Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

fatoscum insallah en kısa zamnda bebişini kucağına alırsın tatlım en önemlisi diyet yaparken gercekten istemek hipertroidimi hipotroidimi ..
dediğin gibi en önemlisi zoru basarmak uzun vadeli kalıcı kilo vermeyi hedefle bence cabukca olsun derken vücuduna iice zarar verebilirsin..

bende bir süre troid tedavisi gördüm ve pcos olduğumu öğrendim sonrasındaa gercekten cok zor kilo veriliyo ..
hp birlikde zoru basarıcazz :teytey: :teytey:

hipotiroid + haşimato canım zaten uzun vadede olmayan geri döner bu konuda tecrübeliyim
zaten tiroit ilacı alıyorum günde 2 tane 50 mglık

h.g fatoscum..

kızlar ben öğlen sebze yemedim canım hiç onu yemek istemediyulaf ezmesi yedim zorla yoğurtlu.

ahh ahh bi gitseydi su kilolarımm.. bıktım artık 60 lı bi kiloda olmakta sevgilim bile dio hala 60 lardasın düşemiyorsun die :sinifsinif:

kaydirigubbakcemile2
hb canım
ahhhh ben bi 65 olsam sen 60 ı beğenmiyosun kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile2

hb canım
ahhhh ben bi 65 olsam sen 60 ı beğenmiyosun kaydirigubbakcemile2

tatlım sen evlisin ben daha evli bile değilim 21 yasındayım..
55 den fazla olmamam gerek o bile bana fazla..böyle giderse evlenince bide cocuk doğurunca düşünemiyorum kendimi..

tatlım sen evlisin ben daha evli bile değilim 21 yasındayım..
55 den fazla olmamam gerek o bile bana fazla..böyle giderse evlenince bide cocuk doğurunca düşünemiyorum kendimi..

ayyy canımsın ben evlendiğimde 70 kiloydum ve benimde bebişim yok daha geçen sene bi düşük yaptım sadece

öğle yemeğine çıktım geldim.

bugün ki yediklerimi yazayım.

Sabah 8.30 2 grisini.

Öğlen 1 Porsiyon ızgara tavuk, salata, ayran.

Ara 16.00 da Mısır gevreği aldım sodayla onu yicem. 3 tane falan yerim heralde.

Akşam yemeği de Kabak sote var. Yanına yoğurt.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…