41 Fetih Suresi

Ay ne guzel dua etmissin kardesim Rabbim kabul buyursun gozlerim yasardi masallah Allah kabul etsin okudum iki adet

Okudum. Allah kabul etsin inşallah

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 2
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy 1
14. @iremblncglyn 2
15. S sheetan 2
16. mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 2
19. @morkagit 1

sıradaki kişi S sheetan

Duam ;
Allahım müslümanları koru . Ehli sünneti ali eyle. Bizi hayırla güzellikle ıslah et. Bizim için hayırlı olanı bile bilmekten aciziz bize ne dualar lazımsa dinimiz dünyamız ahiretimiz için kalbimize ve dilimize getir ve fazlı kereminle kabul eyle. Bildiğim bilmediğim tüm iyilikleri nasip eyle tüm kötülüklerden koru. Hastalıklardan koru hayırlı zaman yaşat hayırlı zaman vefat ettir. İmanla vefat etmek nasip eyle. Annemin sevdiklerimin tüm müslümanların kabir azabı varsa dindir kabrini mahşere kadar cennet bahçesi eyle bizi sevdiklerimizle cennetinde buluştur. Hiç bir zerremizi cehenneme nasip etme. Oğluma en kısa zamanda hayırla şifa ver kurtar yarabbim şifasını kısa zamanda buldur ya rabbim.hayırlı arkadaşlar öğretmenler ortamlar nasip eyle davranış problemlerinden ve atipik otizminden bir zerre bırakma onda yarabbim. Oğlumu ve kızımı hayırlı , heryönden sağlıklı evlat ve kul eyle bizleri koru. Kazalarımı bitirmek nasip eyle , kuranı ezberlemek ve hacca gidebilmek nasip eyle peygamber efendimizi rüyamda görebilmek nasip eyle. Buradaki arkadaşlarımın da dualarını kabul eyle Sevdiklerimizi de bu dualara nasip eyle amin. Elhamdulillah. Allahümme salli ala seyyidina Muhammet ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.
Allah razı olsun hepinizden

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

liste alıma kapalıdır.

Niyetine okudum Allah kabul etsin inşaallah

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 2
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami mazeretli
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn 2
15. S sheetan 2
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 2
19. @morkagit 1

sıradaki kişi mutlulukbenihicbirakma

liste alıma kapalıdır.

1. Magnifiaque 2
2. H M 2
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami mazeretli
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn 2
15. S sheetan 2
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 2
19. @morkagit 1

sıradaki kişi mutlulukbenihicbirakma

Canım adım Nur
Niyetim:
Rabbimden dileğim öncelikle bana kızıma eşime ve aileme sağlık diliyorum bu mübarek ayların günlerin yüzü suyu hürmetine Anneciğimin hayırlısıyla şafi ismiyle şifa bulmasını nasip eder inşallah ya Rabbim mucizeler yaratsın inşallah
Hayırlısıyla gireceğim sınavda başarılı olup devlet kapısında hayırlı iş nasip et yarabbim
Ve sağlıklı sıhhatli aza noksanlığı olmayan eli ayağı uzuvları tam aklı başında hayırlı bir evlat daha nasip et bana yarabbim
Beni ve burdaki tüm arkadaşlarımı sevdiklerimizin sağlığıyla yokluğuyla sınamasın Allahım onlarıda bizimkiyle sınamasın inşallah bizi doğru yoldan ayırmasın güzelliklerle doğru yolu göstersin inşallah
Okuyan dua eden herkesten şimdiden Allah razı olsun Rabbim gönüllerimizin muradını hayırlısıyla nasip etsin inşallah

liste alıma kapalıdır.

Ben de okudum Canısı Allah kabul etsin

mutlulukbenihicbirakma arkadaşıma 1 tane Fetih okudum ALLAH kabul etsin inşallah

1tane okudum Rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…