4 yasındaki yiğenime Yasin-i Şerif okutuyoruz

adi_sevda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
1.027
383
merhaba arkadaşlar 4 yaşındaki yiğenim gözlerinden rahatsız 500 Yasin-i Şerif okutuyoruz. Sizlerinde desteğinizi bekliyoruz. Şimdiden Allah razı Olsun.

merhaba arkadaşlar 4 yaşındaki yiğenim gözlerinden rahatsız 500 Yasin-i Şerif okutuyoruz. Sizlerinde desteğinizi bekliyoruz. Şimdiden Allah razı Olsun.

ben okuyabilirim inşallah. hoş yarın regl günüm ama olmazsam okurum ne diye niyet edeyim canım ve kaç tane okuyum. gerçi başka okumam gereken sürelerde var ama yinede katkim olsun isterim. Allah şifa versin

ben okuyabilirim inşallah. hoş yarın regl günüm ama olmazsam okurum ne diye niyet edeyim canım ve kaç tane okuyum. gerçi başka okumam gereken sürelerde var ama yinede katkim olsun isterim. Allah şifa versin

canım benim çok sağol kaç tane okuyabilirsen artık her gördüğümüze veriyoruz benim niğenim kısmetsiizliğimidir nedir bilmiyorumda kimsede almak istemiyor. çocuk doğuştan şansız zaten 4 aylıkken babası vefat etti. Yetime okunan dua daha çok sevapmış ama. İsmi İnanç gözleri şifa bulsun diye niyet edebilirsin canım. Allah razı olsun.

Allah şifalar versin canım

1 kişi 1 yasin-i şerif mi okuyor yoksa dilediği kadar mı ?

Canım bende 2 tane yasin okudum....Rabbim Şafii adıyla şifalar versin...Tez zamanda sağlığına kavuşsun....:nazar::KK19:

Bu 500 yasinde 500 kişi birer tane okuyor gibi biliyorum.belki bu farklı bir dua zinciridir.
5 tanede ben okurum minik kuşumuz için.rabbim şafi ismiyle tecelli etsin inşallah...

X