Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Açlık değilde susuzluk çok zor olucak sanırım...
Bende sabah tartıldım tatilden beri korkuyordum 63 kilo olmuş 65 kilo.
2 kilo almışım ama tatilde çok salmıştım kendimi zaten bu kadar da kurtulduğum için şanslıyım.
İşdeki sitres beni yemeğe itiyor ve ilaç düşünce olrak da etkiledi beni.
Yoksa çok düzenli gidiyordum ne güzel.
Sahurda yiyememen kötü olucak ama bir şekilde düzene koymaya çalışıcam diye umuyorum.
Yesem bile mümkün olduğunca hareket edicem.
Yürüyüş planını hazırladım bile.
Beşiktaş kabataş arası 20 dk sabah
Kabataş beşiktaş arası akşam 20 dk
Kanlıca-ev arası kaç dk sürer bilmiyorum ama yanlış hatırlamıyorsam 40 dkdan fazlaydı.
Buğün denicem.Sabahtan çok emin değilim uyuya kalıyorum ama akşam için garanti verebilirim.
Ve iftardan sonra da leslie yapmayı düşünüyorum mutlaka yediklerimi yakmak adına.

NeKss nasılsın canım?

İyiyim canım sen nasılsın?
Kendime yürüyüş proğramı hazırladımda onu paylaşayım dedim.
Ya aslında kilom tamamen bölgesel şu baseni eritsem üst kısmımdan hiç şikayetim yok.
Basen eritmek içinde tek yol yürüyüş.
Her fırsatta yürümeyi planlıyorum.
Leslie ilede yediklerimi yakarsam en azından ramazanı kilo almadan atlatırım diye umuyorum.

tatil cok güzel gecti canım ya bide kilo alma olayı olmasa mükemmek dicemm..
ama sahurda yemeden nasıl olucak kiii :uhm:

tatil cok güzel gecti canım ya bide kilo alma olayı olmasa mükemmek dicemm..
ama sahurda yemeden nasıl olucak kiii :uhm:

Yiyemiyorum ki canım...
Dün gece 01:00 de 2 tane muz yedim öle yattım.
Akşam evde yemek yoktu mantı yapmışlar bir iki kaşık ondan aldım.
Başkada bir şey yiyemedim zaten başım çok ağrıyordu işi eve götürmüştüm bitirip direk yattım.Bilmiyorum belkide sahurda kendimi yemeye zorlamalıyım.

inş başarırsın canımm kurban bayramına mezun olmak istiyorum kızlar benn olabilirmiyim sizce boshayallersmile
bu arda nilaycım benm cd ler gelmedi nsıl indireceğimi antırmısın bana kendim indirsem..

Şebom hoşgeldin canım. Cuma bildirim yapacak mısın yoksa izinli mi yazalım yine.

Öyle kardeş her eve lazım. Benim ki yandım desen bir bardak su getirmek pislik eşşek herif. :) Bende sahurda kahvaltılık hazırladım. kocişkom saolsun akşam yatmadan yumurta haşlamış iyi oldu.

inş tatlım gecer cumaya kadar bakalım nolcakk tartılmam zatenn bu ara tartıyla aram ii değil küsüzz naniknanik

İşallah iyi bir sonuç çıkar canım.

Aferim sana lmaz:klava:

Afiyet olsun canım.
Sahurda mutlaka ye ama bişiler böyle olmaz.

bencede tatlım zorlamalısın cünkü 16 saat ac sekilde durmak hiç mantıklı değil..

inş başarırsın canımm kurban bayramına mezun olmak istiyorum kızlar benn olabilirmiyim sizce boshayallersmile
bu arda nilaycım benm cd ler gelmedi nsıl indireceğimi antırmısın bana kendim indirsem..

Gelmedi mi?
Bana fatura geldi ve ben ödedim canımcım ya.
Bir araştırayım sana bilgi veririm.
İndirmekde zor değil aslında.
Sana mail atayım olur mu burda reklama girmesin...

Ve bence kesinlikle istersen başarırsın...:1hug:

gelmedi canım yaa ben yokkende gelmemiş kargolarıda ramıstım gitmeden yok elimizde demişlerdi en iisi ben indireyim onu..
ok tatlım sen mail at öyle yapalım..

Kanlıca da mı oturuyorsun?=)

günaydın kızlarr :) benim günaydınım şimdilik biraz geç oluyor, malum okullar tatil :) bugün gruptaki ilk günüm, sabah uyanınca böyle bir sorumluluk hissettim, sadece kendime değil artık size karşı da, ne güzel oluyormuş böyle umarım hedeflerime de ulaşabilcem sizinle :)

oruç tutmuyorum ben, sabah uyanınca 2 kuru kayısı ve 1 bardak su içtim, bağırsaklar için..
kahvaltıyı da yeni yaptım sayılır, domates salatalık biber, biraz da beyaz peynir yedim. tabi 1 dilim keepekli ekmek ve tatlandırıcılı 1 bardak çayla..

iremcim teşekkürler canım, tamam cumaları bildircem bende..

günaydın canım,

tekrar hoşgeldin.. gruba yazınca bende daha dikkatli oluyorum.

inşallah kısa zamanda hedef kilolarımıza ulaşırız=)

inş en kısa zamnda amacına ulasırsın ..
burayı ciidiye alıp surumluluk hissetmen senin için büyük bi + şimdilik süersin aksamada böyle kacamaksız devam etmeni diliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…