41 Fetih Suresi

Fetih Suresi 27 adet okuyoruz üstünü kendimiz tamamlayabiliriz.

1). Life light 2
2). H M 2
3). burcusami mazaretli
4). K Kirazxyz 2
5). ohbb (Hanife ) 2
6) goah 2 mazaretli sonra okuyacak
7). S sheetan 2
8). SoLeiL12 2
9). Cookiie 2
10). Z zinciriye mazaretli sonra okuyacak
11). R rana20 2
12). Aselhannn 2
13). M Maviayyy 2
14). kavs-i kuzah 1

(Başlamadan önce Salavat ve İstiğfar çekelim inşallah ) başlangıç tarihi 04.05.2021
Her akşam 21:00 e kadar sıradaki kişinin duasını bitirmiş olacağız.

19 okundu birde sen kendine 21 toplam okunmuş olur.
Diğer kalanları mazaretli arkadaşlar okuyacak inşallah Aselhannn

Sende hakkını helal et canım böyle bişeye vesile olduğun için Allah razı olsun. Rabbim niyetini gerçekleştirsin
İstediğim birşey için güzel adım oldu duamız bitmedi elbette devam ediyoruz inşallah dualar asla boşa değil her düğümü cozee bi iznillah

Yazmamişmiyim yaa sen benm aklımdasın hep ama oluyo öyle şeyler
Olsun cnm dua grubu cok olunca kafalar karışıyor demi fetih suresi okuyun arkadaslar oldu da acaba dedim beni atladım görmedim dedim

Reactions: H M
Olsun cnm dua grubu cok olunca kafalar karışıyor demi fetih suresi okuyun arkadaslar oldu da acaba dedim beni atladım görmedim dedim
Hemde nasil bazen başka grubun alintisini diğer gruba yapıyorum kims egormeden siliyorum

M Maviayyy pıhtılaşma yok poliformizm var yani ystkinlik 2 gende ama yinede kullandı mutasyon yok yani sende vsrmiymis?

M Maviayyy pıhtılaşma yok poliformizm var yani ystkinlik 2 gende ama yinede kullandı mutasyon yok yani sende vsrmiymis?
İli gende heterizgot varmiş mhtf677 ve pai 4g5g Di galiba isimlerini yanlis yazmiş Olabılirim genetikçi bu onemli degil dedi ATIII ile APC degerini dolayı pıhtılasması yatkınlıhın var dedi
2 doktor hamilelik kanda görür görmez kullanacaksın igne ve ilaci dedi bir doktorda kese görününce dedi

Reactions: H M
Ben önce hap sonra iğne kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…