345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Canım ben yatıyorum cokk yoruldum bugün bizde karne dağıttık ondan sonra kutlamadan kutlamaya:) İyi gecelerrrr

Allah sabır versin hepinize Sağsalim dönmelerini nasip etsin. inş.

341. dönemdim bende geçmez bu günelr diyorduk ozamanlar ama geçiyor gerçekten iyi-kötü bitti gitti.

darısı sizlerin başına

Kızlarr dısarda herkes geziyo el ele:KK43: Dün gece de dışardaydım tam caddenin kenarındaki masada oturuyordum ay anam herkes sevgilisini takmıs koluna süslenmiş püslenmiş gezmekte. Geçip geçip durdular yanımdan bişiler fırlatcaktım masadan az daha:) Bi gelsin kocişim takcam koluma 7 24 gezdircem baaakk benimde kocam var die cokk özendim:KK43:

2 hafta aradan sonra aşkımı gördüm yine kameradan
benim içimi çok büyük umutsuzluk kapladı kızlar yaa dün telde konuşurken de ağladım zaten onu da üzdüm, bugün de msnden çıkarken üzüldüm yine o da üzüldü. Sizler ne güzel 100 den azalttınız şafağı bizim daha 10 ayımız var geçmez ki bu günler yaa, 20 gün sonra gelcek görebilcem ve sonra 9 ay hiç görüşemiycez belki de. Doğuya çıkacağı için gelmesi sıkıntı olacak. Zaten kışın yolların kapanma ihtimali varmış hiçbiyere çıkamıyolarmış o zaman. Ben 2 ay görmemeye zor dayanırken 9 ay napcam hiç bilmiyorum. :KK43::KK43:

2 hafta aradan sonra aşkımı gördüm yine kameradan
benim içimi çok büyük umutsuzluk kapladı kızlar yaa dün telde konuşurken de ağladım zaten onu da üzdüm, bugün de msnden çıkarken üzüldüm yine o da üzüldü. Sizler ne güzel 100 den azalttınız şafağı bizim daha 10 ayımız var geçmez ki bu günler yaa, 20 gün sonra gelcek görebilcem ve sonra 9 ay hiç görüşemiycez belki de. Doğuya çıkacağı için gelmesi sıkıntı olacak. Zaten kışın yolların kapanma ihtimali varmış hiçbiyere çıkamıyolarmış o zaman. Ben 2 ay görmemeye zor dayanırken 9 ay napcam hiç bilmiyorum. :KK43::KK43:

Canımm yaaa evet cokk zor olucak ama biticek bak geciyo günler biz yüzden azalttık bizim bitince seninde yarısı gecmiş olucak hem belki bakarsın dogu olmaz yakın bir yer olur ozamn hep görüsürsünüz dua et hep tatlım. Ayrıca da simdiden kendini üzme göremiycem die 20 gün sonra görüceksin ona sevin

Canımm yaaa evet cokk zor olucak ama biticek bak geciyo günler biz yüzden azalttık bizim bitince seninde yarısı gecmiş olucak hem belki bakarsın dogu olmaz yakın bir yer olur ozamn hep görüsürsünüz dua et hep tatlım. Ayrıca da simdiden kendini üzme göremiycem die 20 gün sonra görüceksin ona sevin

kurada hep doğu illeri olacakmış hiç yakın yer yok. düne kadar böyle değildim hep geçecek bugünler modundaydım ama dün çok umutsuzluk kapladı yüreğimi. Atlatıcaz inşallah bugünleri de

kurada hep doğu illeri olacakmış hiç yakın yer yok. düne kadar böyle değildim hep geçecek bugünler modundaydım ama dün çok umutsuzluk kapladı yüreğimi. Atlatıcaz inşallah bugünleri de

Yaa demek doğu var hep. Ozamn insallah doğunun iyisine gider canım ya ne diyim onların biraz daha güvende daha rahatta oldugunu bilincede görmesekte olur. Arada bir hepimize oluyo zamanın geçtiğini bilsek bile katlanamıycaz gibi geliyor. Bende birden bire bişi yokken o moda giriyorum bazen sakın bana bişi söylemeyin ağlarım diyorum yanımdakilere onlarda gecmesini bekliyolar:) Atlatıcaz canım allahın izniyle atlatıcazz geçicek bu günlerde

Yaa demek doğu var hep. Ozamn insallah doğunun iyisine gider canım ya ne diyim onların biraz daha güvende daha rahatta oldugunu bilincede görmesekte olur. Arada bir hepimize oluyo zamanın geçtiğini bilsek bile katlanamıycaz gibi geliyor. Bende birden bire bişi yokken o moda giriyorum bazen sakın bana bişi söylemeyin ağlarım diyorum yanımdakilere onlarda gecmesini bekliyolar:) Atlatıcaz canım allahın izniyle atlatıcazz geçicek bu günlerde

inşallah geçecek
sağol canım yaa sizlerle konuşmak iyi geliyo gerçekten :) halimden anlayan insanların olması çok güzel

aşkımda telefonlular kervanına katıldı mesajını görünce garip oluyorum:KK9:

Selamlar kızlarr. Bu sabah kocişimi gördüm nette. Birliğin içindeki internet cafe acılmıs ordan girdi. Onu görmek cok güzeldi ama içim burkuldu bi yandan. Bide orda sarkılar calıyoduki konusurken sezen aksu geri dön geri dön die ben kapattım hemen sesi salya sümük ağlamiim die ama o orda dinlemek durumunda kaldı tabi gözleri doldu ağladı ağlıcak bide bana sakın ağlama beni rezil etme burda tutamam kendimi diyo:KK43: Görünce daha iyi anlıyo insan ne kadar çok özlediğinii allaha cok sükür 60 gün gecti dün gibiydi gittiği bi bukadar daha geçse kalıcak 38 gün ama cok duygulandım ben:KK43:((

çarşı izninde askerim ama hep bağlantısı kopuyor doyamadım ona inşallah geri gelir bağlantı offff:KK14:

Kızlarr bu gün hiç hareket olmamış burdaa. Ben sabaha göre iyiyim öğlen bida girdi kocişim nete 2 saat falan konustuk bida moralim yerine geldi:)
Bu gün itibariyle şafak 97 plakalara kaldı 16:)

annemin evinin duvarlari boyanio ve her yer her yerde:KK43:(( ruhum sıkıldi resmen.. kocami da ozledim gunler de gecmio zaten,kisacasi bunalimdayiiiiiiiiiiimmmmmm.... :KK43:(((

evet bence de muhabbet edemez olduk burada. sıcak mı çarptı nedir hep beraber bunalıma girmişiz. bazen diyorum ki şafak saymayı bırak aksın gitsin kendince burayı görünce şafak da görülmüş oluyor :) ee akşama ne yiyorsunuz diyet yapan var mı

X