360 karın germe , lipo ve bbl ameliyatı tecrübelerim ve tavsiyelerim 🤩🤩🤩

Merhaba bende bu dediğin işlem için 650 bin fiyat aldım aşırı yüksek geldi bana siz kimlerle görüştünüz

Birde popom eridi dediniz ya tamamen eski halinami döndü yoksa eski haline göre daha dolgunmu mesela benm popo genişliğim 90 sa ameliyattan sonra erimiş hali basenle 110 istyorum

Birde popom eridi dediniz ya tamamen eski halinami döndü yoksa eski haline göre daha dolgunmu mesela benm popo genişliğim 90 sa ameliyattan sonra erimiş hali basenle 110 istyorum
Ben Şubat'ta oldum,az yağ eklenmesine rağmen hala dolgun, çok memnunum,özellikle belin oyuntusundan çok memnunum,kıvrımı da duruyor. Benim genişliğe alışmam zor oldu, yani hep dümdüz , bacak , popo daha zayıf gibi görünür ya, ama bbl yapınca alt hat yuvarlak yana geniş daha basenli gibi bombeli oluyor, sanki kilolu hissi gibi ama aslında kadınsı hatlar, kıvrım var. onu da iyi düşünmek gerek bence. popo büyürken alt taraf da geniş görünüyor yani. benim baya düzdü, o yüzden eski haline bin basar.

Evet benmde öle elma tpi vücudum var daha önce yazmıştınız ama okadar çok şey okuyorumki doktorumuzu birdaha yazarmısınız ? Birde
Evet zaten doktor çok önemli bu işlemlerde. Bende araştırıyorum inş tek seferde olur kurtulurum beğenirim doktorunuz kimdi acaba

bu arada bbl ve lipo harici diğer yaptıklarından memnun değilim,baharda gel dedi, ne önericek onu bekliyorum, o yüzden her konuda şu an tavsiye edemem aklınızda olsun

İnstagramdan ester clinic yazın dr ismi ismail barut ama anladığım kadarıyla ersin bey ilgileniyor herkesle

Merhaba bende bu dediğin işlem için 650 bin fiyat aldım aşırı yüksek geldi bana siz kimlerle görüştünüz
650 bin miinanamıyorum şaka gibi ben doğuş yalçına sordum 450 bin demişti tabi aylar önce şimdi ne kadar oldu Allah bilir siz kime sormuştunuz off keşke hem güzel hemde bu kadar uçuk rakamlara yapmayan bir doktor tavsiyesi olsa ya o kadar çok istiyorum ki bu ameliyatları psikolojim yerlerde özgüvenim sıfır bedenimi beğenmiyorum takıntı yapıyorum intiharı bile düşündüm çünkü yaşadıklarım beni çok yordu

Merhaba doktorunuz kimdi acaba ben aksine büyük yuvarlak simetri düzgün bir popo istiyorum

Ennson yavuz özsular ile emre gönen arasında kaldım sizde bakanilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…