40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

ben sana mesajı salı günü göndermiştim canım neyse tekrar gönderiyorum

canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun senden gönderdim diye mesaj görmeyince özele hiç bakmadım kusura bakma,Rabbim inş senide hayırlı bir evlatla sevindirir tekrar teşekkürler:KK16:

Mayıs 2013 te 40 yaşına basıcam, 5+0 hamileyim, heyecanlıyım
QUOTE]

Hayirli ugurlu olsun saglikli bir hamilelik gecirmeni diliyorum.bende 41 olacagim mayista bende geziyorum kürlere falan bakiyorum umarim bende cok beklemem hamile olurum.

Son düzenleme:
allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın 2 yıllık evliyim nedensiz infertilite tanısıyla beklemedeyim bu ay olacak umutlarıyla her ay hayal kırıklığıyla :KK43: ricam etsem duayı bana özelden yollarmısınız?

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 40 yaşındayım,7 yıldır çocuk için çabalayıp duruyorum,2 kez kimyasal gebelik oluştu ama bir türlü gebe kalamadım,şimdi netice ne olur bilmem ama ''HAMİLEYİM''.
Öncelikle dualara çok yoğunlaştığımı söyleyebilirim,sürekli hacet dualar yaptım,2 ay üst üste incir ve havuç kürü uyguladım,benim adetlerimin döngüsü çok uzundur,35-40-45 günde bir olurum,ilk uyguladığım ay 32.gün adet oldum,devam ettim zaten bu kür 2 ay, 21 veya 25 gün olarak uygulanacak bir kür. 2.ay adet olmadım,hıh dedim bununda faydası olmadı,zaten hep geç adet olduğum için bekledim,göğüslerim biraz şişti ve dokununca ağrı oluyordu, bende 45.gün test yaptım,inanılmaz hızlı bir şekilde kıpkırmızı çift çizgileri gördüm,yinede inanmakta zorluk çektim,dedim şimdi doktora gidipte bişey çıkmazsa yine kahrolurum.1 hafta sonra yani bugün dokotra gittim,doktor kan testi istemedi direk ultrasonla baktı ve keseyi gördü,tabi bebek henüz yok içinde,5 veya 6 haftalık dedi,tahlil felan verdi ve 15 gün sonra gel o zaman kadar eğer bir aksilik olmazsa bebeği görürüz dedi,tabi ben 40 yaşındayım riskim çok fazla biliyorum,ama inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Sonuç ne olur bilmem ama benim gibi adet döngüsü 30 ve 35 günün üstündeki,çocuk isteyen arkadaşlarım,ve tabi çatlama sorunuda yaşıyorlarsa bu kürü mutlaka yapsınlar,ben faydasını gördüysem birçok insanda görecektir diye düşünüyorum.

kızlar bu kürleri uygulamak istiyorum ama incir küründen mi başlasam acaba yumurtaların gelişmesi için acaba bu günden başlasam faydası olur mu ????

kızlar allah rızası için banada o duayı gönderirmisiniz ? şimdiden cok tesekkur ederım.rabbim hepimizin dualarını kabul etsin.amin

Kızlarr 28 yaşındayım 1 yıllık evliyim evlendiğimizden beri hiç korunmadık, her ay umutla beklıyorumm inşallah allahım banada anne olmayı nasip eder.
geçen ay doktora gittim rahimimde sorun yok çok şükür yumurtamda var ama eşim sperm testi yaptırmadı
bütün kürleri uyguladımm incir kürü sogan kürü, eşime 3 ay keçi boynuzu suyu içirdimm ama hala umudumu kaybetmedim sabırla ve duamla beklıyorum
ne olur sizlerin okudugu duaları banada özelden gönderırmısınız?
rabbim hepimize nasip etsin anneliği..amin

kızlar allah rızası için banada o duayı gönderirmisiniz ? şimdiden cok tesekkur ederım.rabbim hepimizin dualarını kabul etsin.amin

kızlarr bu duayı ben de istiyorum birisi bize de yazsın lütfeeennn bu mübarek günde bol bol dua edelimm

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 40 yaşındayım,7 yıldır çocuk için çabalayıp duruyorum,2 kez kimyasal gebelik oluştu ama bir türlü gebe kalamadım,şimdi netice ne olur bilmem ama ''HAMİLEYİM''.
Öncelikle dualara çok yoğunlaştığımı söyleyebilirim,sürekli hacet dualar yaptım,2 ay üst üste incir ve havuç kürü uyguladım,benim adetlerimin döngüsü çok uzundur,35-40-45 günde bir olurum,ilk uyguladığım ay 32.gün adet oldum,devam ettim zaten bu kür 2 ay, 21 veya 25 gün olarak uygulanacak bir kür. 2.ay adet olmadım,hıh dedim bununda faydası olmadı,zaten hep geç adet olduğum için bekledim,göğüslerim biraz şişti ve dokununca ağrı oluyordu, bende 45.gün test yaptım,inanılmaz hızlı bir şekilde kıpkırmızı çift çizgileri gördüm,yinede inanmakta zorluk çektim,dedim şimdi doktora gidipte bişey çıkmazsa yine kahrolurum.1 hafta sonra yani bugün dokotra gittim,doktor kan testi istemedi direk ultrasonla baktı ve keseyi gördü,tabi bebek henüz yok içinde,5 veya 6 haftalık dedi,tahlil felan verdi ve 15 gün sonra gel o zaman kadar eğer bir aksilik olmazsa bebeği görürüz dedi,tabi ben 40 yaşındayım riskim çok fazla biliyorum,ama inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Sonuç ne olur bilmem ama benim gibi adet döngüsü 30 ve 35 günün üstündeki,çocuk isteyen arkadaşlarım,ve tabi çatlama sorunuda yaşıyorlarsa bu kürü mutlaka yapsınlar,ben faydasını gördüysem birçok insanda görecektir diye düşünüyorum.

SELAMUN ALEYKÜM
Öncelikle Allah hayırlı uğurlu etsin bebeğini. Ben yeni gördüm yazını.Ben de 2 yıldan fazla bir süredir bebek istiyorum 2 kez tüp bebek tedavisi gördüm ama ikisi de olumsuz sonuçlandı. Yüce rabbim istemedi demekki. 1 aydır da incir kürüne başladım inşallah güzel sonuçlanır. Ettiğin duayı bana da yollarmısın.Şimiden Allah razı olsun

X