40 hafta doldu bizim ufaklık gelmiyor

die Lehrerin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
13
1
:1no2: bugün 40 haftam doldu. doktor karnın hala düşmemiş diyor. ben de ne halsizlik kaldı ne bişiy bebeğim karnımda hareket etmese hamile değilim dicem artık. niye gelmiyor oğlum. sezeryan olmak istemiyorum ama her halde zorunlu olacak. senağlama

canım benim arkadaşım 42.haftaya kadar bekledi sonunda agrısı gelmişti ama busefer açılma olmadı mecbur sezeryan olmuştu.ama fazla beklemek de riskliymiş sanırım zehirlenmelere bile yol açıyormuş Allah korusun.

canım bebeğin geleceğini anlayabilirsin bir teknik var buda bacaklarını uzatarak yere otur be bir bacağını yerde olan bacağının üzerine koymaya çalış eğer rahat koyabiliyorsan daha günü var demektir ama koyamıyorsankarnın engelliyorsa bebek aşşağıya inmiş demektir 1 2 gün içinde gelecek demektir

panik yapma canim..benim kuzeniminde dolcakti bugunlerde..ve o da hala dogurmadi..inşaAllah ikinizinde bebegi tez zamanda saglikla afiyetle dogar..

canım bıraz daha bekle ıstersen 42 haftaya kadar bekletıyor doktorlar ters bır durum yoksa zamanı geldığınde gelır mınık oğluşun annesı sen hıç korkma yureğini ferah tut canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…