40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

sevgili arkadaşım öncelikle geçmiş olsun,iyi dileklerin için teşekkür ederim,ve amiiinnnn darısı başına inşallah.Canım benim benim sana en önemli tavsiyem şu panik halinden bir sıyrılmandır,yazdığın kelimeler bile nasıl bir stres içinde olduğunu çok iyi yansıtıyor,bak şimdi kanda düşük de olsa gebelik çıktığına göre demekki hamile kalabiliyorsun,bu seni biraz rahatlatmalı,beni dinlersen kendinede eşinede güzel bir kür uygula,ve bu kürün 3 ay sizi destekleyeceğini düşünerek,rahat ve stressiz bir deneme süreci geçirmeye bak,sakin ol bence sen normal yolla hamile kalabilirsin,bol bol dua et,bu seni manende güçlendirir.
Allah tez zamanda yüzünü güldürsün inşallah.

çok tşk ederim yaa çok haklısın zaten eşime keçiboynuzu kürü yapıyoruz ama ben sadece klomen ve ovitrelle kullanıyorum

sevgili arkadaşım öncelikle geçmiş olsun,iyi dileklerin için teşekkür ederim,ve amiiinnnn darısı başına inşallah.Canım benim benim sana en önemli tavsiyem şu panik halinden bir sıyrılmandır,yazdığın kelimeler bile nasıl bir stres içinde olduğunu çok iyi yansıtıyor,bak şimdi kanda düşük de olsa gebelik çıktığına göre demekki hamile kalabiliyorsun,bu seni biraz rahatlatmalı,beni dinlersen kendinede eşinede güzel bir kür uygula,ve bu kürün 3 ay sizi destekleyeceğini düşünerek,rahat ve stressiz bir deneme süreci geçirmeye bak,sakin ol bence sen normal yolla hamile kalabilirsin,bol bol dua et,bu seni manende güçlendirir.
Allah tez zamanda yüzünü güldürsün inşallah.

çok tşk ederim yaa haklısın biliyorum eşimede göstercem bunları ne istersek Allahtan istiyoruz hayırlısını istiyoruz insan olarak aciz ve güçsüzüz bazı konularda tıkandığımız yerde en doğrusu senin yaptığın senin kadar metanetli olabilsem keşke ama dediklerin bana çok iyi geldi ve araştıracam internnettende dediklerini yapmaya çalışıcam aama senin yaptığını yapacam kesinlikle

çok tşk ederim yaa haklısın biliyorum eşimede göstercem bunları ne istersek Allahtan istiyoruz hayırlısını istiyoruz insan olarak aciz ve güçsüzüz bazı konularda tıkandığımız yerde en doğrusu senin yaptığın senin kadar metanetli olabilsem keşke ama dediklerin bana çok iyi geldi ve araştıracam internnettende dediklerini yapmaya çalışıcam aama senin yaptığını yapacam kesinlikle

rica ederim canım,inan bana bende çok metanetli felan değildim,bende senin kadar umutsuz ve stresliydim,herkes rahat ol diyor,düşünme diyordu ama nerdee düşünmemek mümkünmü,şu kadarını söylemek isterimki sana, madem bu kadar düşünüyoruz sorun yapıp kafaya takıyoruz bunu aleyhimize çevirmek için bol bol dua edersek düşünmeyi pozitif bir eyleme dönüştürmüş oluyoruz,yani bir çeşit telkin gibi düşün,Allahın dua edersek mutlak surette kabul edeceğini düşünüp buna inanırsak,karamsarlığa her düşdüğümüzde yine ona sığınırsak işte o dakikada stresi ve olumsuz düşünceleri bir kenara atmayı başarabiliyoruz,yani lafın kısası derdimizi Allahla paylaşmış olup rahatlayabiliyoruz.Ben kimseyle dertleşmedim,tek Allahımla dertleştim,dene bak işe yaradığını göreceksin.

ne durumda olduğunu neler yaptığını çok özele girmezse öğrenmek isterim,hepimizin derdi aynı hamile kalmak,anlatırsan belki birbirimize faydamız olur SARAFEMartık pek bağlanmıyor,aslında şu an bebek içinde en iyisi bu,radyasyondan bir nebzede olsa uzak,ben sana duayı yollarım,SARAFEM seni seviyoruz

özelden yolladığın mesaj için teşekkür ederim kazazade. yaşım 29, 3,5 yıldır uğraşıyoruz bebek için, bu 3 yılık dönem içinde soğan kürü, denedim, 1 kere incir kürü denedim.çeşit çeşit doktor dolaştık, önce bi sorun yok bekleyin acele etmeyin dediler, bekledik 1 yıl geçti, olmadı. sonra bi doktor prolaktin yüksek dedi bi süre ilaç kullandım prolaktin düştü, ama yine olmadı, bu arada 1 yıl daha geçti.tüp bebek merkezine gidelim bari dedik,bu son baharda bahçeciye başladık en son.rahim filminde ortaya çıktı, rahimde perde varmış hem onu alalım hem de laparoskopi ile iyice inceleme yapalım dediler, laparoskopi ve histeroskopi oldum. perde alındı, tüpler ve yumurtalıklar iyi, bi sorun çıkmadı, ama rahim içinde enfeksiyon varmış, bu gebeliğe engel olur dediler.bi sürü ilaç kullandım. şimdi yine bekleme dönemindeyim.6 ay bekle kendiliğinden olmazsa gel dediler. yaz tatilinde tüp bebeğe başlıycaz sanırım. bu arada 2 aydır adet düzensizliği başladı. normalde 28 günde bir düzenli bi şekilde adet olurdum, geçen ay 33. gün oldum. bu ay da 33. dün oldum ama bu ay adetim tam başlayamadı gibi, leke leke oluyor. düzgün olan şey de bozuyor mu napıyor anlamadım.. yarın hormon tahlili yaptırcam, şu adetin 3. günü yaptırılanları, bi kontrol ettireyim diyorum.

son olarak sujok tedavisini deniyoruz 1 haftadır, ele uygulanan akapunktur,bi sürü iğne batırıyor ellerime. faydası olur mu bilmiyorum, deniyoruz bakalım. daha yeni başladık.

deniyoruz işte her duyduğumuzu, inşaallah bi gün bende denediklerimden birini "vesilem oldu" diye yazabilirim...

öncellikle hamileliğin hayırlı olsun sarafem darısı başımıza
merhaba ben mart 17 de aşılama oldum aşılamanın 14. günü gittim kanda baktırdım sonuç:12,84 çıktı yükselme var tutulma olmuş dedi ama henüz yeni dedi ertesi gün adet oldum yoğun bi kanamam oldu adetin 3. günü tekrar gittim yine baktılar sonuç:7 ye düşmüş doktor tutmuş ama daha yerleşemeden adetle düşmüş dedi üzüldüm bende bi sorun olmadığını söylüyor eşimide takip ettiriyoruz ilk sonucunda sperm sonucu az çıktı o yüzden aşılama için malatyaya gittim orda sperm tahlili yaptılar çok iyi çıktı kafamız karıştı burda bidaha yaptırdık yine düşük çıktı:KK43: doktor ben malatyanın sonucuna güveniyorum diyo ama diğer ikisinde düşük çıktı biz çok kötüyüz bu ay normal yolla deneyelim önümüzdeki ay rahim filmi çekeriz dedi yoruldum yıprandım ne yapcam bilmiyorum ankarada bi hastaneye gitmek istiyorum gidebileceğim hem eşimi hem beni araştırabilecekleri iyi bi yer bilen varsa lütfennn cvp yazsın başka önerilerinizde varsa:KK43: şuan çok çaresiz hissediyorum

merhaba durumuna üzüldüm ama moralini bozma bende aynı şeyleri yaşadım 10 yıl sonra aşılama ile kızıma hamile kaldım şimdi kızım 5 yaşında hangi hastaneye gidiyorsun bilmiyorum ama ben gittiğim hastaneyi sana söyleleyim çokta memnundum tüm tanıdıklarımı oraya gönderiyorum hastane personeli olarak çok iyiler hemşiresi doktorları insana moral veriyorlar ankara üniversitesi cebeci hastanesi doktor olarak hepside iyi ama doç. dr.batuhan özmene gitmeni tavsiye ederim.eşin içinde prf. kaan bey var soyadını hatırlayamadım ikiside aynı yerde inşallah bebeğiniz için vesile olurum.allahım hayırlısıyla tüm isteyenlere nasip etsin.

öncellikle hamileliğin hayırlı olsun sarafem darısı başımıza
merhaba ben mart 17 de aşılama oldum aşılamanın 14. günü gittim kanda baktırdım sonuç:12,84 çıktı yükselme var tutulma olmuş dedi ama henüz yeni dedi ertesi gün adet oldum yoğun bi kanamam oldu adetin 3. günü tekrar gittim yine baktılar sonuç:7 ye düşmüş doktor tutmuş ama daha yerleşemeden adetle düşmüş dedi üzüldüm bende bi sorun olmadığını söylüyor eşimide takip ettiriyoruz ilk sonucunda sperm sonucu az çıktı o yüzden aşılama için malatyaya gittim orda sperm tahlili yaptılar çok iyi çıktı kafamız karıştı burda bidaha yaptırdık yine düşük çıktı:KK43: doktor ben malatyanın sonucuna güveniyorum diyo ama diğer ikisinde düşük çıktı biz çok kötüyüz bu ay normal yolla deneyelim önümüzdeki ay rahim filmi çekeriz dedi yoruldum yıprandım ne yapcam bilmiyorum ankarada bi hastaneye gitmek istiyorum gidebileceğim hem eşimi hem beni araştırabilecekleri iyi bi yer bilen varsa lütfennn cvp yazsın başka önerilerinizde varsa:KK43: şuan çok çaresiz hissediyorum

benimde defalarca başladı her defasında olmadı,ama SARAFEMin dediği gibi allaha sığınacaksın ve ben onca tedavinin ardından tam tüp bebek yaptırmaya karar vermişken hamile kaldım,3yaşında oğlum var,eşine gelince erkeklerin sperm sayıları her ay değişkenlik gösterir,içki,fazla sigara içme,aşırı yorgunluk,stres,ateş durumlarını değiştiriyor ve kabul edersinki sperm örneği vermek okadarda kolay değil eminim strese giriyordur,düşünsene canın istemiyor ama zorla vermek zorundasın,onun için her sonuç aynı çıkmayabilir,takma kafana,ben eskişehirdeyim ama bildiğim kadarıyla zekai tahir burak var orada o hastane zaten sırf bu tür şeyler üzerinde uğraşıyor,seneler önce gülnur özakşit diye bir doktora gitmiştim

Sarafem ve kazazade sizlere çok teşekkür ederim duaları özelden yollamışsınız.Allah herkezin gönlüne göre versin.Çok teşekkür ederim.inciri 1-3 gün yaptım ama tekrar başlamam gerek dr.verdiği iğnelerle belki farlı etki yapabilir idye düşündüğüm için şimdi eğer aşılama tutmamışsa ve dr.tedaviye devam şekline göre onad adanışarak tekrar başlamak istiyorum.Adetin kaçıncı günü incir kürüne başlanıyordu? hatırlamıyorum ama

önemli değil,ben önce allaha sonrada SARAFEMin yaptıklarına çok inandım güvendim inşallah bir an önce seninde hamilelik haberlerini duyarız

hayır canım benim neden sakıncası olsun,aksine mutlu oluyorum,ihtiyacı olan ve inanan herkese ulaştırmak isterim,sende bu konuda insanlara yardımcı oluyorsun,Allah senden razı olsun,seninde gönlüne göre versin inşallah.
Bebek iyi maşallah,2 ay dün bitti,maşallah maşallah hiç sorun çıkarmadı bana,midem bile pek bulanmıyor diyebilirim,sadece bariz bir yorgunluk ve uyku hali var,ama beni zor günler bekliyor tabi.Biliyorsun 37 yaşından sonraki gebelere mutlaka amniyosentez öneriyor doktor,banada mutlaka yaptırmalısın dedi,şimdi içime bir korku daha düştü,%1 de olsa düşük tehlikesi varmış,ama yaptırmam gerek,daha var ama 3 aydan sonra sanırım.inşallah hiç sorunsuz onuda atlatırım,ve tabi sonucuda olumlu çıkar.

sen onu hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına alacaksın,ben buna inanıyorum,doğduğu zaman o yumuk ellerini benim içinde öp,benim oğlum büyüdü artık,düşük falan aklından çıkar,yaptıran okadar çok kadın varki,daha düşük duymadım

özelden yolladığın mesaj için teşekkür ederim kazazade. yaşım 29, 3,5 yıldır uğraşıyoruz bebek için, bu 3 yılık dönem içinde soğan kürü, denedim, 1 kere incir kürü denedim.çeşit çeşit doktor dolaştık, önce bi sorun yok bekleyin acele etmeyin dediler, bekledik 1 yıl geçti, olmadı. sonra bi doktor prolaktin yüksek dedi bi süre ilaç kullandım prolaktin düştü, ama yine olmadı, bu arada 1 yıl daha geçti.tüp bebek merkezine gidelim bari dedik,bu son baharda bahçeciye başladık en son.rahim filminde ortaya çıktı, rahimde perde varmış hem onu alalım hem de laparoskopi ile iyice inceleme yapalım dediler, laparoskopi ve histeroskopi oldum. perde alındı, tüpler ve yumurtalıklar iyi, bi sorun çıkmadı, ama rahim içinde enfeksiyon varmış, bu gebeliğe engel olur dediler.bi sürü ilaç kullandım. şimdi yine bekleme dönemindeyim.6 ay bekle kendiliğinden olmazsa gel dediler. yaz tatilinde tüp bebeğe başlıycaz sanırım. bu arada 2 aydır adet düzensizliği başladı. normalde 28 günde bir düzenli bi şekilde adet olurdum, geçen ay 33. gün oldum. bu ay da 33. dün oldum ama bu ay adetim tam başlayamadı gibi, leke leke oluyor. düzgün olan şey de bozuyor mu napıyor anlamadım.. yarın hormon tahlili yaptırcam, şu adetin 3. günü yaptırılanları, bi kontrol ettireyim diyorum.

son olarak sujok tedavisini deniyoruz 1 haftadır, ele uygulanan akapunktur,bi sürü iğne batırıyor ellerime. faydası olur mu bilmiyorum, deniyoruz bakalım. daha yeni başladık.

deniyoruz işte her duyduğumuzu, inşaallah bi gün bende denediklerimden birini "vesilem oldu" diye yazabilirim...

tatlım hiç üzülme,bende neredeyse birebir olmasada aynı şeyleri yaşadım,tam tüp bebeğe senin gibi karar verdim,hatta sen yaz diyorsunya bende kışta yaptırayım dedim,kışa girmeden hamile kaldım hemde onca tedavinin üstüne,normal yolla,umudunu yitirme allahın gücü öyle büyükki,allah sanada yardımcı olsun,yaza girmeden hamile kal inşallah

banada duayı gönderirmisin sarafem beni atladı galiba olsun onun yerine sen yazarsan sevinirim çok sagol

kardesim Allahim seninle birlikte hepimize versin insAllah!
bende akupunktur yaptirdim ama hic bir faydasi yok insana aci vermekten baska birsey yapmiyor,
gitmedigim zamanda tup bebekten hamile kaldim yani aslinda vermek istiyen neolursa olsun veriyor gerci ben bos gebelik gecirdim bebek gelismedi ama soylim dedim,
asla umidimizi kaybetmeyelim canlarim, topigi acan arkadasimiz dua ve rabbimin verdigi kurler ile gebe kaldi darisi bizim basimiza insAllah..

Kazazade banada yollarmisin duayi lütfen cok istiyorum, vesilemiz olursunuz umarim..
kardeslerim teheccüt namazindan sonra yapilan dualarda geri cevrilmezmis bütün gafillerin uykuda oldugu bir vakitte kalkip rabbimizden istiyelim insallah

Selam ve dua ile,

merhaba durumuna üzüldüm ama moralini bozma bende aynı şeyleri yaşadım 10 yıl sonra aşılama ile kızıma hamile kaldım şimdi kızım 5 yaşında hangi hastaneye gidiyorsun bilmiyorum ama ben gittiğim hastaneyi sana söyleleyim çokta memnundum tüm tanıdıklarımı oraya gönderiyorum hastane personeli olarak çok iyiler hemşiresi doktorları insana moral veriyorlar ankara üniversitesi cebeci hastanesi doktor olarak hepside iyi ama doç. dr.batuhan özmene gitmeni tavsiye ederim.eşin içinde prf. kaan bey var soyadını hatırlayamadım ikiside aynı yerde inşallah bebeğiniz için vesile olurum.allahım hayırlısıyla tüm isteyenlere nasip etsin.

amin cnm saol bana umut verdi yazdıkların tavsiyelerin için çok tşk ederim ben adıyamanda oturuyorum gidip gelmek sıkıntı olacak biz hep ankarada bi özel hastane tüp bebek merkezi falan düşünüyoruz üniversite hastanesi biraz yoğun olmaz mı hemen randevu alabiliyormuyuz hasta yoğunluğu nedeniyle doktorla doğru dürüst görüşememeden sıkıldım artık böyle kafamdaki bütün soru işaretleriini cvplıcak biyer arıyorum ama üniversite hastanesinde durumlar nasıl sen gitmişsin bilirsin bana yazarsan sevinirim

rabbim yeterki dilesin kürler bahane ama hacet duaları gerçekten teysirli bende dualarla aldım oğlumu kucamla ALLAH herkeze nasip etsin

amin cnm saol bana umut verdi yazdıkların tavsiyelerin için çok tşk ederim ben adıyamanda oturuyorum gidip gelmek sıkıntı olacak biz hep ankarada bi özel hastane tüp bebek merkezi falan düşünüyoruz üniversite hastanesi biraz yoğun olmaz mı hemen randevu alabiliyormuyuz hasta yoğunluğu nedeniyle doktorla doğru dürüst görüşememeden sıkıldım artık böyle kafamdaki bütün soru işaretleriini cvplıcak biyer arıyorum ama üniversite hastanesinde durumlar nasıl sen gitmişsin bilirsin bana yazarsan sevinirim
canım tekrar merhaba ben 6 yıl önce gitmiştim ama o zamanlar çok iyiydi yoğunluğu sorarsan heryerde var bende ankara dışındayım sevkle gitmiştik giriş yaptırıp direk doktorla görüşmüştük sıra oluyor tabiki özeline bile gitmeden muayene olduk hem eşimi hemde beni incelemeye aldılar bir ay sonrada tedaviye başladık.bende adet düzensizlikleri vardı eşimde sorun yoktu.yumurtlama tedavisi gördüm iki günde bir ankaraya gittim ultrasona girdim yumurtalarıma göre iğne dozları ayarlandı 3. aşılamada ümitlerim bitmişken aşılamam tuttu.şanlıurfadan kırşehirden malatyadan arkadaşlarım vardı halen görüşüyoruz.tüp bebek tedavisi görenlerde vardı.bana o hastanenin sıcak gelmesi personeli çok güler yüzlüydü insana moral veriyorlar genelde üniversite hastaneleri insanları kobay gibi kullanırlar ya böyle değildi orası asistanlar bile çok ilgiliydi canla başla çalışıyorlar allah hepsinden razı olsun.ben daha öncede zekai tahir burak hastanesinde tedavi görüyordum doktorum özeldi hem özeline hem aşılamaya para veriyorduk iki seferde özel muayanesinde aşılama oldum tutmadı çokta ilgili görmedim açıkcası birde o hastanede doktorlar heray başka bölümlere geçiyorlar yani doktorum değil ben takip ettim kendi durumumu onun içinde hastane değiştirdim.herşey gönlünce olsun canım.

Nasılsın tatlım bebekle birbirinize alıştınızmı artık,nasıl gidiyor,sseni rahatsız ediyormu,gerçi o bile güzel,insan varlığını hissediyor

kardesim Allahim seninle birlikte hepimize versin insAllah!
bende akupunktur yaptirdim ama hic bir faydasi yok insana aci vermekten baska birsey yapmiyor,
gitmedigim zamanda tup bebekten hamile kaldim yani aslinda vermek istiyen neolursa olsun veriyor gerci ben bos gebelik gecirdim bebek gelismedi ama soylim dedim,
asla umidimizi kaybetmeyelim canlarim, topigi acan arkadasimiz dua ve rabbimin verdigi kurler ile gebe kaldi darisi bizim basimiza insAllah..

Kazazade banada yollarmisin duayi lütfen cok istiyorum, vesilemiz olursunuz umarim..
kardeslerim teheccüt namazindan sonra yapilan dualarda geri cevrilmezmis bütün gafillerin uykuda oldugu bir vakitte kalkip rabbimizden istiyelim insallah

Selam ve dua ile,

yolladım allah kabul etsin,tamamına erdirsin inşallah

X