41 Fetih Suresi

Selamın aleyküm çok özür dilerim bazı özel nedenlerden yazamadım. Şimdi 3 tane fetih suresi bitirdim Allah kabul etsin. İlk günler için katılamamış oldum yetişemedim . Bundan sonra düzenli okuyup yazmaya çalışacağım Allahın izniyle.
Kandiliniz mübarek olsun

Arkadaşlar hayırlı kandiller, Ben etiketi biraz geç gördüm bende katılmak isterim varsa yeriniz ama anlayamadım 33e nasıl tamamlıyoruz
Tamam ekleyeceğim sizide
Selamın aleyküm çok özür dilerim bazı özel nedenlerden yazamadım. Şimdi 3 tane fetih suresi bitirdim Allah kabul etsin. İlk günler için katılamamış oldum yetişemedim . Bundan sonra düzenli okuyup yazmaya çalışacağım Allahın izniyle.
Kandiliniz mübarek olsun
Tamam ekleyeceğim inşallah ama liste paylaşıyoruz ya canim oradakinin duasına niyet alsan güzel olur 🥰

29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

1. Magnifiaque Magnifiaque 3
2. H M H M 3
3. SoLeiL12 SoLeiL12 2
4. Life light Life light 2
5.@Merayyy 2
6.@burcusami 2
7. Hhhifa Hhhifa 1
8.@pawlover 2
9.@Aselhannn 1
10.@Seferye hatun 2
11.@Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
15. S sheetan 3
16. mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma 1

❌ Okuma Süremiz 1 gündür. Ertesi geceye kadar bildirelim okumalarimizi lütfen.❌

Sıradaki kişi H M H M ( ismim Hatice )

Duasi: Merhameti Sonsuz Rabbim iki dünyada afiyet versin kuvvet versin.
Ahlakimızı , imanımızı daima kendine yakın eylesin. inşallah hayırlı sağlıklı bir hamilelik ve evlat nasip eylesin. Tum isteyen benle dua eden arkadaşlarımın hayırlı muradlarini versin.Amin.. Allah razı olsun okuyan herkesten dualarınız sizi de bulsun 💗

Magnifiaque Magnifiaque 29 üstünü kolayca tamamlariz insallah. Ben kendiminkini sayı olarak arkadaşlarda okuyunca tamamlamis oluyorum. okudukları sana gitsin yeni arkadaşlarin. S sheetan okumuş 28 oldu.sende 33 e tamamla.
Yanlız dileyen tamamlar arkadaşlar zorunlu dgeil bu arada haberiniz olsun.

Son düzenleme:
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma sen Magnifiaque Magnifiaque nin niyetine 1 tane okurmusun.🥰 Benim sayımi ben tamamladım çünkü diğer arkadaşlarda okuyunca tamam olacak.
S sheetan sana artık 3 yazdım hergun 3 okursun degilmi ona gore sayı belirledim. Sende Magnifiaque Magnifiaque niyetine alırsan ismi Merve inşallah.
Yani sizi listeye ekledim ama bugünlük Magnifiaque Magnifiaque ye okursanız iyi olur yarın listedeki kişiye devam edersiniz.
Hhhifa Hhhifa bende hepinizi niyetime aldım inşallah canım isim olarak bildiklerime isim dedim 🥰

Son düzenleme:
29 Fetih Suresi Okuyoruz.. ( kendi başınıza zamana yayarak 33 e tamamlayabilirsiniz )

2. H M H M 3
3. SoLeiL12 SoLeiL12 2
4. Life light Life light 2
5.@Merayyy 2
6.@burcusami 2
7. Hhhifa Hhhifa 1
8.@pawlover 2
9.@Aselhannn 1
10.@Seferye hatun 2
11.@Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
15. S sheetan 3
16. mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma 1

Ahlakimızı , imanımızı daima kendine yakın eylesin. inşallah hayırlı sağlıklı bir hamilelik ve evlat nasip eylesin. Tum isteyen benle dua eden arkadaşlarımın hayırlı muradlarini versin.Amin.. Allah razı olsun okuyan herkesten dualarınız sizi de bulsun 💗
H M H M canım niyetine okudum. Rabbim duanı en güzelinden kabul etsin inşaAllah ❤🌺🌸

• Muhteşem
Reactions: H M

2. H M H M 3 💗
3. SoLeiL12 SoLeiL12 2 💗
4. Life light Life light 2 💗
5.@Merayyy 2
6.@burcusami 2
7. Hhhifa Hhhifa 1
8.@pawlover 2
9.@Aselhannn 1
10.@Seferye hatun 2 💗
11.@Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
15. S sheetan 3 💗 Magnifiaque Magnifiaque ye okundu.
16. mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma 1 Magnifiaque Magnifiaque (Merve) ye okuyacak bugünlük inşallah

Son düzenleme:
Ra
Hep aklımdaydıniz bu gece Rabbim kim ne hasreti çekiyorsa dindirsin😔 Allah razı olsun aminnn aminnn ❤️
Rabbim razı olsun. Sizlerde aynı şekilde duamdaydınız. Kimisi nickiyle , kimi ismiyle. Ne mutlu bize ki hiç tamımadığın din kardeşinin duasındasın. Bu da büyük bir nimmet...Elhamdülillâh 🍃 🍁

Ra
Rabbim razı olsun. Sizlerde aynı şekilde duamdaydınız. Kimisi nickiyle , kimi ismiyle. Ne mutlu bize ki hiç tamımadığın din kardeşinin duasındasın. Bu da büyük bir nimmet...Elhamdülillâh 🍃 🍁
Yaa çok şükür elhamdulillah...:KK200:

H M H M canim bikac gundur girmiyordum yeni gordum bi dahakine dahil olurum artik

• Beğen
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma sen Magnifiaque Magnifiaque nin niyetine 1 tane okurmusun.🥰 Benim sayımi ben tamamladım çünkü diğer arkadaşlarda okuyunca tamam olacak.
S sheetan sana artık 3 yazdım hergun 3 okursun degilmi ona gore sayı belirledim. Sende Magnifiaque Magnifiaque niyetine alırsan ismi Merve inşallah.
Yani sizi listeye ekledim ama bugünlük Magnifiaque Magnifiaque ye okursanız iyi olur yarın listedeki kişiye devam edersiniz.
Hhhifa Hhhifa bende hepinizi niyetime aldım inşallah canım isim olarak bildiklerime isim dedim 🥰

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah 🤲
Peki normalde günlük 1 tane mi yoksa kim kaçtane okursa mı?

• Beğen
Okudum canım Allah kabul etsin inşallah 🤲
Peki normalde günlük 1 tane mi yoksa kim kaçtane okursa mı?
Ya varsayıma bırakmadım okuyabilecek olanlar fazla okuyor onlara yazdım yardimlaşiriz zor durumda kalınca ben mesela 6 7 tane okumaya calsiiyorum kimse zorlanmasın diye.

2. H M H M 3 💗
3. SoLeiL12 SoLeiL12 2 💗
5.@Merayyy 2
6.@burcusami 2
7. Hhhifa Hhhifa 1
8.@pawlover 2
9.@Aselhannn 1
10.@Seferye hatun 2 💗
11.@Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
16. mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma 1 Magnifiaque Magnifiaque ( ismim Hatice )

Ahlakimızı , imanımızı daima kendine yakın eylesin. inşallah hayırlı sağlıklı bir hamilelik ve evlat nasip eylesin. Tum isteyen benle dua eden arkadaşlarımın hayırlı muradlarini versin.Amin.. Allah razı olsun okuyan herkesten dualarınız sizi de bulsun 💗[/B]

2. H M H M 3 💗
3. SoLeiL12 SoLeiL12 2 💗
5.@Merayyy 2
6.@burcusami 2
7. Hhhifa Hhhifa 1
8.@pawlover 2
9.@Aselhannn 1
10.@Seferye hatun 2 💗
11.@Renkli Fiyonk 1
12. R rana20 2
13. M Maviayyy 2
14. @iremblncglyn
16. mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma 1 Magnifiaque Magnifiaque ( ismim Hatice )

Ahlakimızı , imanımızı daima kendine yakın eylesin. inşallah hayırlı sağlıklı bir hamilelik ve evlat nasip eylesin. Tum isteyen benle dua eden arkadaşlarımın hayırlı muradlarini versin.Amin.. Allah razı olsun okuyan herkesten dualarınız sizi de bulsun 💗[/B]
Okundu kardesim Rabbim gonlunden geceni hayirli eyleyip nasip etsin insallah Allah kabul etsin

• Muhteşem
X