4 aylık bebeğim var ve dr.demir ilacı verdi. Yorumları okudum ama yinede kullanmak pek içime sinmiyor... Kullanmayan var mı???

diğer anneler de yazmıştır muhakkak ama demir beyin gelişimi için çok çok önemli.. doktor kan değerlerine bakmıştır bu demiri size yazarken, işin uzmanı o, bebeğiniz ek gıda alamadığı için takviyeyle tamamlamanız gerekir.. ben sizin yerinizde olsam doktoru dinlerim.. tavsiye verebiliyor muyduk emin değilim ama ilaç tavsiyesi değil sonuçta, biz ocean microfer kullanmıştık. kabızlık, dişlerde lekelenme vs falan olmamıştı.. nasıl kullanacağınız önemli fayda sağlayabilmeniz için, 2 saat öncesi sonrası süt ve süt ürünleri kullanılmayacak..

Çok şükür herşey güzel gelmiş,ama önemli diyorlar. Bilemedim.dr.kan tahlili de istemedi bizde

Tabiki dr.isin uzmanı o. Artık her biri farklı şeyler verince ve söyleyince bilemedim. Ama dün başladım demir damlasına.umarim iyi olur. Sabah ikinarak uyandı.iki saat önce emzirip damlayı verip iki saat bekletmek.emmek istiyor,çok uzun bir süreç bide. O da husursuz etti

Bencede kararsız kalın. Sonuçta biz dururken işin uzmanımı bilecek en doğrusunu
İşin uzmanına zaten iletişimdeyim.ben burdan sadece sizler ne yaptınız diye sordum.cunku tecrübe her zaman önemli. Burdan çıkacak birşeyi dr.sorma sorum olur belki diye. Bilmediğim bir şey vardır...

Demir çok önemli tabiki kullanacaksınız ayrıca kabızlık bebekten bebeğe değişir benim bebeğim hiç olmadı ama sağlık ocağının verdiklerini tavsiye etmem içeriği kötü. Bende 4. Aydan beri kullanıyorum kilo alımına göre dozu artıyor.

Ben büyük oğlumda kullanmadım ferritin 6 ydi. O zamanda vay efendim çocuğa gerek yok ,kan tahlili olmadan verilmez vs dinledik.
1.5 yaşında oğlum var 4 aylıkken aldim, temiz iceriik ocean microfer aldim .1 yaşına kadar kullandi.
İkisinide deneyimlemis biriyim keske büyük oğlumda da ilk başta kullansaydim.

Ne kullanıyorsunuz peki.

Ocean microfer damla mi? ezcane sorayım teşekkür ederim

Damla gibi 1ml çekip veriyorsun çocuklarda seviyor tadını
Vegaferon damla dan dün verdim acayip ağladı.niye bilmiyorum acı sanırım. Tadını beğenmedi.cok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim. Yok kullanmamazlik yapmam.onemli olduğunu biliyorum artık. Sadece sağlık ocağında dr.degilde hemşire verdi, vegaferon damlayi. Gerçi dr.sordum kullan dedi. Bebeğim tadını beğenmedi. Ocean microfer damla bakacağım.. bütün bebeklerimiz sağlıkli olsunda.anneler daha ne istesin. Herşey onları düşündüğümuz için. O yüzden bu kadar sorguluyorum.sonradan psiman olmamak adına.

Ayrıca da örtülü reklam yapıyor. Ceza aldı belgelerini görmüştüm.

Ben sağlık ocağının verdiği damlayı malesef kullandım ve kızım sebepsiz yere 1 ay kabızlık yaşadı. Kan idrar testleri normal çıktı ilacı kestim hemen daha sonra normale döndü. Bana kalırsa daha temiz içerikli bir ürün kullanın.

Sağlık ocağı verdiği ilaç nedir size.
bize vegaferon damla verdi.
Şimdi sagolsunlar arkadaşlar ocean microfer damla önerdiler ona bakacağım...

Sağlık ocağı verdiği ilaç nedir size.
bize vegaferon damla verdi.
Şimdi sagolsunlar arkadaşlar ocean microfer damla önerdiler ona bakacağım...
Bizede vegaferon vermişlerdi. Zaten standart herkese onu veriyorlar bildiğim kadarıyla.

Anladım... Demiri kaçıncı ayda kestiniz. Yada kan tahlili güzel gelince mi sadece bıraktınız.
Birde ne zamana kadar kullanilacak acaba bu demir ilacı. Dr. Gidince soracağım gittiğimde sormayı unuttum

Anladım... Demiri kaçıncı ayda kestiniz. Yada kan tahlili güzel gelince mi sadece bıraktınız.
Birde ne zamana kadar kullanilacak acaba bu demir ilacı. Dr. Gidince soracağım gittiğimde sormayı unuttum
Tam hatırlamıyorum ama o ara doktor arayışındaydım. En son gittiğim doktor ilacı kestirip kan tahlili istemişti ona göre şu an vermeye gerek yok demişti öyle kalmış aklımda. Ama bazı doktorlar 4.aydan itibaren kesin kullanılması lazım diyorlar siz doktorunuzu dinleyin.

Anladım, çok teşekkür ederim. Doktorum bebeğime Ferro sanol şurup verdi. Vegaferon damla ile aynı işlev dedi. Damla bitince, şurubu kullan boşa gitmesin dedi.sonra damlaya devam edersin... O an bebeğim durmadigi için de sormayı unuttum başka onerdiginiz var mı, bu iyi mi falan diye. Sadece bildiğim bebeğim çok rahatsız ediyor... Onu da çözeceğiz bakalım... ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…