40 gün herkes kendine dua edecek. Rızık ve ferahlık için

Bugun cok sey yapamadim aslinda 😣

Meryem suresi okundu 🧡
400 ya Cami ya Vedud okundu 🖤
41 fatiha suresi 🦚
88 Ya halim 💜
Son salati tefriciyye 🤤
1 tane esmadan bile nasiplenemeyenler var bunada şükür😉
Bende dua grubundaki duamı 100 tane estağfurullah 1500 tane de ya evvel okudum Allah kabul etsin inşallah 🙏
ALLAH kabul etsin inşallah ♥️
meryem suresi
fetih süresi
yasini serif
1000adet estağfurullah
1000 adet ya vedüd
41 amenerressulu
100 felak
313 rabbi yessir
3 insarah
100 ihlas
100 nas
Okudum rabbi niyetimizi kabul etsin Mintimint Mintimint
Allah kabul etsin inşallah 🤲
1000 ya fettah ya rezzak
1000 estağfirullah
1000 salavat
41 amenerrasulu
Vaka- yasin- yusuf suresi.
Dün salat-ı tefriciye
Ya varis
La ilahe illallah okudum
Günaydın

Merhaba kızlar 40 gün boyunca düzenli bir şekilde dualarımı yapmak istiyorum ama bunu kendime şart edinmek için burayı açtım. Listeli dua grubunda olunca iş güç olsada mutlaka kendime şart edip okuyorum. Burada da birbirimizi teşvik edelim. Belli bi süre sonra hayatımızda bi değişiklik olunca paylaşalım. Hergün herkes kendi niyetine okusun. Fikirlerinize açığım.
🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞
1.000 estağfurullah
1.000 ya Rezzak
1.000 salavat
313 rabbi yessir
100 nas
100 felak
100 ihlas
41 amennarasuli
3 inşirah
1 vakıa
1 yasin

Ben elimden geldiğince bunları okumaya çalışacam. Hem üzerimizde ki kötü enerji hem rızık için.

Bana bu yolda katılmak isteyen varsa gelsin. Hergün yatsı vakti bildiririz okudum diye. Çok merak ediyorum 40 gündeki değişikleri🥰
bende dahil olabilirmiyim geç gördüm ama

yaaa var ya iyiki varsınız canlarim benim kalbimde güller açıyor çok şükür ki bizler rabbimin zikretmeden durmayan insanlar olduk çok şükür elhamdülillah rabbi m razi olsun sizlerden bizler dillerimizde zikir çekmeyi unutmuştuk sizler bizi kendimize getirdiniz

yaaa var ya iyiki varsınız canlarim benim kalbimde güller açıyor çok şükür ki bizler rabbimin zikretmeden durmayan insanlar olduk çok şükür elhamdülillah rabbi m razi olsun sizlerden bizler dillerimizde zikir çekmeyi unutmuştuk sizler bizi kendimize getirdiniz
Aynı şekilde canım birbirimizi teşvik ettikçe dua etme arzumuz bitmiyor. Ben mesela kendi kendime başlayınca belli süre sonra bırakıyorum ama bu şekilde içimdeki istek hiç bitmiyor maşallah🧿 bide burası çok farklı birbirimizin derdine üzülüp sevincine mutlu oluyoruz. Gönül bağı güzel elhamdülillah 🤲♥️♥️♥️

Aynı şekilde canım birbirimizi teşvik ettikçe dua etme arzumuz bitmiyor. Ben mesela kendi kendime başlayınca belli süre sonra bırakıyorum ama bu şekilde içimdeki istek hiç bitmiyor maşallah🧿 bide burası çok farklı birbirimizin derdine üzülüp sevincine mutlu oluyoruz. Gönül bağı güzel elhamdülillah 🤲♥♥♥
aynn canim valla ben kendim çok mutluyum ne mutlu bizlere ❤❤

X