40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

Arkadaşlar siyahkugu arkadaşımız da bana duayı gönderdi Rabbim ondan razı olsun ben her zaman giremeyebiliyorum ama benden de isterseniz size ulaştırmaya çalışırım ..

Arkadaşlar siyahkugu arkadaşımız da bana duayı gönderdi Rabbim ondan razı olsun ben her zaman giremeyebiliyorum ama benden de isterseniz size ulaştırmaya çalışırım ..

banada gönderebilirmisiniz duayı? şimdidenn çok çok teşekkürlerr :))
:KK42:

Sevgili Kuday çok çokk teşekkürr ederimmm.... Allajımmbütünn isteyenleree bebişler versinnn :)

Kızlar merhaba,bende yumurtlama ve çatlama problemi vardı.15 aydır çocuğumuz olmuyordu.Geçen ay bu topiği okudum ve incir+havuç kürüne başladım.Hatta geçenlerde kazazadeden duaları istedim sağolsun gönderdi.Dualara henüz başlayamamıştım ama her sabah namazına uyandığımda 70er kere Ya Allah,Ya Rahman,Ya Rahim,Ya Kaviyyü ve Ya Kadir çekip sonrasında Rabbimden bu isimleri hürmetine hayırlı,sağlıklı,heryeri tastamam,bereketli,imanlı evlatlar istedim.Çok şükür hamile kaldım.
İncir+havuç kürünün ikinci yarısındayken 9 Şubat cumartesi günü hamile olduğumu öğrendim.
Hepinize umut olsun diye yazmak istedim.Öncelikle Rabbimin rızasıyla sonrada Rabbimin izin verdiği ölçüde incir+havuç kürünü uygulayarak hamile kaldım.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllah.

Allah tamamına erdirsin inşallah.Bende şu an 10 haftalık oldum.Çok tedavi gördüm. Çok gözyaşı döktüm.Ama herşeyin Allahtan olduğunu unutmayalım.Dualarımızı yarım eksik yapmayalım.Önce Allahtan sonra doktorlardan medet umalım.Diğerleride yardımcı etken.İncir havuç çok kişide işe yaradı okuduğum kadarıyla.Bende yaptım ama olmadı.Ben dualarımı sadece bebek üzerinden ettim.Bu benim 2.evladım.Bundada 2 yıl tedavi gördüm.Maddi manevi daha çok yıktı bizi.Ve ben artık Kasım ayında kaderime razı oldum.Ve hergün ettiğim duamın cümlelerini değiştirdim.Yanlızca oğlumu veren Allahıma ve bugünüme şükrettim.İnsanoğlu hep daha fazlasını istiyor.Oysaki benim ilk çocuğumda istediğim tek şey bugünleri yaşamaktı.Elinden tutup gezmeye gitmek,babasının traşa götürdüğünü görmek vs.Ama ben o günleri çabuk unuttum.Bugünüme şükretmek yerine hep 2.bebek diye dua ettim durdum.Şimdi düşünüyorumda dualarım hep yarımmış benim.Önce bugününe şükredeceksin.Aralık ayında hamile kaldım.Benim için mucizeydi.Allah herkesi mucizelerine kavuştursun.Herşeyin başı sağlık herşeyin başı dua.Ne istediğini çok iyi bilmek gerek.

Son düzenleme:

banada gönderebilirmisiniz duayı? şimdidenn çok çok teşekkür ederim allah hepimizin gönlüne göre verir tez zamanda inşallah

Bana da iletebilir misiniz duayı. Allah sizden ve duayı iletenlerden razı olsun ve dileklerini gerçek eylesin inşallah.

arkadaşlar okadarını bizlerde düşünebiliyoruz.Neden tek tek yollamaya çalışayımki.Üstelik yolladığım kişi diğer arkadaşlarıyla paylaşmıyor.Ben sadece iyilik yapmaya çalışıyorum.Anne bebek siteleri varken ben sizlerede moral olsun diye bu tür sayfaları bırakmıyorum.4 yaşında bir oğlum ve 6 haftalık hamile olmama rağmen.Ben sizleri çok iyi anlıyorum çünkü senelerce tedavi gördüm.Bu arada agresif biri değilim.Kendi aranızda yorumlar yapacağınıza direk bana sorsaydın daha memnun olurdum.Bu sayfada daha öncede paylaştık bu duayı.Hem sarafemin hem benim linklerimiz kapandı.Bu şekildeki paylaşımlarımız engellendi.O nedenle özelden gönderiyorum.

Öncelikle bebeğiniz hayırlara vesile olur inşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim. Ve isteyen tüm kullarına da içinden banada nasip etsin inşallah anne olmayı. Bu sebeple duayı göndermenizi rica edeceğim. allah razı olsun.

Kudaycığım

Dua için çok teşekkür ederim allah sana en kısa zamanda hayırlı bir evlat versin inşallah.... Öpüyoum

banada gönderebilirmisiniz duayı? şimdidenn çok çok teşekkür ederim allah hepimizin gönlüne göre verir tez zamanda inşallah

Bana da iletebilir misiniz duayı. Allah sizden ve duayı iletenlerden razı olsun ve dileklerini gerçek eylesin inşallah.

kudaycım duayı bana da yollar mısın?

arkadaşlar dualarınızı gönderdim Rabbim kabul etsin inşAllah..

kızlar ben bu duayı yaptım,bsonucu silerle paylaşırım.. benim gibi yapan varmı acaba ,faydasını gören oldumu,çok arkadaş almış bu duayı ama sonucu yazan olmamış,

kızlar ben bu duayı yaptım,bsonucu silerle paylaşırım.. benim gibi yapan varmı acaba ,faydasını gören oldumu,çok arkadaş almış bu duayı ama sonucu yazan olmamış,

inşallah sonucu hayırlı bir haber olur önce sizin sonra da bizim için. allahım bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah.

arkadaşlar dualarınızı gönderdim Rabbim kabul etsin inşAllah..

çooook teşekkür ederim canım bende sabırsızlıkla bekliyordum allah razı olsun kucaklarımızı doldursun hepimizin.dua ederken hepimiz için edelim sadece kendimiz için etmeyelim kızlar :KK52::KK52:

inşallah sonucu hayırlı bir haber olur önce sizin sonra da bizim için. allahım bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah.

AMİN lavemin.....inşallah,bu duayı bir kermi yapmak lazım acaba,ben tekrar yapmak istiyorum,

Slm arkadaslar ya incir kurunu 5 gun oldu iciyorum adetimin 2.gunu basladim ama adetimi kesti 3.gunu bitti gibi Bisey Snr pedi kirletcek sekilde geldi 5.gun tamamen bitti hic boyle olmazdi ve bnde ck korktum boyle bisey yasayan vrmi?

herkese merabalar ben geçen ay yaptım bu kürü anam bugün tam 10 gündür adetim geçeli adetim geçeli 2 günken test yaptım negatifti şimdi tekrardan test yapmakta istemiyorum yine hüsrana uğrarım die... acaba bu kür adet geçiktereyor mu ??

kızlarr dün öğrendimm hamileyim :))) Allahımm bütünn isteyenleree sağlıklı, hayırlıı bebişlerr versinnnnnnnn :))

kızlarr dün öğrendimm hamileyim :))) Allahımm bütünn isteyenleree sağlıklı, hayırlıı bebişlerr versinnnnnnnn :))

pyzmim tebrik ederim arkadaşım:nazar:,darısı benim de başıma,sen buradaki duayı yapmışmıydın...

X