Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

herkeze günaydınnn
yarını bende iple çekiyorum ama kendimden okadarda umudum yok diyetim evet çok a kalorili ama kilolar gr gr gidiyor başkası yapsa yaptığımı kesin baya verirdi bugün öğle arası dr a gideceğim i tahlil falan yapar heralde bişey çıkmazsada ileri zamanlarda diyetisyene gidip profesyonel yardım alıcam

Tünaydın herkese kimse yokmu bugün forumda ben nihayet ofiseme geldim.Artık benden kurtuluşunuz yok bugünde gerçi anca bu saatte girdim forum'a ama olsun artık burdayım hep.

Bu sabah ki kahvaltım
1 bardak yeşil çay
1 kase süzme mercimek çorbası
2 dilim ekmek
0.5lt su

hoşgeldin tatlım
canım ekmeği bence azaltmalısın 1 dilim ekmek oda ya tam buğday yada kepekli yemelisin

kardeş takımım günaydın

sizin grup yarışının sonucu merakla bekliyorum açıkcası
özellikle hasretimin yaptığı diyetin sonucunu merak ediyorum.
umarım hepiniz istediğiniz sonuçları alırsınız yarın.
bu arada uaydın da çok iyi gidiyor eminim birden kilo kaybı artacak bu diyetle:))))))))

şebnemcim yarın öğlen olamayacağım ama onay için yetişmeye çalışırım yetişemezsem sen listeni koyarsın.bizim takımıda uyardım inş. bildirimimizi erken yapacağız.

merakin bosa cikmiycak canim:eek: ama malesef bu sabah listenin disina cikmak zorunda kaldim oda irademle ilgili bisey degil sabah cocuklari doktora götürdüm kahvaltti yapmayi unutmusum aceleden eve gec geldim bende kepekli ekmege tost yaptim yedim ama suan karnim tika baba dolu sanki demek migdem kücülmüs oh be bu günleridemi görecektim:lepi: ama tabi öncesinde 1 bardak su ictim belki onunda etkisi vardir

herkeze günaydınnn
yarını bende iple çekiyorum ama kendimden okadarda umudum yok diyetim evet çok a kalorili ama kilolar gr gr gidiyor başkası yapsa yaptığımı kesin baya verirdi bugün öğle arası dr a gideceğim i tahlil falan yapar heralde bişey çıkmazsada ileri zamanlarda diyetisyene gidip profesyonel yardım alıcam

canim bi git baktir bakalim ins bisey cikmaz

biliyorum canım ama çok açtım valla dayanamadım bu hafta pek aç gezdim zaten bugün de yiyim gitsin dedim işte :kedi:

hormon testi için mi gideceksin doktora,bu diyetisyen işini banada halam söyledi onların komşusu gidiyormuş gitsek mi dedi bizde ama karar veremedim bende hamiş olma durumum var bu ay 5 gün oldu daha regl olmadım cumartesiyi bekliyorum bakalım

merakin bosa cikmiycak canim:eek: ama malesef bu sabah listenin disina cikmak zorunda kaldim oda irademle ilgili bisey degil sabah cocuklari doktora götürdüm kahvaltti yapmayi unutmusum aceleden eve gec geldim bende kepekli ekmege tost yaptim yedim ama suan karnim tika baba dolu sanki demek migdem kücülmüs oh be bu günleridemi görecektim:lepi: ama tabi öncesinde 1 bardak su ictim belki onunda etkisi vardir

geçmiş olsun inş.birşeyleri yoktur.
Yemeklerden önce içilen 1 bardak su herzaman karın şişirir derler ama iyi olmuş az yemek zorunda kalmışsın böylece kaydirigubbakcemile2

geçmiş olsun inş.birşeyleri yoktur.
Yemeklerden önce içilen 1 bardak su herzaman karın şişirir derler ama iyi olmuş az yemek zorunda kalmışsın böylece kaydirigubbakcemile2

yok canim az yemedim yani zaten bi tost yiycektim doysamda doymasamda ama cok sükpr karnim tika basa dolu gibi sanki bi dünya yemek yedimyerimseniben

biliyorum canım ama çok açtım valla dayanamadım bu hafta pek aç gezdim zaten bugün de yiyim gitsin dedim işte :kedi:

hormon testi için mi gideceksin doktora,bu diyetisyen işini banada halam söyledi onların komşusu gidiyormuş gitsek mi dedi bizde ama karar veremedim bende hamiş olma durumum var bu ay 5 gün oldu daha regl olmadım cumartesiyi bekliyorum bakalım

hadi bakalim canim hakkinda hayirlisi ne ise o olsun ins

4.TAKIM
sebnemselayfurkan 69,6
fguler ( 91,5
hasretim34 ( 67,8
dilekruzgar ( 64,6
semiha(59.9
chemes ( 54.8
İrem&Özge ( 75.0
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 87,5
uaydın(77,6

4.TAKIM TOPLAMI

öğlen menümü yazıyorum
1 bardak yeşil çay
1 adet orta boy yeşil elma
yarım lt su

Gün içindeki su miktarım :1lt oldu

selamlar

çağlayancım inşallah güzel haberi alırsın hayırlısı olsun

benim dün akşamım vahimdi gündüzleri burda çok iyi idare ediyorum ama akşamları azıtıyorum bir türlü tutamıyorum kendimi
bamya makarna üzerine de tahin pekmez hazırlamıştım oğlum ekmeğin üzerine sürüyor
biraz ekmekle ondan yedim Allahtan erken yedim başka da bişey yemedim bütün akşam, bitki çayı içtim

sabah kepekli tost yaptım yarısını yedim
ara yapmadım
şimdi de çok az pide bol salata ve ayran
öpüldünüz

selamlar

çağlayancım inşallah güzel haberi alırsın hayırlısı olsun

saol canım inş.
akşamları bazen bende kaçıracak gibi oluyorum o zamanda hemen örgü yada kitap okuyorum zamanımı onlar çalınca yemek yemekte zor geliyor örgü örmeyi çok seviyorum çünkü acayip stres atıyor üzerimden

bugün neden kimse yok ben geldim herkes gitti sanki boshayallersmilekafamçokkarıştı

bugün kahvaltim 1 toast,yesil cay
ögle sebzeli ton baligi,1 kepek ekmegi
2 bardak su arada ictim

kızcelerim
ben bugün dr gittim alttan da muayene etti dr ve yumurtalıklarımda minik bir kist var sanırım ,tahlillerim yarın belli olacak ,bu minik kist kilo almaya akabinde verememeye ve tüylenmeye de sebep oluyormuş, yarınki sonuçlara göre tedavi belli olacak

X