Makyaj Ürünleri 4. Hayvan Temali Yarisma Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

temaya uygun en carpici makyaj sizce hangisi?

• 1. yarismaci

OY: 41 7,2%
  • 2. yarismaci

OY: 20 3,5%
  • 3. yarismaci

OY: 8 1,4%
  • 4. yarismaci

OY: 155 27,3%
  • 5. yarismaci

OY: 7 1,2%
  • 6. yarismaci

OY: 116 20,5%
  • 7. yarismaci

OY: 83 14,6%
  • 8. yarismaci

OY: 23 4,1%
  • 9. yarismaci

OY: 0 0,0%
  • 10. yarismaci

OY: 6 1,1%
  • 11. yarismaci

OY: 4 0,7%
  • 12. yarismaci

OY: 33 5,8%
  • 13. yarismaci

OY: 1 0,2%
  • 14. yarismaci

OY: 3 0,5%
  • 15. yarismaci

OY: 16 2,8%
  • 16. yarismaci

OY: 48 8,5%
  • 17. yarismaci

OY: 3 0,5%

• Ankete Katılan
    567
  • Anket Kapalı .
anam bunlar ne yaaa
süper seyler var offf keske katilmasayim

bu arada kime verecegimi sasirdim bakip düsüneyim tekrar

di miii hulimmmmm şaşırıpp kalıo insan ilk gördüğünd bülee hattaa hala bakıomm ara araaa:1shok:demee öleee iiki katıldın yoksam benlee sonunculugu kim paylaşcaktııŞenizkafamçokkarıştı

bencede resim kalitesi çok etkilemiş. çok daha güzel durabilecek çalışmalar resim kalitesinden sönük kalmış.ama birbirinden güzel makyajlarvar. bayıldım bu defa:) isim yazmaması bana garip geldi zaten isminden dolayı oy alır düşüncesiyle yazılmadıysa zzaten sevilen ve makyaj konusunda popüler olan kişileri ben bile tanıyorum artık resimlerden:) sadece diğerlerini merak ettiğimle kaldım:)
ii eğlenceler. oyumuda verdim. bakalım kim kazanacak:)

di miii hulimmmmm şaşırıpp kalıo insan ilk gördüğünd bülee hattaa hala bakıomm ara araaa:1shok:demee öleee iiki katıldın yoksam benlee sonunculugu kim paylaşcaktııŞenizkafamçokkarıştı

oda dogru ya
cak moruk sondan birinciyiz:teytey:

arkdaslar ozur dılerımde ben ıdtedım dıye vercek deılya mıllet herkesın kendı hur dusuncesı var yanı ama ozur yınede dusunmeden yapılmıs bı hareket ozur tekrr herkezden

kıslar hepiniz süpersiniz harikalar yaratmışsınız vede hepinizi tek tek kutluyorum opuyorumnanaktan

arkdaslar ozur dılerımde ben ıdtedım dıye vercek deılya mıllet herkesın kendı hur dusuncesı var yanı ama ozur yınede dusunmeden yapılmıs bı hareket ozur tekrr herkezden

sıkma canını ebiş olurr hatalar düzelttinn düşünme artıkkk...sonuncu olmaya alişcezzzz:roflol::roflol::roflol:

vereliniortakkaydirigubbakcemile5
biz yarismalarin makarasi olalim kiz zaten sansimiz yok roxi arzu artez kedi vs gibi kisilerin yaninda

bundan sonrakine de katılcannnn mutlakaaaakaydirigubbakcemile3ama bu sefer sondakine hedayee verinn yaaaakaydirigubbakcemile3

isminden dolayi oy alir dusuncesiyle nick yazilmasini engellemedik,
bundan onceki makyaj yarismalarimizda
nick yazdigimizda oldu yazmadigimizda biz bunda yazilmamasini tercih ettik hepsi bu..
dediginiz gibi
taninanlar zaten taniniyor makyaja degil de kisiye oy verecek olanlar her halukarda
bunu yapabilir nicklerin pek etkisi olmaz yani...
merak ettiginiz kisileri de azcik sabredin yarisma neticelenince
hepsini ogreneceksiniz zaten

Son düzenleme:
merakli, huli kuslarim niye oyle diiniz ya
nesi varmis bence hepsi de gayet iyi :))))

ebis tamam sorun cozuldu bir daha olmasin lutfen...

bundan sonrakine de katılcannnn mutlakaaaakaydirigubbakcemile3ama bu sefer sondakine hedayee verinn yaaaakaydirigubbakcemile3
evet dogru buda bir marifet degilmikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

merakli, huli kuslarim niye oyle diiniz ya
nesi varmis bence hepsi de gayet iyi :))))

ebis tamam sorun cozuldu bir daha olmasin lutfen...

egleniyoz kizzzzzkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile2

valla benimki onların yanındaa cin ali resimleri gibi kalıoooo kendii adıma konuşursammm:)

aslında da dahada gizli kalınabilseydi keşke yarışma çok daha heyecanlı olurdudelikafadulden

çoğu yüzz tanınıyorr canımm biraazz zor o yüzdennn ama benimde merak ettiğim kişiler var senii bilmiorum bikaç fotoyu daha bilmiorum hangi foto kime ait die:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…