41 Fetih Suresi

Kaç tane düşüyor günlük canim
1 tane veririz sana :) okuyabilcek olanlara veriyoruz sayımızda yeterli bukadar sende katilirsan son olarak.aktif takip etmen lazım ama.

1 tane veririz sana :) okuyabilcek olanlara veriyoruz sayımızda yeterli bukadar sende katilirsan son olarak.aktif takip etmen lazım ama.
Tmm canim o zaman bende katilayim bugun bir tane senin icin mi okuyacam

Reactions: H M
29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 3
3.@SoLeiL12 2
4.@Life light 2
5.@Merayyy 2
6. burcusami 2
7.@Hhhifa 1
8.@pawlover 2
9.@Aselhannn 1
10.@Seferye hatun 2
11.@Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
15. S sheetan 3
16 mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi H M (ismim Hatice )

Duasi: Merhameti Sonsuz Rabbim iki dünyada afiyet versin kuvvet versin.
Ahlakimızı , imanımızı daima kendine yakın eylesin. inşallah hayırlı sağlıklı bir hamilelik ve evlat nasip eylesin. Tum isteyen benle dua eden arkadaşlarımın hayırlı muradlarini versin.Amin.. Allah razı olsun okuyan herkesten dualarınız sizi de bulsun

Son düzenleme:
Tamam bugun de 3 tane okudum .
Kime okudun canim banami Allah razı olsun yeni listeye geceye doğru geçeriz listedeki isimlere göre gidersen sevinirim canim

H M canım ben dediğin gibi dün akşam Merve arkadaş için okudum şimdi yeni sıra sende mi listeyi nezmn yayınlıyorsun? Kusura bakma ben takip edemedim
Benim tamam canim okuyacak arkadaşlarla tamamlanıyor. akşam geceye doğru yeni kişiye geçeriz. Allah kabul etsin

H M cnm 2 arkadaşın niyeti var kafam karıştı 2 kişiye mi okuyoruz bugün

H M cnm 2 arkadaşın niyeti var kafam karıştı 2 kişiye mi okuyoruz bugün
Canm siz sıradan devam edin ben diğer arkadaşlar yeni diye öyle dedim sizde değişiklik yok :) listeyi takip edin yeter

H M dun gece kendime okuyup tamamladim senin icin olsun bu sayi

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque 2
2. H M 3
3.@SoLeiL12 2
4.@Life light 2
5.@Merayyy 2
6. burcusami 2
7.@Hhhifa 1
8.@pawlover 2
9.@Aselhannn 1
10.@Seferye hatun 2
11.@Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
15. S sheetan 3
16 mutlulukbenihicbirakma 1
17. aysenurt3991 1

Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.

Sıradaki kişi H M (ismim Hatice )

Duasi: Merhameti Sonsuz Rabbim iki dünyada afiyet versin kuvvet versin.
Ahlakimızı , imanımızı daima kendine yakın eylesin. inşallah hayırlı sağlıklı bir hamilelik ve evlat nasip eylesin. Tum isteyen benle dua eden arkadaşlarımın hayırlı muradlarini versin.Amin.. Allah razı olsun okuyan herkesten dualarınız sizi de bulsun

Kime okudun canim banami Allah razı olsun yeni listeye geceye doğru geçeriz listedeki isimlere göre gidersen sevinirim canim
Ya kusra bakmayın ama şöyle olsa olurmu.
Ben hergün 3 tane okuyup okudum yazıyım niyetim o sırada okunan kişiye olsun.
Çünkü Çok takip edemiyorum benim çocuklarım küçük oğlumun da özel bir durumu var ilgilenilmesi gereken .
dua halkasında olmak bana huzur verdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…