41 Fetih Suresi

İki tane okunducanim Allah kabul etsin

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 2
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy 2
14. M Manda_Lina 2
15. S sheetan 2
16. mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 2
19. @morkagit 1

sıradaki kişi mutlulukbenihicbirakma

Canım adım Nur
Niyetim:
Rabbimden dileğim öncelikle bana kızıma eşime ve aileme sağlık diliyorum bu mübarek ayların günlerin yüzü suyu hürmetine Anneciğimin hayırlısıyla şafi ismiyle şifa bulmasını nasip eder inşallah ya Rabbim mucizeler yaratsın inşallah
Hayırlısıyla gireceğim sınavda başarılı olup devlet kapısında hayırlı iş nasip et yarabbim
Ve sağlıklı sıhhatli aza noksanlığı olmayan eli ayağı uzuvları tam aklı başında hayırlı bir evlat daha nasip et bana yarabbim
Beni ve burdaki tüm arkadaşlarımı sevdiklerimizin sağlığıyla yokluğuyla sınamasın Allahım onlarıda bizimkiyle sınamasın inşallah bizi doğru yoldan ayırmasın güzelliklerle doğru yolu göstersin inşallah
Okuyan dua eden herkesten şimdiden Allah razı olsun Rabbim gönüllerimizin muradını hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

liste alıma kapalıdır.

Son düzenleme:
Nur arkadaşıma okudum. Allah kabul etsin inşallah

Reactions: H M
Bende akşam okuyacm canm Sen okumuş bil şimdiden aklimdayken bildirmi yapaym dedm:)

İsmim: Ayşenur Bismillahirrahmanirrahim
Ya Rabbi Ya şafi isminin hürmetine bu mübarek günlerin hürmetine ve peygamber efendimiz(sav) hürmetine kızlarıma tez zamanda kalıcı şifalar ver Allah'ım.Saglikli sıhhatli mutlu huzurlu vatanina milletine dinine yararli oz guveni yüksek birer insan olsunlar kizlarim .Hayirli isleri hayirli esleri hayirli evlatları olsun ve hayirli birer evlat hayatlarında daima başarılı olsunlar.Onlari tum kotuluklerden koru ve daima iyi insanlarla karşılaştır.Ey kendisinden yardim isteyene yardim eden! Ya Rabbi sana yalvarıyorum.Sevgili peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden istiyorum.Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek yalvarıyorum. Senin hatrın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle ve onun hürmetine duami kabul eyle. Şimdiden hepinizden Allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…