37.haftamda bebeğimi kaybettim :(

cnm benim;

istediğin her şeyi sorabilirsin tabiki öncelikle rabbim bir avazda sağlıkla doğum yapmanı nasip etsin inşallah...

doktorum duruma çok şaşırdı belli bir neden göremediler ne kordon dolanmış nede dışkı yemiş.. bir önceki nst ile olayı öğrendiğimiz nst arasında 1 hafta fark var son dkkaya kadar herşey normaldi tüm testler...

savcılık yardımı ile otopsi yapılabilir dedi doktor kendileri yapmadılar, savcılıkta anca hastaneden şikayet varsa olur dedi.

benim hatam belki yoğun çalışmam olmuştur bu nedenle çok suçluyorum kendimi. :KK43: salak gibi çalıştım 37.haftaya kadar. tam izne çıktı meleğim gitti. :KK43:

5 yada 6 ayda tam zamanı hatırlamıyorum ama 2 kez kum döktüm çok defada idrar yolu enfeksiyonu oldum. bununla alakalı olmadığını söylüyorlar ama bişey bulamadık öğrenemedik. keşke bilseydik...

ayrıca lütfen sakın kendine stres yapma aklında olmasın acababanada olurmu diye. güzel şeyler düşün olurmu... az kaldı.. Rabbim sağlık versin

Canim yazini okudum dicek kelime varmidir bu aciya ama seni ve esini bekleyecek bir melek var Rabbim cok sevmis ki yanina almis hemen allahim sana tez zamanda hayirlisiyla evlad nasip etsin Ama sunuda unutma kardesim hamilenkaldiginda tetkiklerini iyi yap rabbim birdaha aci gostermesin allahim sana ve esine sabir versin

canım ALLAH yar ve yardımcınız olsun...bizde kızıma kardes istedik ama 2 kere kaybettim arka arkaya ama 1.5 ve 3 aylık...bir sağlıklı çocuğum olmasına rağmen bizi baya sarstı senin acın daha da büyük...Allahım tez zamanda sağlıklı evlat nasip etsin inşallah..

Canlarım;

canım yanıyor. herşey tüm testler normalken, 37.haftada bebeğimi kaybettiğimi öğrendim. üstelik 5 gün taşımışım meleğimi karnımda cansız...

İşten izne çıkmıştım rutin haftalık kontrollerimi oluyordum, herşey normaldi. her hafta nst için doktorum çağırıyordu bir önceki nst de sorun yoktu herşey normaldi, 1 hafta sonra gittim, kalp atışı alamadılar. sırtı dönük yada uyuyor olabilir gibi geldi hemşireye çünkü derinden bir ses geliyordu meğer benim kalp atışımmış sonradan öğrendik.. :KK43:

kalp atışı iyi alınsın diye çikolata tatlı yedirdiler birazda yürüyüş yapıp yeniden geldim. hemşire sonunda nst kağıdı ile doktorun yanına gitti, ultrasonda bakıldığında doktorum kalp atışı alamadığını söyledi ve beni rapor verebilecek olan kesin açıklama yapabilecek olan ayrı bir ultrason odasına yolladı... orda kesinleşti.. kendi feryadım kulağımda... :KK43:

Apar topar sezeryana aldılar normal doğum seçeneğini o an istemedim bebeğimi canlı göremeyecektim dayanamazdım istemedim :KK43:

kan değerlerim bozulmaya başlamış iyiki o gün gitmişim çünkü nst için ne zaman istersem gelebileceğimi söylemişti doktorum...

onca ay taşıyıp hissettiğim bebeğimi nasıl olurda hareketlerinin azaldığını yada hiç hareket etmediğini farkedemedim.. :KK43: sağa sola baskı yapıp yattığında hareket sandım çünkü az kalmıştı doğuma yeri azaldı sanmıştım..

kendimi çok kötü hissediyorum Rabbim düşmanıma bile göstermesin böyle bi acıyı...

Meleğimi babası kendi elleri ile gömdü...

yüzünü hiç görmedim

minicik halini saramadım

miniğim gitti....

çok üzgünüm :KK43:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:Allahım sabır versin canım kimsye yaşatmasın:KK14::KK14::KK14::KK43:

Canım Allah sabır versin sana.

Benim kuzenimde 6-7 ay önce ölü dogum yaptı. dogumuna 20 gün filan kalmıştı. Ve bebiş ölmüştü :KK50::KK43::KK43::KK43:

Ne yapalım canım nasip kısmet değilmiş :KK5:

sana söyleyecek kelime bulamıyorum,kelimeler kifayetsiz kalıyor...bende ilk bebeğimi kaybettim şimdi 2.ye hamileyim...hergün korku ile geçiyor.rabbim sabır versin sana,bana,tüm annelere...

bende 4 aylık hamileyim. yazdıklarını okuyunca çok etkilendim. allah sana sabır versin inaşşallah. herbirimiz hiç tahmin etmediğimiz şeylerle imtihana tabiyiz. yeni bebeğin kısa sürede olur ve allahım o yeni bebeğe kaybettiğin yavrunun ömrünü katar da verir.

canım allah sana sabrını versin inşallah. Okurken ağladım, allah kimseye evladının acısını göstermesin.

off hiçbir sebebi yokmu, böyle şeyler duyunca korkuyorum...
Allah sabır versin, o melek sana cennetten duacı olacak böyle düşünürsen birazcık olsun rahatlarsın.

Allahım hepinizden razı olsun.. konuyu yanlış yere açtıysamda kusura bakmayın... karnımdaki çatlakları bile görsem ağlıyorum. 40ım dolmadı ayın 18inde 30 gün oluyor :KK43:

Rabbim evlatlarınızı size, sizide evlatlarınıza bağışlasın...

canım öncelikle başın sağ olsun seni çok iyi anlıyorum bende ikizlerimi kaybedeli 2 ay oldu ve benimki ilkde değildi bununla 4. kaybım oluyo dursalardı bizimkilerde yeni doğmuş olacaklardı seni çok iyi anlıyorum ne desem boş sadece allah sana ve eşine bol sabırrrrrrrr versin sizin canınız sağ olsun bir daha yaşatmasın rabbim çok zor.

okurken çok kötü oldum. arkadasım ALLah sana sabır versın ınsallah. bu durumda ne denır bıleemedım. cok acı. ama Allahıma sığın. Arkadaşım sabır dılıyorum sana.

cnm benim;

istediğin her şeyi sorabilirsin tabiki öncelikle rabbim bir avazda sağlıkla doğum yapmanı nasip etsin inşallah...

doktorum duruma çok şaşırdı belli bir neden göremediler ne kordon dolanmış nede dışkı yemiş.. bir önceki nst ile olayı öğrendiğimiz nst arasında 1 hafta fark var son dkkaya kadar herşey normaldi tüm testler...

savcılık yardımı ile otopsi yapılabilir dedi doktor kendileri yapmadılar, savcılıkta anca hastaneden şikayet varsa olur dedi.

benim hatam belki yoğun çalışmam olmuştur bu nedenle çok suçluyorum kendimi. :KK43: salak gibi çalıştım 37.haftaya kadar. tam izne çıktı meleğim gitti. :KK43:

5 yada 6 ayda tam zamanı hatırlamıyorum ama 2 kez kum döktüm çok defada idrar yolu enfeksiyonu oldum. bununla alakalı olmadığını söylüyorlar ama bişey bulamadık öğrenemedik. keşke bilseydik...
Canım lütfen kendini suçlama şöyle düşün sonuçta ana Rahmi'ne düştüğümüz andan itibaren hepimizin ölüm tarihi yazılmış oluyor Rabbim meleğine o kadar ömür vermiş o inşallah ahirette anne babasına şefaatçi olacak.o günahsız minik bebek rabbimin cennetinde meleklere oynuyordur. Rabbim sabırlar versin meleğin melek oldu bunu düşün içini ferahlatır bir nebzede olsa. Allah biranönce sağlıkla yeni bebeklerini kucağına almayı nasip etsin...

X