40 YAŞINDA KIZLIK DİKİMİ TUTAR MI?

Mercansah

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
25
12
47
MERHABA KIZLAR BEN ÇOĞUNUZUN ABLASI BAZILARINIZINDA ANNESİ YAŞINDA OLABİLİRİM 40 YAŞIMDA OLMAMA RAĞMEN BAZI ÖZEL SEBEPLERLE KIZLIK DİKTİRMEK ZORUNDAYIM DOKTORLAR OLUR DİYOR AMA İNTERNETTE BU YAŞTA DİKTİRENE RASTLAMADIM BİRKAÇ GÜNDÜR BU SİTEYİDE TARADIM GÖREMEDİM. BİLDİĞİNİZ VARMI İLERİ YAŞTA DİKTİREN ??

20 YAŞINDA OLSAM ETTİK BİR CAHİLLİK DER ÇIKARDIM İŞİN İÇİNDEN AMA 40 YAŞINDA TUTMAZSA REZİLLİK 40 KAT OLUR

WALLA NE YAPSAM ŞAŞIRDIM ÇARE DİKİM GELDİ AKLIMA GERÇEĞİ SÖYLESEM YIKILACAK . KORKMA ANLAYIŞLI DAVRANIRIM İLK GECE FALAN DİYOR AĞLASAMMI GÜLSEMMİ

Niye tutmasinki? Sizin yaşınızla ne alakasi var?
Yani 20 yaşında 4 senedir günde 3 kere cinsellik yaşayan insanlarınki tutuyor...sizinkide tutar

MERHABA KIZLAR BEN ÇOĞUNUZUN ABLASI BAZILARINIZINDA ANNESİ YAŞINDA OLABİLİRİM 40 YAŞIMDA OLMAMA RAĞMEN BAZI ÖZEL SEBEPLERLE KIZLIK DİKTİRMEK ZORUNDAYIM DOKTORLAR OLUR DİYOR AMA İNTERNETTE BU YAŞTA DİKTİRENE RASTLAMADIM BİRKAÇ GÜNDÜR BU SİTEYİDE TARADIM GÖREMEDİM. BİLDİĞİNİZ VARMI İLERİ YAŞTA DİKTİREN ??
40 yasinda olgun kocaman kadinsiniz, suzin tercihiniz saygi duymak zorunda karsinizdaki kisi , bence ayipmis gunshmis gibi kendinizi yadirgamayin bu cok dogal bir durum , ve karsinizdaki kisiyede bu yuzu vermeyin

Tutar merak etme neden tutmasın? 70-80 yasındaki kadınların yarası iyleşiyo seninki cok rahat tutar

X