41 Fetih Suresi

Vesile olduğun için de Allah senden razı olsun canısı Rabbim seni en güzel şekilde mükafatlandırsın hem bu dünyada hem öbür dünyada

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 3
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. @Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 1
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
15. S sheetan 3
16. mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1
18. S sedna03 1

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi Life light

Duasi :
İsmim Elif

Allahım sen büyüksün Yarabbim. Sana karşı bilerek ya da bilmeyerek işlediğim günahlarımı affet Yarabbi. Sen gönlümden geçeni en iyi bilensin. Yuvamdan huzuru, sevgiyi ,saygıyı eksik etme Yarabbim . Eşime ve bana hayırlısıysa sağlıklı , uzun ömürlü bir evlat nasip et Allahım. Yeniden başladığımız tedavinin sıkınıtısız ilerlemesini nasip et sonunu hayırlara çıkar her şeyin en doğrusunu hayırlısını bilen sensin. Bize bugünümüzü aratma Allahım.Aileme hayırlı uzun ömürler nasip eyle bizi yolundan ayırma.
Duama amin diyen tüm arkadaşlarımında gönüllerindeki dualarını kabul eyle Allahım.

İsmim Elif

Allahım sen büyüksün Yarabbim. Sana karşı bilerek ya da bilmeyerek işlediğim günahlarımı affet Yarabbi. Sen gönlümden geçeni en iyi bilensin. Yuvamdan huzuru, sevgiyi ,saygıyı eksik etme Yarabbim . Eşime ve bana hayırlısıysa sağlıklı , uzun ömürlü bir evlat nasip et Allahım. Yeniden başladığımız tedavinin sıkınıtısız ilerlemesini nasip et sonunu hayırlara çıkar her şeyin en doğrusunu hayırlısını bilen sensin. Bize bugünümüzü aratma Allahım.Aileme hayırlı uzun ömürler nasip eyle bizi yolundan ayırma.
Duama amin diyen tüm arkadaşlarımında gönüllerindeki dualarını kabul eyle Allahım.

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 3
3. SoLeiL12 2
4. Life light 2
5. @Merayyy 2
6. burcusami 2
7. Hhhifa 1
8. pawlover 2
9. Aselhannn 1
10. S Seferye hatun 1
11. @Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
15. S sheetan 3
16. mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1
18. S sedna03 1

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi Life light

Duasi :
İsmim Elif

Amin aminn aminnnnnnnnnn

Vesile olduğun için de Allah senden razı olsun canısı Rabbim seni en güzel şekilde mükafatlandırsın hem bu dünyada hem öbür dünyada
Okudum Allah hayırlısıyla kabul etsin inşallah

Reactions: H M
Yarın evde olmicam ama okurum giremezsem siz beni okudu sayın

S sedna03 bugün okuduğum fazlalığı senin okudun yerine diye sayıp isaretledim. Girdikçe bilgi verirsen iyi olur canım

Receb ayının başi ortası son günü gusül almak şifalı ve faydalıdır inşallah. Tövbe niyetine alın yarın son gün..
Allah razı olsun cnm verdiğin bilgi icin şaban ayı pzr akşami mi giriyor yoksa cts akşamı mi? Hani kandil günü crsb akşamı başladı ya

Reactions: H M
Allah razı olsun cnm verdiğin bilgi icin şaban ayı pzr akşami mi giriyor yoksa cts akşamı mi? Hani kandil günü crsb akşamı başladı ya
Canim pazar günü Şabanin 1i
Yarın gündüz alacaksan al inşallah son günü cumartesi gecesi giriyoruz inşallah Şaban ayina

Canim pazar günü Şabanin 1i
Yarın gündüz alacaksan al inşallah son günü cumartesi gecesi giriyoruz inşallah Şabana
Yok ondan sormadım cnm bi duam vardı da ondan yani şaban ayının ilk günü dua etmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…