Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

güzel bak beğendim öğlen ve aksam öğünlerini...alkisalkisalkis

Yarın öğlen bende yoğurt yulaf ezmesi yicem. bugün yulaf ezmesi bulursam eğer. =))

kızlar kilosu bana yakın kimsecikler yok mu takımda

fatoscum kilo durumumuz
yarın daha ii görürsün verdik cünkü gecen haftadan beri :teytey:

4.TAKIM 166. ETAP

sebnemselayfurkan ( 67 /)
uaydın( 73.8 / )
İrem&Özge ( 69.8 / )
meyvenull ( 62.1/)
NeKss ( 64.3 / )
lightlife( 76,0 /)
Pandomim ( 61 /)
Ece ( 69.7 / )

haftaya sende ekleniceksin listeye

başıma ağrı girdi açken oluyor daha doğrusu aç değilimde abur cubur istiyo canım biraz önce salatalık yedim ama bu canımın istemesini bastırmadı ve bende baş ağrısı yaptı dayanmalıyım kızlar 2,5 saat sonra zaten eve gidicem

dayanmalısın banucumm az kaldı eve gidince yemek yiyebilirsinn..hatta ev gitmeden direk iş cıkısında bile yersin ama sakın kacamak yapmaa..

dayan az kaldı. biraz daha sabır :lepi:

hiç içmemekden iidirr iç iç su son zamnlarda bende ödem yapıo p yüzden içmiom fazla hatta hiç içmiom die bilirim öncden 3 litre içiyordum...

ay bende de yaparmı acaba ya. ben normalde çok fazla su içerim.

dayanmalısın banucumm az kaldı eve gidince yemek yiyebilirsinn..hatta ev gitmeden direk iş cıkısında bile yersin ama sakın kacamak yapmaa..

yok yemicemmm bide burdaki bi arkadaş baya kilolu benim rejimimi sabote etmeye çalışıyor geldi yanıma ye falan dedi canım istemiyo dedim daha bi sinir oldum yemicem..inadına kilo vericem

bide kızlar şunu hissettim ben geeçn akşam diyet yapmadığımda üzerimde felaket bi suçluluk hissi oluyor diyet yaptığımda psikolojim daha iyi oluyor huzurlu hissediyorum çünkü zayıflamak için bişey yapmadığımda şişmanlık psikolojisine giriyorum şimdi en azından çaba var zayıflamak için eninde sonunda ulaşacağımız bi hedef düşünün 2 sene önce 92 kg ydum ben hamileydim

kızlar ben c.tesi tatile çıkyıorum kimse duymadım demesin taaa öbür pazartesi iş başı yapıcam yani 02.08 de o zamana kadar nete girebilirmiyim bilmiyorum yarın son

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…