36. haftada bebeğim az kımıldıyor

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
36 37 haftalık kızlar...2 gündür bebeğim çok az kımıldıyor...dün doktorumu aradım kalp atışlarını dinlet normalse bişiy olmaz dedi.normaldi ama tatmin olmadım.günde 3 4 kere anca kımıldadı oda benim iteklememle...bugünde tık yok...siz ne alemdesiniz...yer kalmadığı içinmi acaba....nst ye girsemmi....bu mormalmi kızlar..bana bi yazın..a.s.

benimde öyle uyuyodur. müzik dinlet tatlı ye sola yat. benim 39 bitecek iyice uyuşuk

yok şekercik sağlık ocağına gittim..hamilelik şekerim var tatlı yiyemiyorum..sola yatıncada fazla kımldamıyor.zor bela birkere...bide geçen salı kontrölüm vardı .. benim doğum temmuz 12 de en geç temmuz 15...doktorum temmuzun 9 una rendevu verdi.haftalık görmesi gerekmezmi..ozamana kadar doğurursam dedim bişiy olmaz dedi.3 hafta koydu araya...niye öyle yaptı bilmiyorum..sinir oldum...sanırım bebekte kanala girdi.karnı düştü tedirginim kızlar yanii

iki haftada yada haftada 1e düşürmesi lazım. korkma keşke benimkide girse biz bekliyoruz. drun devlettemi

nerde okuduğumu hatırlamıyorum ama son aylarda hareketleri azalırmış,içerde fazla yer kalmadığı için fazla kıpırdamazmış.sakın kendini üzme,ama yinede içine sinmediyse bi doktora görün.

canım son haftalarındasın benimde bebeğim artık eskisi kadar hareket etmiyor en son doktoruma eskisi gibi değil dediğimde ee yeri daraldı çocuğun boyuda büyüdü kilosu arttı normal nasıl eskisi gibi oynamasını bekliyorsun dedi nst ye girdim bak hiç bişeysi yok dedi.korkma sende birşey olmaz daracık yerde kocaman oldu artık o sığamıyor annesi ne yapsın

benimde 3 gün sonra 36 biticek. ondan sonra her hafta gidecekmişim kontrole. benimkinin hareketlerinde bir azalma yok ama benimki biraz zayıf kilolu. seninki daha kiloluysa tabiki yeri daraldığı için az oynuyordur.merak etme canım, doktorun hepimizden iyisini bilir. bir tehlike sezseydi hiç okadar rahat olurmu. bizler en ufak bişeyde hemen en kötüsünü düşünüyoruz. doktorlar bizim gibi yüzlercesini görüyorlar, tanıyorlar. tabiki daha soğukkanlılar, onlara güvenmekten başka çaremiz yok. iyi şeyler düşün, iyi olsun canım benim

canim kesinlikle 36. haftadan sonra her hafta gorulmesi gerekiyor. ki ben yurt disinda yasiyorum burada o konuda cok cimriler yani gerekmedikce gormezler ama o kesindir. 36 dan sonra her hafta gorulur. bence bahane bul git arada mutlaka. en azindan ikisinin tam ortasinda cok sancim var de. duramiyorum de . git.

canim benim kiz da az oynuyor ama hep sakindi. o yuzden cok endiselenmiyorum. drum eger haraektlerini azligindan suphelenirsen, bir seyler ye dedi. ic dedgil sekerli de sart degil. ve rahat ettyigin tarafina uzan. dinle dedi.

kibelecim zaten sancım oluyor arada.karnımın içi acıyor derim yırtılcak sanıyorum..ne bileyim bu doktor niye böyle dedi...Allah a emanetiniz hepimiz artık .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…