallah Allahim kabul etsin duayi gordum Rabbim hepimizin kalbindekini hayirli eyleyip bize nasip etsin insallah
Okununca haber verirsin olurmu :) aminn Allah razı olsun cannim💗

H M H M canım bana da 2 yaz olur mu akşamları okuyorum ben gündüz işte oluyorum ancak akşama bildirim yaparım 🤗😘🥰

• Muhteşem
Reactions: H M
H M H M canım bana da 2 yaz olur mu akşamları okuyorum ben gündüz işte oluyorum ancak akşama bildirim yaparım 🤗😘🥰
Bugün 1 tane yazdım yarın 2 den devam edersin canim olurmu 💗

Son düzenleme:
25 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamyalabilirsiniz )

2. H M H M 3 💗
3.@SoLeiL12 2
4.@Life light 2
5.@Merayyy 2
6.@burcusami 2
7. Hhhifa Hhhifa 1
8. pawlover pawlover 1
9.@Aselhannn 1
10.@sheetan 1
11.@Seferye hatun 2 Mazaretli 💗
12.@Renkli Fiyonk 1
13. R rana20 1
14. M Maviayyy 2
15. @iremblncglyn 1 💗 mazaretli

Elhamdulillah
Ey Rahmetinden sual olunmaz guzel Allah’im senden istiyorum Sen ol der dersen olur lutfen ol de olsun Mervenin dugum olmus islerini coz bekledigi yerden guzel haberler almasini hayirlisiyla islerini yoluna koymasini nasip et Ya halik Ya Bari Ya Musavvir isminin hurmetine
Ilk once butun evlat sahibi olmak isteyen herkese sonra Merve ´ ye hayirlisiyla ikiz nasip et ♥️Evlat hasretini dindir Allah’im
Mervenin duasina ortak olan herkese de en kisa zamanda gonullerindekini nasip et 🥰

Magnifiaque Magnifiaque arkadaşıma 1 tane Fetih Suresi okudum ALLAH kabul etsin inşallah

25 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

2. H M H M 3 💗 okundu
3.@SoLeiL12 2
4.@Life light 2
5.@Merayyy 2
6.@burcusami 2
7. Hhhifa Hhhifa 1 Mazaretli (okutacak )
8. pawlover pawlover 2
9.@Aselhannn 1 Mazaretli ( okutacak)
10.@sheetan dönüş yapmadi
11.@Seferye hatun 2 Mazaretli 💗 okundu
12.@Renkli Fiyonk 1💗 okundu
13. R rana20 2
14. M Maviayyy 2
15. @iremblncglyn 1 💗 mazaretli okundu

Elhamdulillah

Son düzenleme:
Etiket bildirimleri gelmemiş birazdan okur haber ederim zorlanan varsa iki de okuyabilirim 🧡

X