41 Fetih Suresi

İşler yoğun olunca kendim bitiremem belki annemle destekleşirim diye sordumdu

Reactions: H M
29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 3
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami 3
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy Mazaretli
14. M Manda_Lina 2
15. S sheetan 3
16. mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 1
19. @morkagit

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi @Renkli Fiyonk ( hilal )
Allahim Hilalin bebeğini hayırlısıyla hayırlı sağlıklı sıhhatli eli yüzü düzgün insan sıfatında azaları tam ve sağlıklı annesine babasına vatana millete hayırlı ömrü güzel akıllı uslu başarılı sakin yapılı, sebepsiz yere ağlamaları ve huzursuzluğu olmayan Peygamber Efendimizin ilminde, Hz. Ömer adaletinde, Yûsuf -aleyhisselâm güzelliğinde, Rabbi hebli minessalihin salih bir evlat nasip eyle.
Hamileliğini sağlıkla atlatabilmeyi sağlıkla yavrusunu kolay bir doğumla kucağına alabilmesini, Eşine çocuğuna bebeğine kendisine daimi sağlık sıhhat afiyet ve erkek kardeşine hayırlı kısmetler hayırlısıyla yuvasını kurmasını çoluk çocuğa karışmasını nasip eyle.
Her zaman helalinden rızk bereketlisinden ömür nasip eyle. Namazlarını bırakmadan kılmayı Hilale eşine ve isteyen tüm müslüman alemine nasip eyle Ya Rabbi... Amin. Evlat sahibi olamayan mümin kardeşlerime de hayırlı evlatlarla kucaklarını doldur RABBİM inşallah...Velhamdü lillâhi Rabbil’âlemîn. Estagfirullah, estagfirullah, estagfirullah, estagfirullahel’azîm elkerîm ellezî lâ-ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyûme ve etûbü ileyh.

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 3
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami 3
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy Mazaretli
14. M Manda_Lina 2
15. S sheetan 3
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 1
19. @morkagit 1

Sıradaki kişi R rana20

Kızlar duam;
"Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Rabia kuluna, eşine, kızlarına her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et. Kızlarını hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetlerini hayr eyle, anne babalarına ahirette davacı değil şefaatcı eyle.
Rabbim! Sen evladı olmayan tüm kullarına özellikle dua arkadaşlarına kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, salih ve salihalardan evlatlar nasip eyle gönüllerinde her ne duaları varsa hayırlısıyla kabul eyle.
Rabia kuluna da hayırlı, sağlıklı takvalı salih bir erkek evlat nasip eyle. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"
Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim Allahım tüm dualarımızı kabul etsin inşallah

1. Magnifiaque 2
2. H M 3
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. Merayyy 2
6. burcusami 3
7. Hhhifa 2
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 1
13. M Maviayyy Mazaretli
14. M Manda_Lina 2
15. S sheetan 3
17. aysenurt3991 1
18. zey_nep 1
19. @morkagit 1

Sıradaki kişi R rana20
Kızlar duam;
"Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Rabia kuluna, eşine, kızlarına her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et. Kızlarını hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetlerini hayr eyle, anne babalarına ahirette davacı değil şefaatcı eyle.
Rabbim! Sen evladı olmayan tüm kullarına özellikle dua arkadaşlarına kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, salih ve salihalardan evlatlar nasip eyle gönüllerinde her ne duaları varsa hayırlısıyla kabul eyle.
Rabia kuluna da hayırlı, sağlıklı takvalı salih bir erkek evlat nasip eyle. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"
Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim Allahım tüm dualarımızı kabul etsin inşallah

Rana için bir tane aldım. Ama tesadüfen baktım. Bildirim gelmedi canım. Dün okuyamadım kusura bakmayın. Bundan sonra takip ederim.

Okudum canım

Canim arkadaşım R rana20 için okudum. Rabbım gönül muradını kabul etsin H M

Ben de okudum balım

Okudum allah kabul etsin inşallah

2 okunduk canim Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…