+ 35 yaş kremleri

Nevali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
309
123
37
Merhaba kızlar
35 yaşındayım 3.tüp bebek denemesini yapıyorum kuru ve sorunlu bi cildim var
Göz çevrem ve almımda kırışıklıklarım var
Hangi kremi tavsiye edersiniz
Gece kremleri gündüz kremleri göz çevresi kremleri ayrı ayrı kullanılıyormuş
Tek seferde doğru kremi almak istiyorum
Aslında doktora gidip ona göre almayı düşünüyordum ama tecrübe daha iyidir dedim size sordum bi el atın bu bacınıza

Bence doğal kremler yapan ekolojiye önem veren markalardan kullanın temiz içerikli.

Bu konuda malesef bi bilgim yok hangi marka almalıyım
Uzman çağırayım. Homer Simpson Homer Simpson

Ben temiz diye tup bebek sürecinde otacinin köpüğü ve bepantole başladım bitince otacının yüz kremini alırım. Köpüğe devam. Yarasa da yaramasa da cildi kendi haline bırakmamak için bu kadarını yaparım daha da uğraşmam.

Normalde yağlı-karma olan cildim gebelik sürecinde benimde kuru ya dönüp pul pul dökülmeye başladı. La Roche Posay ın atopik cilt kremini önerdi eczacım. Daha önce bakım serisini kullanıyordum zaten ve çok memnundum şimdi hassas atopik serisine geçtim ve çok memnunum. Bu markayı ve ürünlerini tavsiye ederim deneyimli bir eczacıdanda detaylı bilgi edin derim ama 😉😊

Normalde yağlı-karma olan cildim gebelik sürecinde benimde kuru ya dönüp pul pul dökülmeye başladı. La Roche Posay ın atopik cilt kremini önerdi eczacım. Daha önce bakım serisini kullanıyordum zaten ve çok memnundum şimdi hassas atopik serisine geçtim ve çok memnunum. Bu markayı ve ürünlerini tavsiye ederim deneyimli bir eczacıdanda detaylı bilgi edin derim ama 😉😊
dermokozmetik ürünü olan,yüz ve göz çevresinde kullanılabılinen pepticollagen kremi tavsiye ederim.
zamanla güze fark oluşuyor.
ancak ayrıntılı bilgiyi ayşenur yazıcı nın videolarından öğrenebilirsin.
ben memnunum yıllardır

Dermokozmetik ürünlerden biri avene dir çok memnun kalmıştım
Sonra Kore ürünlerine daldım ve bir daha çıkamadım salyangoz özlü krem esans gözaltı kremi falan çok çok iyiler (marka cosrx)
Kremlerden çok serumlar benim için önemliler çünkü cildin en alt tabakasına inip tamir ediyorlar kremler ise cildin sadece üst tabakasını..bu yüzden yaşlanma karşıtı serum ginseng serum peptit serum alın derim
Retinol ve aha bha mutlaka kullanmanız gerek

X