4 aylık bebeğim var ve dr.demir ilacı verdi. Yorumları okudum ama yinede kullanmak pek içime sinmiyor... Kullanmayan var mı???

4 aylık bebeğim var ve dr.demir ilacı verdi. Yorumları okudum ama yinede kullanmak pek içime sinmiyor.hem kabızlık yapiyormus, bilemedim.kullanmayan var mı? Kullanmazsam ne olur.. kafamda deli sorular var... Kullanmayan var mı? Önce Ferro sanol şurup verdi DR. Sonra sağlık ocağı vegaferon damla kullan dedi... Acayip kararsız kaldım... Yorumlarınızı bekliyorum.🥺🤦🏽‍♀️
Sağlık ocağının verdiği hiç bir ilacı kullanmadım,doktorun verdiklerini aldım.Demir ilacı vermeyerek şu an bebeğinizin en önemli zamanlarını boşa geçiriyorsunuz.Çünkü önemli

4 aylık bebeğim var ve dr.demir ilacı verdi. Yorumları okudum ama yinede kullanmak pek içime sinmiyor.hem kabızlık yapiyormus, bilemedim.kullanmayan var mı? Kullanmazsam ne olur.. kafamda deli sorular var... Kullanmayan var mı? Önce Ferro sanol şurup verdi DR. Sonra sağlık ocağı vegaferon damla kullan dedi... Acayip kararsız kaldım... Yorumlarınızı bekliyorum.🥺🤦🏽‍♀️
Ocean kullanıyoruz biz icerik temiz diye bizim saglik ocaginin verdigini hic kullanmadık ama kullanmak gerekiyor yok kullanmam diyorsanizda bebeginize düzenli kan tahlili yaptirmalisiniz sonucta surekli gelişim halindeki bir canlı şahsen surekli kan aldırıp bebegimin canını yakmaktansa kullanmali

Sağlık ocağının verdiği hiç bir ilacı kullanmadım,doktorun verdiklerini aldım.Demir ilacı vermeyerek şu an bebeğinizin en önemli zamanlarını boşa geçiriyorsunuz.Çünkü önemli
Doktora sordum, Ferro sanol şurup hastane doktoru verdi. Vegaferon damlayinda sağlık ocağı. Çocuk doktoru ikiside aynı şey dedi. İkisini de kullan. Benimde niye bilmiyorum pek içime sinmedi. Demir ilacı kullanırım tabi, onerdiginiz bir isim (marka var mı... !

Ocean kullanıyoruz biz icerik temiz diye bizim saglik ocaginin verdigini hic kullanmadık ama kullanmak gerekiyor yok kullanmam diyorsanizda bebeginize düzenli kan tahlili yaptirmalisiniz sonucta surekli gelişim halindeki bir canlı şahsen surekli kan aldırıp bebegimin canını yakmaktansa kullanm

Yok tabiki de, canını yanmasini istemem. İşte çok düşünmek, çok araştırmak kafamı karıştırdı. Bugün başladım, bakalım. Vegaferon damlaya. Umarım iyi gelir.bir yan etki yapmaz.🤲🏽

4. Ayda sağlık ocağındakini verdim yanakları kızardı yan etki yaptı. Ocean marka olanını aldım. 10 aylık şuanda.Bu ay tahlil yaptı doktorum var değerler iyi diye bıraktı. Mama kullananlarda çok ciddi bir eksiklik olmuyor ama anne sütünde erken başlatıyorlar. Mama kullandım ama yine kullandım. D vitaminide aynı şekilde. Araştırmanızı anlarım ama marka araştırmanızı anlarım. Bu arada ek gıdaya başladığı günden beri doktor izniyle pekmez veririm ama ikisinin alakası yok.
Ocean marka bir kaç kişi,daha yazdı. Eğer iyi gelmezse bende onu alırım. Doktoruma sorup. Tabiki pekmezle ilgisi yok. Araştırmalarım da Merak ettim yan etki ne var ne yapıyor bu vegaferon damla diye. Kimisinin kabızlık kiminin, kakası kötü kokuyor falan diye bor çok yorum okuyunca. Bilemedim. Bugün başladım. Sağlık ocağı ilk baslayacagim için, 3 damlayla başla sonra 9 damlaya kadar arttır dedi. Bebeğime verdim.sok oldu değişik bir tat. Hemen ağladı yavrum 🤦🏽‍♀️

Sidefer kullandi arkadasim 9.ay tahlilde degerleri guzel cikti. Bizim doktorumuzda sidefer verdi kullaniyoruz tabi ki kullanin bebek alsin demirini.ama iyi marka olsun
D vitaminini de icean 400 iyi alip kullanin

Doktora sordum, Ferro sanol şurup hastane doktoru verdi. Vegaferon damlayinda sağlık ocağı. Çocuk doktoru ikiside aynı şey dedi. İkisini de kullan. Benimde niye bilmiyorum pek içime sinmedi. Demir ilacı kullanırım tabi, onerdiginiz bir isim (marka var mı... !
Ocean microfer oneririm. Biz 3. Ay gibi başladık bebeğim prematüre olduğu için. Doktoruma güvendiğim için sorgulama dahi yapmadım. Ilac yani takviye piyasanın en temiz içeriğe sahil ürünlerinden. Ayrıca demirin kabızlık yapma durumuna gelirsek de. Benim kızım doğduğundan beri kabız değil ama seyrek diskilama sorunu vardı. Ve bu takviyeyi başladığımda işler daha da kötü olucak derken diskilama sıklığı günden güne azalıp belli bi rutine de girdi. Yani takviye diskilamasini etkilemedigi gibi destek de oldu. (Kendi durumumuza gore) 300 bandında bi fiyatı vardı ürünün. Araştırma yapın ama lütfen kullanmama gibi bi gaflete düşmeyin. Ek olarak diski renginde değişiklik de gozlemlemedim aylardir. İştahı kilo boy alımı gelişimi de elhamdülillah yerinde.

4 aylıkken bebeklere demir takviyesi başlamak gerekiyor ancak içerik içinize sinmediyse temiz içerikli olanlardan alabilirsiniz. İnstagramda alerjidiyetisyeni ve mühendisinoğlu gibi hesaplar detaylı inceleyip paylaşmıştı görmüştüm kullanıcı adlarını tam doğru mu yazdım bilmiyorum araştırırsınız.

Bahsettiginiz hesaplardan biri dogru icerik paylasmiyor aman dikkat isi reklama dondu tamamen
Kanser hastasi birine yalan soyluyor reklam yapiyor diyen hastahaneye kdr arayip bilgi isteyen biriydi.
Arastirdigi insan vefat etti ve ah ettigi tek insandi

Bencede kararsız kalın. Sonuçta biz dururken işin uzmanımı bilecek en doğrusunu🤦🏻‍♀️

Bahsettiginiz hesaplardan biri dogru icerik paylasmiyor aman dikkat isi reklama dondu tamamen
Kanser hastasi birine yalan soyluyor reklam yapiyor diyen hastahaneye kdr arayip bilgi isteyen biriydi.
Ben diyetisyen hanımı takip ediyorum diğeri sadece araştırırken çıktı karşıma. Özel hayatlarını bilmiyorum tabi.

Soyle soyleyeyim ben birine derim oteki daha kotu ve samimiyetsiz cikar aslinda uyarim kendi arastirma yapmamiz yonunde
Cunku kaç tane urunde reklam aldigini icindeki maddeleri paylasmadigini yakalayip ztn cok once takibi birakmistim
Istedigimiz ve istemedigimiz maddeler belli, paketlerde yaziyor aman kendi emin olmadiginiz seyi almayin

Hangisi kanser hastasını takip etti böyle?
Mühendisinoglu aşırı reklam ben takip etmiyorum artık içeriklerini sevemiyorum.

Soyle soyleyeyim ben birine derim oteki daha kotu ve samimiyetsiz cikar aslinda uyarim kendi arastirma yapmamiz yonunde
Cunku kaç tane urunde reklam aldigini icindeki maddeleri paylasmadigini yakalayip ztn cok once takibi birakmistim
Istedigimiz ve istemedigimiz maddeler belli, paketlerde yaziyor aman kendi emin olmadiginiz seyi almayin
Zaten öyle tabi, ben çok ürün paylaşanları takip etmiyorum sıkılıyorum storylerinden. Sizden sonra internete baktım korkunç şeyler yapmış. Ama ben zaten kayıtsız şartsız baksın diye demedim araştırmaya oralardan başlayabilir diye çünkü ben de hemşireyim ve bebeğim olana kadar demir takviyesi, d vitamini markalarından haberim yoktu. Sadece ilaçları biliyordum.

Zaten öyle tabi, ben çok ürün paylaşanları takip etmiyorum sıkılıyorum storylerinden. Sizden sonra internete baktım korkunç şeyler yapmış. Ama ben zaten kayıtsız şartsız baksın diye demedim araştırmaya oralardan başlayabilir diye çünkü ben de hemşireyim ve bebeğim olana kadar demir takviyesi, d vitamini markalarından haberim yoktu. Sadece ilaçları biliyordum.

Ben yine de yazmak istedim hala fark etmeyen ciddi bir kitle var
Birde kisisel tecrubeler onemli ben cok sevilen bir markadan ne kullansam basima is geldi karar vermek cok zoe

Kız kiiiim

Demir zaten 3 gün verdim çok yükseldi zarar verdi gibi bir durum yaşatmaz. Uzun sürüyor demir depolarının dolması. Bestiron kullandık biz temiz içerik diye.

Ben 9 aylik olup kan tahlili yaptirana kadar beklemistim, sonuc normal ciktigindan dr gerek gormemisti

X