Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ama bu kadar yememekle bence 1 günde verilecek kilo canım buuu neyse demekki kaderimiz böle dicez diyete devam edicez

Canım böylesi daha iyi inan bana. Birden hızlı kilo vermek hiç iyi değil.
Bi arkaaşımda kellogsla süper kilo vermişti. Günde iki öğün yiyordu üçüncü öğün normal yiyordu.

hoşbulduk arkadaşlar gelir gelmez demekki bir rakibim oldu benim bu işe çok sevindim ben güzel motivasyon olur bu benim içinde

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...mis-liste.html (Haftada 3 - 3,5 kilo denenmiş liste)
bu diyet listesine bende baktım ve hemen çıktısı aldım bu akşam başlıyorum yapmaya hemen

Öğle Yemeği
1 bardak yeşil çay
5 adet kepekli büskivi

Ara
1 bardak şekersiz açık limonlu çay
5 adet kepekli galete (küçük olanlardan)

Hiç sağlıklı değil bu canım. Amacımız kilo vermek evet ama sağlıklı kilo vermek. Öğlenle ara nerdeyse aynı yanlış burdan bile belli şekerim. Kendine düzgün bir liste yapmalısın.

.TAKIM
sebnemselayfurkan (69,6
fguler (89,5
hasretim34 ( 68
dilekruzgar ( 64,6
semiha( 59.9
0skay ( 73 (diskalifiye)
chemes ( 55.5
İrem&Özge ( 74.8
ladyDarbanvile ( 82.0
hayata ( 69 (diskalifiye)
uaydın(78
TAKIM TOPLAMI 783,1

CağlayanCicek 87,5 (du sanırım)

Kızlar haftaya yarış başlıyor takım içinde .Gruplar şöyle:

1 Grup

dilek,semiha chemes

2.grup

yasemin,şebnem,banu,özge

3. grup
Funda, lady, çağlayan

Vay bana yeni kurbanlar gelmiş. Hoşgeldiniz kızlar. Gelin yamacıma gelin :nazar:

Bakın bayanlar bu benim 76.7 olan halim. Nasılım.

Eklentiler

• $SDC12738.jpg
    $SDC12738.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 44
Hiç sağlıklı değil bu canım. Amacımız kilo vermek evet ama sağlıklı kilo vermek. Öğlenle ara nerdeyse aynı yanlış burdan bile belli şekerim. Kendine düzgün bir liste yapmalısın.

biliyorum canım 4 gündür de bunu uyguluyorum ama daha tartıya hiç çıkmadım kendime bir diyet listesi bakıyorum seninde varmı uyguladığın bana tavsiye edeceğin birşey

Bakın bayanlar bu benim 76.7 olan halim. Nasılım.[/QUOTE]

fiziğin çok güzel bence ideal kilona kavuştuğunda çok daha güzel görüneceksin eminim.
bu arada boy kaç senin çokta kilolu durmuyorsun çünkü resimde

Özgecim bizi de yabana atma, tozunu atırırıız bu yolların:) (kamyon şoförü Şebo)

Canımcım senin sorunun bacak ve basen sanırım, üst normal, benimde tersi.

bende şimdi sana onu soracaktım menünü gördüm,ben yaklaşık pazartesiden beri böyle besleniyorum akşamlarıda işte elma ,muz,bir dilim tam tahıllı ekmek yiyip geçiştiriyorum.
senin uyguladığın bir diyet varmı ve günlük olarak kaç kalori alıyorsun ben birde masa başı işi yapıyorum sürekli oturuyorum

bende bi firmanın muhasebesindeyim ve oturarak çalışıyorum aynı dert bende de var
ben düşük kalorili diyet yapıyorum aralıklarlada değiştiriyorum şeker un tuz yok kalorimide takip ediyorum bak burdan
http://www.ekolay.net/kadin/kalorimetre.asp

Çağlayan cnm boyum 1.59. Bodur ve şişkoyum yane :)

Banuşkom Dimi ama mikemmel bir yüzüm var :KK70:

Kaptan valla çok duyduk o lafları sonuçta hep kazanan ben oldum heheyyy.
Canım en büyük avantajım belim ince ve göğüslerim büyük benim. Onlar büyük olunca bel daha ince görünüyor. Kilomu güzel saklıyorum. Ama kendimden salkayamıyorum işte.

Özge boyunuda iyi saklamışsın , valla en az 1,65 gibi duruyor:)

Belin yine ince olmasa öyle görünmez benimde göğüsler iri ama belim ince durmuyor :KK43:

bende bi firmanın muhasebesindeyim ve oturarak çalışıyorum aynı dert bende de var
ben düşük kalorili diyet yapıyorum aralıklarlada değiştiriyorum şeker un tuz yok kalorimide takip ediyorum bak burdan
http://www.ekolay.net/kadin/kalorimetre.asp

saol canım önceden ekolay'a giriyordum ama burayı hiç incelemedim hemen takibe aldım a.s

özge hepimiz şişkoyuz zaten benimde boyum 1.68 ama basenlerim çok çıkmaya başladı artık kilo aldıkça oraya kayıyorlar bir an önce gitmeleri lazım bunların yaza kadar benden

Kaptanım resimi aşağıdan çekti çeken arkadaş ondan uzun çıkmışım :KK70::KK70::KK70:

Çağlayan işallah inersin cnm sağlıkla.

4.TAKIM
sebnemselayfurkan ( 69,6
fguler ( 89,5
hasretim34 ( 68
dilekruzgar ( 64,6
semiha(59.9
0skay ( 73 (Paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
chemes ( 55.5
İrem&Özge ( 74.8
ladyDarbanvile ( 82.
hayata ( 69 (Paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
uaydın(78
TAKIM TOPLAMI

kizlar gecmis olsun dilekleriniz icin cok tesekür ederim

banu canim ne oldu korktunmu eskiyi hatirladin galiba laelaelaelaelae

şimdi sodamı bitirdim

bugün wc den çıkamadım hep bi karın ağrın var umarım güzel sonuçlar çıkar

akşama domates yiyeceğim zaten evde de bişi yok bi kahvaltı hazırlarım kocişimde seviyo zaten kahvaltıyı

iyi akşamlar arkadaşlar ancak bu satte girebiliyorum kuzum uyuyunca...
yasemincim geçmiş olsun canım inşallah çabucak atlatırsınız
çağlayan hoşgeldin evet bence de kilo vermelisin ma bence gebelik sırasında diyetisyene gitmelisin ben de çok kilo aldım 25 kilocuk , beni gören 2 arkadaşım da gebeliğinde diyetisyen kontrolündeydi ve 10 kilo aldılar (onlar da benim gibi iştahlıydılar ve tırstılar bana benzememek içingittiler..)
yarın istdayım annem ameliyat oldu ve eve çıktı gelen giden çok olur haftasonu
sabah kilomu bildirmeye çalışıcam inş.
herkese iyi geceler

kızlar, ben buraya gelene kadar oooo çok sayfa geçmiş oluyor ve bana yazan arkadaşlara da cevap verememiş oluyorum, kusuruma bakmayın. Adım fatma'ydı fguler:)

Yeni bir arkadaş gelmiş, hoş gelmiş. Bu arada artık bir yarış var anlaşılan. ınşallah işe yarar.

Sevgiler.

X