40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

merhabalar, forumu sürekli takip eden pasif bi izleyiciydim artık üye olmaya karar verdim. bu hamilelik için olan duadan banada yollayabilir misiniz ? pcos hastasıyım ve bende bu ay aşılama yaptıracağım duaya çok ihtiyacım var

merhabalar, forumu sürekli takip eden pasif bi izleyiciydim artık üye olmaya karar verdim. bu hamilelik için olan duadan banada yollayabilir misiniz ? pcos hastasıyım ve bende bu ay aşılama yaptıracağım duaya çok ihtiyacım var

hayırlı haberlerini bekliyoruz,inşallah bu kez tutar,allah dualarını kabul etsin,hoşgeldin,SARAFEM herkese umut oldu,

hayırlı haberlerini bekliyoruz,inşallah bu kez tutar,allah dualarını kabul etsin,hoşgeldin,sarafem herkese umut oldu,

dua için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun bende deneyeceğim inşallah. Rabbim isteyen herkese gönlündekini hayırlısıyla versin

selam kizlar ya cok merak ettim banada bu duayi gönderebilirmisiniz canlar bende 3defa tüp bebek denedim hersey cok ama cok iyi olmasina ragmen kurban oldugum Rabbim ol demedikce olmuyor daha 1ay önce aldim 3üncü negatifi:KK17:

Son düzenleme:
selam kizlar ya cok merak ettim banada bu duayi gönderebilirmisiniz canlar bende 3defa tüp bebek denedim hersey cok ama cok iyi olmasina ragmen kurban oldugum Rabbim ol demedikce olmuyor daha 1ay önce aldim 3üncü negatifi:KK17:

üzüldüm hem bu duayı oku hemde şu incir kürünü sende denesene taş atıp elinmi yorulacak,SARAFEM yapmış yaptığının 2.ayı hamile kalmış ya tutarsa şimdi sanada yolluyorum

üzüldüm hem bu duayı oku hemde şu incir kürünü sende denesene taş atıp elinmi yorulacak,SARAFEM yapmış yaptığının 2.ayı hamile kalmış ya tutarsa şimdi sanada yolluyorum

tekrar sagol canim.bana saracoglu 4ay sogan kürünü yap dedi ardindan incire basliyacam.valla bende daha 2 gün önce ilk sogan kürümü bitirdim cok sükürki ertesi günü adet oldum sonra bugün cörek otu-bal-tarcin kürüne basladim dün preseed jel aldim ve hergün bir bardak Arslanpencesi kürünü iciyorum tabi daha dün basladim hepsine bu ay uyguluyacam yanindada en önemlisi yolladigin bu dauyida yapicam Rabbim insallah kabul eder isteyen hepimize hayirli bir evlat nasip eder insallah...

Arkadaşlar ne olur bana da bu duayı yollar mısınız arkadaşım 12 yıldır evlat hasretiyle yanıyor çok sevaba girersiniz

tekrar sagol canim.bana saracoglu 4ay sogan kürünü yap dedi ardindan incire basliyacam.valla bende daha 2 gün önce ilk sogan kürümü bitirdim cok sükürki ertesi günü adet oldum sonra bugün cörek otu-bal-tarcin kürüne basladim dün preseed jel aldim ve hergün bir bardak Arslanpencesi kürünü iciyorum tabi daha dün basladim hepsine bu ay uyguluyacam yanindada en önemlisi yolladigin bu dauyida yapicam Rabbim insallah kabul eder isteyen hepimize hayirli bir evlat nasip eder insallah...

Edanur arkadaşım çok teşekkür ederim mesajın için, ben yeni üye olduğum için özelden yazamadım burdan teşekkür etmek istedim. Allah razı olsun ne dileğin varsa ona kavuşursun inşallah.

Edanur arkadaşım çok teşekkür ederim mesajın için, ben yeni üye olduğum için özelden yazamadım burdan teşekkür etmek istedim. Allah razı olsun ne dileğin varsa ona kavuşursun inşallah.

sagol canim sendende.banada kazazade arkadasim sag olsun o gönderdi.Rabbim insallah dualarimizi kabul eder tez zamanda nasip eder bizlere

canımsınnn Allah razı olsun
aminnn amin RABBİM KUCAKLARIMIZI BOŞ...BOYNUMUZU bükük bırakmasınnn
özel mesaj yollayamıyorum sayı engeline takıldım:nazar:

canımsınnn Allah razı olsun
aminnn amin RABBİM KUCAKLARIMIZI BOŞ...BOYNUMUZU bükük bırakmasınnn
özel mesaj yollayamıyorum sayı engeline takıldım:nazar:

önemli değil özel msj olmasada olur allah herkesin gönlüne göre versin,muradına bir an önce kavuşursun inşallah,bir gün mutlaka allahın izniyle buradan hamile olduğunuda paylaşacaksın

Orası öylede hepimiz o sağlık için uğraşıyoruz,allah tüm isteyenlerin yardımcısı olsun

selam canım,iyiyim çok şükür,bir yaramazlık yok,kendimi çok fazla dinlemek hariç diyebilrim,benim hamilelikle ilgili belirtim o kadar az olduki,hatta halen hiçbir belirtim yok diyebilrim,bunların olması bir dert olmaması bir dert,kafama çok takıyorum,neden bende pek belirti yok,yoksa bir problemmi var diyorum,o zamanda hemen doktora gidip çocuk canlımı diye baktırasım geliyor,ne yapacam ben böyle, 7 ay böyle böyle geçermi.??
sen nasılsın canım,senin nasıl gidiyor,hep benden bahsediyoruz,sende anlat bakalım ne durumdasın??

arkadaşlar bana da bu duayı yollayabilir misiniz

selam canım,iyiyim çok şükür,bir yaramazlık yok,kendimi çok fazla dinlemek hariç diyebilrim,benim hamilelikle ilgili belirtim o kadar az olduki,hatta halen hiçbir belirtim yok diyebilrim,bunların olması bir dert olmaması bir dert,kafama çok takıyorum,neden bende pek belirti yok,yoksa bir problemmi var diyorum,o zamanda hemen doktora gidip çocuk canlımı diye baktırasım geliyor,ne yapacam ben böyle, 7 ay böyle böyle geçermi.??
sen nasılsın canım,senin nasıl gidiyor,hep benden bahsediyoruz,sende anlat bakalım ne durumdasın??

belirtileri hiç kafana takma tadını çıkar bu dönemin allah kucağına almayı nasib etsin inşallah
bende başladım bugün senin yaptığın küre

canımsın kıyamam,biz birbirimize çok benziyoruz,ben pkolu olduğum için hamile kaldığımı 2.ayın sonunda bildim,oda adet göremedim diye adet söktürücü almaya gitmiştim ve 2 aylık hamilesin demişti,diyorumya benim oğlum bir mucize,bendede hiç mide bulantı,aşerme,bel ağrısı,ayak şişmesi olmadı 9aya kadar,her türlü yattım,bende eşimden canım şunu çekti diyerek hiçbirşey istemedim,çok rahat bir hamilelik yaşadım,oğlumun bebekliğide öyle geçti,çok sakin kendi kendine yeten zararsız bir çocuk,ama bende senin gibiydim heleki artık hareketlerini hissettiğim dönemde biraz hareket etmese hemen doktora gidiyordum,geç ve zor bulunca öyle oluyor demekki,anlayacağın yanlız değilsin,bence o 7 ayın kıymetini bil tadını çıkar,çok çabuk geçiyor inan,bana gelince adet söktürücü kullandım geçen salı bitti yarın 1hafta ama daha gelen giden yok,gelse hemen incire başlayacağım ama

X