Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Çok zor uyanıyorum ablacım yaa uyunınca bir şeyde yiyemiyorum uykunun bölündüğüyle kalıyorum.Bilmiyorum ki ne yapsam acaba?Olmadı çorba filan bir şeyler içerim artık hafif atlatmaya çalışırım.

Çok işim var çookkk , giremiyorum :)) Hemen raporumu verip çıkayım ...

Öğlen kıymalı semiz otu ,4 yemek kaşığı
2 kaşık pirinç pilavı
yarım kase salata ,şimdilik bu kadar , arada soda ve yeşil çay içildi ... Vaktim olur olmaz gelicem tekrar ...

bence çok güzel olmuş şeker sadece pilav ı çok sık yeme arar ara 2 kaşık pilav problem olmaz ama sık olursa kilo vermen zor olur

canım çıtır tavuk galeta ununa bulanmış kızrtılmış tavuk değilmiydi öyleyse kızartma diyette olmaması gereken bişey ben yanlış biliyosam kusura bakma

yağda kızartılıp kızartılmadığını bilmiyorum, ben ızgara olabilir diye düşünüp onu istiyorum=) bakalım yarın sorarım eğer yağdaysa bir daha almam ondan ama tadı çook güzel=)

canım naparsan yap sahurda yedikten sonra uyuma biraz bekle öyle uyu

Kızlar herkes çok iyi gidiyor. Bu hafta muhtemelen derece alırız. Bu hafta listeleri hazırlama sırası da bizde. Kendi haftamızda derece alırız işallah.
Ramazan'da da kilo vermeye devam edeceğiz eminim ben. Diyette olduğumuzu unutmadan yersek iftarda sorun olmayacaktır kızlar. En azından sabit kalalım olur mu?

Veee bu hafta kimse izinli değil bildiğim kadarıyla. Lütfen herkes erkenden bildirim yapsın. Yapamayacaksanız Perşembeden yapınnnnnnn

Ben çıkıyorum hanımlar yarın görüşürüz...
Buğün evde çalışıcam laptop'u alıp başıma ağrılar girdi...
Herkese bol kalorisiz bir akşam diliyorum.
Yarın görüşürüz...

benden tam 4 yaş küçüksün=)

ama iş yerindeki stres yormuştur seni..

bende çıkıyorum artık, öpüyorum herkesi görüşrüz

Hemde ne sitres yurt dışı için bir rapor hazırlıyorum...
Bir çok firmada sorun var.Ve tek tek kayıtları inceliyorum.
Dün mesai bitiminden 4 saat sonra anca çıkabildim.
Buğünde artık laptop'u taşıcam evde çalışcam ne yapayım.
İyi akşamlar canım görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…