Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

:))
tabi herkesi kendim gibi düşünoum ben tek basımayım ya laboratuvarda hiç aklıma gelmedi...

benim çalıştığım yerde bi paket hışırtısı duyulsun bütün kafalar yukarı kalkar kim ne yiyio diye sonra gelir bakarlar ağızlarına göreyse alıyım bende derler yoksda burun büzüp giderler bide iskender yediğimi düşünüyorumda bütün ofisin diline düşerim heralde:smiley-cool:

bidahaki hafta bende izne çıkıyorum.. ve bikini giyme konusunda kararlıyım ama istediğim gibi bikini bulamıyorum hep boyundan bağlamalı ben normal istiyorum çünkü göğüs ağırlığı boyuna baskı yapıyor en zayıf halimde de benim göğüsler büyüktü ve bunu yaşadığımdan öle bikini giyemezdim..biraz daha zayıf olsam bulurdum ama malesef 44 beden olunca mümkün değil onu düşünüp duruyorum

2 ayrı bikini al bence ucuzundan ve üstünü küçük beden alıp ayarla kendine göre..
hem kombine olur farklı farklı :)

yine yağmur başladı burda yaa heralde türkiyede güneşli gün sayısı en fazla olan yer burasıdır..
rizeyi geçtik :roflol:

Ben geldim.

Öğlen ton balıklı salata. 1 dilim kepek ekmek. 1 kutu light kola içtim.

Aramı 5 te yapıcam bugün. Tek ara. şeftali

Akşam annem patlıcan köz yapıcak =)

21.07.2010 tarihinde paylasımda bulunanlar..

sebnemselayfurkan -
uaydın +
irem&özge izinli
meyvenull +
neKss +
lightkife +
pandonim +
ece +

günaydın kızlarrr..
gecen hafta bildirdiğiniz kilolarınızı tekrar bildirmeniz gerekebilir ..
sitede 4 gün silindiği için bilmiyorum henüz paylasımdan cvp gelmesini bekliyorum bence biz hazırlayalım cünkü bazı arkadaslar 1 kez giriyo gün içinde siteye bidaha girmiyo..
gecen hafta bildirdiğiniz kiloyu tekrar bildirelim kızlarr..

4.TAKIM 164. ETAP
sebnemselayfurkan ( 67,7 )
uaydın( 73,8 )
ırem&Özge ( 69.8 )
meyvenull ( 62.3 )
NeKss ( 64.3 )
lightlife( 76,0 )
pandonim (62.0)
ece(...)

4.TAKIM TOPLAMI 651. ETAP SONUÇLARI SİLİNDİĞİ İÇİN TEKRAR BİLDİRİRMİSİNİZ GECEN HAFTAKİ KİLOLARI..

ECE SENİN BAŞLANGIÇ KİLONU HATIRLAYAMADIM -300 DÜ SONUCUN AMA BASLANGIC KİLONUDA BİLDİRİRSEN İİ OLUR..

4.TAKIM 164. ETAP
sebnemselayfurkan ( 67,7 )
uaydın( 73,8 )
ırem&Özge ( 69.8 )
meyvenull ( 62.3/62.1 )
NeKss ( 64.3/64.3 )
lightlife( 76,0 /76.0)
pandonim (62.0/61.0)
ece(70.0/69.7)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…