41 Fetih Suresi

Herkes okudu sanırım.Allah kabul etsin insallah

H M bitirdim listeyi cok şükür Rabbim ins niyetlerimizi kabul etsin dualarımızı kabul etsin..

3 çocuğum da kız diyene kadar acı değil mi insanlar bir evlat için neler neler yaparken kız çocuk diye dalga geçenler laf edenler
Biz 3 ablayiz. Babam benim adimi Arzu koydu. 3cuyum ben. Soranlara da hep arzuladik onu o yuzden oyle koydum diye crvap verir. Ben dogunca gulenler mi dersin, dalga geçenler mi dersin ((( ama 3muz de okuduk, asla adimiza, anne babamiza laf getirmedik. 3muz de evlendjk. Allah bağişlarsa 5 tane yeğenim var. Ben de sirami bekliyorum. Annemi babami şu an herkes kiskanir. Oğlu olanlarin çoğu zaten ne çekiyorsa ogullarindan çekiyor bize laf atanlarin. Halam anneme oglu olmayan kadin kusurludur demişdi. Kendisinin 1 oğlu var. Ve dusunki o oglu onu evden kovdu, tokat atti, heo ağlatti. Ve yillardir annesini kapidan jçeri almiyor. Oyle oğul gerekli mi? Kesinlikle kimseyi dinleme. Herkesin karşisinda dik dur. Ogul lafi açanlarin agzini kapa. Zaten ogul kiz ayrimciliği yapanlarla laf dalaşina girmeye değmez

Merhaba arkadaslar bu sayfada fetih suresini okuduktan sonra Rabbim nasip etti evlat verdi aklima geldiniz bir selam vereyim istedim

Allah yavrunuzu sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.
Keşke tekrar okusak birbirimiz için.

Merhaba arkadaslar bu sayfada fetih suresini okuduktan sonra Rabbim nasip etti evlat verdi aklima geldiniz bir selam vereyim istedim

Allah bağışlasın yavrunuzu birkaç arkadaşın daha oldu bebeği ben de okumalara destek olmuştum bildirim gelince hatırladım

Hey gidi günler hey.. Kızımı kaybetmiştim dualarla zikirlerle ayakta kaldım.. Omerime sağlıkla kavuştum çok şükür, şimdi omerim abi olcak, inşallah sağlıkla kavuşurum Erenime de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…