Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ben yiyip kilo almayanlardandım.
çok fazla hareket ettiğimden yakıyordum sanırım.
evde oturup çikolataya asılınca böle oldum.
aslında kendimi zor tutuyorum bilio musun?
çok seviyorum nutelleyı çünkümafoldumben

nutella çoğu kişiyi bitirdi yaktı yıktı sırnaşık şey

Evet canım insan kokusunu duyunca bile bi iki kaşık almadan duramıyor.
o yüzden eve almıoyruz artık=)

bende severim çikolatayı ama yiyebileceğim maksimum 2 kasık dahası yok yiyemiyorum fazlasını..
bide açıkcası hiç nutella denemedim nedense :roflol: bilmeden ii bişi yapmısım gibime gelio :roflol: :roflol: :roflol:

meyvenull agzındn bal damlıyor.ınsallah oluruz.ınanna bende cıkolata hastasıyım.hele bugunlerde nasıl canım ıstıyor.2 hafta daha dısımı sıkıp dıyetısyene gıdınce bıtterınden yemeyı dusunuyorum.tutuyorum kendımı.meyveye sardım.saat 22 olsa dıye gozune bakıyorum.

kacamak yokkkk lmaz:
bu hafta güzel kilo veriyoruz inş derece alıcaz. :teytey:
meyve yemen cok güzel tatlım keşke bende meyve yiyebilsem hiç meyve yiyemiyorum ..

günaydın kızlar:)

yüzüğümü buldum evde halının üzerindeymiş bosuna üzülmüşüm oruçlu oruçlu hasta ettim kendimi..

canım çok sevindim yüzüğü bulmana:)

bendede selülit cok fazla bide son zamnlarda kilo alıp vermekten çatlaklar oluştu :sinifsinif:

bende de çatlak çok

yoksa sendemi ohaoldumsmile

ben de kışın nutella yerdim:/ sabahları 1 çay kaşığı yemeden sanki enerjim yerine gelmiyodu bilmiyorumkismile

meyveli sodayı belki 1 tane içerim, ama diğerlerini acilen annemlere içirip, sadesini içmeye çalışcam, sevmiyorum ama alışabilirim sanırım mirmirmirmir

az sora domates salatalıklı peynirli kahvaltımı yapıcamm, ama bugün annecimle ew oturmasına gitcez, offf ne ikramlar gelcek yine ama aklımda siz olcaksınız, abartmıcam :)

Evet kesinlikle çok iyi bişey yapmışsın canım.
çünkü insan kendini durduramıyor.
bi kaşık yiyim, bi kaşık daha bişi olmaz diye diye bkmışsın şeklin kaymış=)
çikolata sevmemk de senin için çok büyük bir artı tabi.

canım bende bu hafta regl olucam.
bakalım ozaman ne yapıcam. tatlı krizim tutuyor regl dönemlerimde.
bide diyet falan hak getire, gözüm kararıyor resmen=)

Günaydın geleceğin çıtır çerez gelin adayı. Böyle gidersen incecik bir gelin olacaksın canım. Herkes senden gözlerini almayacak maşallah

ikisi de aynı hesaba gelmiyor mu?
ikisinde de açız=)

Canım Cuma sabahı sahurdan sonra bikaç saat geçtiği için aç olmuyoruz ve bol su içmiş oluyoruz.

Paylaşıma yazdım bakalım diğer takımlar ne yapıyor. Haksızlık olsun istemem çünkü. Ama eğer farketmez derlerse bence oruçlu olanlar Perşembe iftar öncesi olmayanlar Cuma sabah tartılsın. kilolar yine Cuma bildirilsin. yerimseniben

selam bayanlar
iremcim bence perşembe iftardan önce tartılmalı :jeyyar: en güzel o zaman oluyo

Bence de aklinialirimsmile

Cuma sabah tartıl canım aman önce tartılma motivasyonun düşer. Ayrıca senin kaynanaya maşallah valla. Benim ki dibimizde oturuyor bir kere iftara çağırmadı. Bende arıyorum eşimi anneni ara bu akşam ona gidicez diyorum zorla çağırttırıyorum kendimi. Annem saolsun bırakmıyor kimseye ama her akşam annem yük olmak istemiyorum.

Zevcannnn eğer var ya bi abart yemek olayı elimden çekeceğin var. lmaz: Annenler burda diye sakın salma kendini ona göre. Kırk yılda bir geliyor olmaları bahane değil bak demedi deme. klava:

yerimseniben

bu hafta herkes zayıflamıs anlasılann :teytey: :teytey: :teytey:
bellimi olur kızlar bi bakarsınızz 1 olmusuz :sm_cool:

İşallah şekerim :Saruboceq:

kacamak yokkkk lmaz:
bu hafta güzel kilo veriyoruz inş derece alıcaz. :teytey:
meyve yemen cok güzel tatlım keşke bende meyve yiyebilsem hiç meyve yiyemiyorum ..

Bende yemezdim hiç ama İrem doğduktan sonra onun her gün meyve öğünü var bende alışkanlık oldu hergün meyve yemek. Sanada bir bebek lazım demek ki kaydirigubbakcemile3

günaydım sekercimm..
meyveli sodanın ben ramazanda içilmesinde sakınca görmüyorum nedense tatlı ihtiyacını serin serin onunla karsılayabiliriz..
kola gibi değil sonucda..
kahvaltın cok güzel ama o ikramları sakın abartmaa olurmu yerimseniben

abartırmıyım hiç cok dengeli yiyorumm senin korkundan yemekmi yiyebiliyorumm :roflol: bu hafta hiç kilo almadım azıcıkda verdim sanırım bazen az gösterio tartımm bayanssulusmile cok mutlu ediyo bu durum benii :dance:
umarım sende vermişsindir en kötüsü korumussundur kaydirigubbakcemile2

bebiş konusuna gelince ben ikiz istiyorum bi seferde doğurayım bitsin o hamilelik sürecini ve doğum olayını defalarca yasamak istemiyorum acıkcası bana cok kötü gelio o sürec ikiz olması içinde doktorlardan yapılması gereken herseyi öğrenicem allahım inş ikiz nasip eder sırnaşık şey

ozamn bende meyve yemeye alısırımm:icecream:

Zevcan verdim canım bende çok şükür ama Cumaya ne çıkacağı önemli. Bazen çok farklı sonuçlar çıkabiliyor.

Bende istemiştim ikiz ama bunun olmasının garanti tek yolu tüp bebek. Ama ikiz bebek bakımı çok ama çok zor oluyordur eminim. Bir tane bile zorken iki tane offff offff.

benim tatlı isteğimi soguk meyve karşılıyoröle canım pek birşey istemiyor.sütlü tatlıda serbest bana ama 2 akşam üst üste denk geldi yedim diye haftayadan önce yemeyeceğim.meyvenull benim eşimin babası ikiz.bizde ikizlerimiz olsun istiyoruz.bakalım nasip kısmet..

Allah gönlüne göre versin canım.

nasılsınız kızlar nasıl gidiyor diyet?

Bizim iyi nurcum da senin nasıl gidiyor bakalım. klava:

yoksa sendemi ohaoldumsmile

yok canım ben okadar nutelle yemedim hiç.

Allah kısmet ederse bende ikiz istiyorum.
benim ve nişanlımın sülalesinde ikizler var.
özellikle nişanlımda.
benim şansım yüksek ama kısmet.
sağlıklı hayırlı bi evlat olsunda ilerde :)zemuszemus

inş vermiş cıkarsın tatlım cumayada..
biliyorum ikiz olması cok zor ama su gebelik olusturucu haplar var aklımda dr kabul derse öyle düşünüom bakalım hayırlısı olsunn...

nasılsınız kızlar nasıl gidiyor diyet?

biz cok iizz nur senin nasıl gidiyo..

cokacimcoook

oh sen sanslısın bizde yok öyle bişi haplarla denicez artık şakkıdı

Allah hepinizin gönlündekini gerçek eylesin kızlar.
Bir kadının bu hayatta yapabileceği en iyi şey Anne Olmaktır. Hepinizin yaşamasını dilerim.

kızlar aklıma bişi takıldı ..
oruç tutuyoruz allah kabul etsin ..ama hepimizde bi halsizlik yorgunluk ağrı hali oluyor.
acabu bu durum protein alma miktarımızın düşmesiyle paralel olabilirmi..
kaslarımız zayıflıyo gibi gelio bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…