40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım .On gündür incir ve havuç kürü yapıyorum aklıma takılan bir soru var. Geri kalan kürü dolaba koyduktan sora soğuk olarakmı içilecek rica etsem yazabilirmisiniz birde o duayı banada gönderirmisiniz

Reactions: wxq
ben de incir kürüne dün başladım.2.5 yıllık evliğim hiç korunmadık. eşimle bende de bir sorun yok ama olmuyor.bir kere aşılama denedik. yoruldum, inşallah kür işe yarar.Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin

Amin canım .İnşallah işe yarar

Merhaba kizlar aranıza yeni katıldım, şu duayı bana da yollar mısınız özelden... şimdiden Allah razı olsun...

selamlar arkadaşlar. benim yumurta çatlama gibi problemim yok. ama 2 düşüğüm var malesef. artık beklemek istemiyorum. şimdi yumurta kalitesini arttıran inofolik varmış bunu kullanıcam. ama yumurta fazla büyür de çatlamaz diye korkuyorum. incir - havuç kürünü yapıcam yanında her ihtimale karşı. ne zaman başlayım bu küre sizce ? erken başlarsam yumurta olgunlaşmadan çatlar mı ki ? 12. gün başlasam uygun mu ?

Merhaba ben geçen ay 12 gün soğan suyu kürünü denedim saraçoğlu 2 ay arka arkaya soğan küründen sobra incir havuç kürüne devam edin diyor bu ay klomen kullanmaya başlayacağım soğan suyu kürüne devammı etsem yoksa havuç incir kürünümü denesen benimde yumurtalarım gelişiip çatlamıyor siz nasıl uygulamıştıbız

Öncelikle hamile olan arkadaşları tebrik ediyor ve hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına almayı Allah ın nasip etmesini istiyorum. Duaların olduğunu mesajla gördüğüm arkadaşlara özel mesaj attım ama burdan da yazmak istedim.Duayı bana da yollayabilir misiniz??
Ve bir şey daha sormak istiyorum ben de kist falan yok herşey normal..Eşimde de öyle ve 2,5 yıllık evliyiz.Aşılama istedim bu ay ama eşim psikolojimin bozulduğunu söyledi.BEn deara veriym o zaman dedim ama bu kürler ve yorumlar çok ümit verici.O yüzden denemek istiyorum. Benim bir dönem prolaktin hormonun sınırı biraz aşmıştı.Acaba incir kürü bunu etkiler mi bilenininz var mı.? Ve soğansız direkt incir+havuç kürü yapsam olur mu?? Cevap verirseniz sevinirim..

Arkadasim banada yollarmisiniz dua yi allah rizasi icin

Duayı banada gönderebilir misiniz lütfen ??

bana da gönderir misiniz duayı

Merhaba kizlar aranıza yeni katıldım, şu duayı bana da yollar mısınız özelden... şimdiden Allah razı olsun...

kuday bana da gönderebilir mısin duayı...

duayı banada gönderebilirmisiniz

ARKADASLAR LUTFEN BANA DA DUAYI GONDERRMISINIZ IKI SENEDIR BEBEK SAHIBI OLAMIYORUM. VE BU BIRAZ ZOR COK DUAYA IHTIYACIM VAR COK UZGUNUMMM

Amin insallah Bende incir kurunu uyguluyorum fsh 45 onu dusurmege calisiyorum yumuetalarimda kucuk ne yapacagimi bilmiyorum

Merhaba abla nasilsin en son hamileydin inşallah bebeğini kucagina almissindir ben daha hamile kalamadim bazi sorunlar oldu ozelden yazarim abla sarefem

Merhaba ablacim nasilsin en n son bana.dua gondermistin ben hala bekliyorum sen ne yaptin bebeğinikucagina aldin mi Allahin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…