40+4 hafta oldu

günler geçtikçe insan daha bir sabırsızlaşıyor. ve daha çok korkmaya başlıyor ama doğumdan değil bebeğim niye doğmuyor diye. 3 mart beklenen doğum tarihiydi. eğer pazartesiye kadar olmazsa doktorum 10 martta sezeryana alacak. aşırı bi sancım da gelmiyoki doğuruyum. keşke normal olsa diye dua ediyorum. sizde dua edin benim için.

bende 2 gun gecikme var.aynı haldeyiz inan.sabırla beklemek en guzeli.
hersey normalse sezeryan olma derim..

Benimde 40+1 haftalık mart 9 da doğması gerekiyordu. 8 martta hafif sancıyla leke şeklinde kan düştü doğum başlangıcı sandın ama bişey olmadı. Bugüne kadar nst sonuçlarımda çok iyiydi doktorum suni sancıyla doğum önerdi suni sancı normal sancıya göre daha şiddetliymiş korkuyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum.

selam canım ne alemdesin?

benimde beklenen tarihim 9u

bekliyorum.

kizlar benimde 4 eylül 2007 idi dogum terminim ama o gune kadar bir adet agrisi bile hissetmemistim..
9 ay boyunca yalanci sanci bel agrisi hic birsey olmadi..
Neyse bir hafta boyunca 3 gun arayla kontrole gittim kalp atislari iyiydi sanci yoktu hic..
41 haftaliken hastaneye yattim 4 gun sanci verdiler...ilk alttan hap gibi birsey koydular..
sonra fitil..sonra serum hic tik etmedi..doktorlar kriz gecirdi geliyorlar nasilsin ben
gülerek cok iyiym agrim yok sizim yok diyordum..
41+6 olmustu sabah kahvalti yapacaktim doktorlar yakaladi serum taktilar yine sanci yine yok..
ameliyata aldilar :)

X