40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

sürekli soruyorlar burada ama cevap gelmiyor. herhalde konu takibini bırakmışlar bunu paylaşan arkadaşlar. yoksa cevap gelirdi çoktan. özelden mi sormak gerek acaba, görmüyor olabilir

Sanırım bahsedilen dua bu özel msj la dua gönderilen arkadaşlar cevap verebilirmisiniz

Arkadaslar , gectigimiz ramazan ayinda etmis oldugum bol dualar ve hergun okudugum Kurani Kerim neticesinde sonunda hamileyim. Allah in gucu kudreti inanilmaz buyuk ! Biz aslinda ramazan ayinda tup bebek tedavisine baslayacaktik , doktorum 2 koca liste elime verdi ve tedaviye baslamak uzere bizi gonderdi. O gunun aksami esimle ramazan ayini once atlatalim dedik cunku oruc tutacaz ve bazi ignelerin saati sabah 11 de yapilmasi gerek. Nasilsa liste elimizde dedik 1 ay daha erteledik ve Allahim tum planlarimizin onune gecerek mucizelerinden bir tanesini mubarek ramazan ayinda bize bagisladi. Suan 6 haftalik hamileyim. Hersey Allah baska ilah yok !

kimse cvp vermıyo, ihtiyacı olanları unutmayın lütfen bizler de faydalanalım

İnşa Allah Rabbim hayırlısı ile kucağınızda görmeyi nasip etsin.
bu kürü nasıl uyguladınız bende bebiş arayanlardanım

Merhaba aranıza yeni katıldım bu dua konusunu merak ettim eğer yardimci olursaniz sevinirim

Ooof evet valla nedir bu çektiklerimiz. Allah hepimize şans getirsin. Bu arada harika bir blog buldUm. Bu kadar mı güzel anlatılır şu yaşadıklarımız. Çok da komik. Azıcık gülmek iyi geldi :) Herkese tavsiye ederim. Google'a hemencecik embriyoannesi blog diye yazın çıkıyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…