345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

cnmm yunus emre mah. annemlerdeymm onlar burdalar benım kendı evımde elvankentte :))bı sure annemdeym ama:)

Bende bu yeni cami var satukbuğra han cami biliyormusun buraları??Bir gün beklerim istersen..Bende yazıyorum defter aldım her gün yazıyorum gittiğinden bu yana,öyle rahatlıyorum birazcık olsun..sanki karşımdaymış gibi yanımda gibi bugün herşeyi birlikte yapmış gibi:KK43:(

Bende bu yeni cami var satukbuğra han cami biliyormusun buraları??Bir gün beklerim istersen..Bende yazıyorum defter aldım her gün yazıyorum gittiğinden bu yana,öyle rahatlıyorum birazcık olsun..sanki karşımdaymış gibi yanımda gibi bugün herşeyi birlikte yapmış gibi:KK43:(

cokk yakınn cnmm ınşallahh neden olmasnn bıgun harıkalardaa görusebılırızz ıstedıgın zamanda buyur mısafırımmız oll cnmm bende yazıyorum hergun yazıyorum konusuyorum dertlesıyorum aglıyorum yemın torenıne gıttıgımde verecem sonra 4ay gene yazmaya devam etcem ınsallah :)))oda yassın yemın torenınınden sonra:)

cokk yakınn cnmm ınşallahh neden olmasnn bıgun harıkalardaa görusebılırızz ıstedıgın zamanda buyur mısafırımmız oll cnmm bende yazıyorum hergun yazıyorum konusuyorum dertlesıyorum aglıyorum yemın torenıne gıttıgımde verecem sonra 4ay gene yazmaya devam etcem ınsallah :)))oda yassın yemın torenınınden sonra:)

Bende bittikten sonra vereceğim diye düşünmüştüm..Valla görüşelim çok iyi olur ağlaşırız hatırlarız güleriz..sen ne kadardır evlisin??

Bende bittikten sonra vereceğim diye düşünmüştüm..Valla görüşelim çok iyi olur ağlaşırız hatırlarız güleriz..sen ne kadardır evlisin??

4yıllık cnmm carsamba gunu elvankentte evımde kuran okutcam ıstersen orayada buyrun gelın yadaa bıyerdee bulusalımm optımıum harıkalar ev bana uyar:)hıc degılsee kafa dagıtmıs olurz bıgunde öyle gecer:)

4yıllık cnmm carsamba gunu elvankentte evımde kuran okutcam ıstersen orayada buyrun gelın yadaa bıyerdee bulusalımm optımıum harıkalar ev bana uyar:)hıc degılsee kafa dagıtmıs olurz bıgunde öyle gecer:)

mrb arkadaşım forum takipte gördüm yazdığını bi selam vermek istedim. Elvankentte oturuyordum bende. ailem orda hala. siz neresindesiniz?
Bu arada Allah kavuştursun sevdiğine.. nerde askerin?

mrb arkadaşım forum takipte gördüm yazdığını bi selam vermek istedim. Elvankentte oturuyordum bende. ailem orda hala. siz neresindesiniz?
Bu arada Allah kavuştursun sevdiğine.. nerde askerin?

cokk saoll cnmm askerım suan ızmır narlıderede elvankentt ulaş 94deyım ben gımsanın karsında

Evet Ankarada oturan kaç kişi var acaba?Ne güzel olur bende nişanlıyım askerliği bekledik işte bekliyoruz hayırlısıyla:KK43:Ben yatıyorum iyi geceler herkese çok sevindim yakın olmamıza bu arada...Allah bütün askerleri korusun Başta aşkım ve bütün mehmetçiklerin yanında olsun şans getirsin,bir askerimizin burnu bile kanamadan dönmesini nasip etsin,her gün aynı kapanışı yapıyorum her gün aynı duayı ediyorum... Anaların eşlerin nişanlıların kardeşlerin yüreği yanmasın...Sağ salim vatan uğruna nasıl aslan gibi gittilerse aynı şekilde geri dönsünler...Şansları ve bahtları hep açık olsun...:KK5:

aminnn cnmmmm ııgecelerr eşiimmi dun ruyamda gördum ınşallah bugecede gırerr senı sevıyorumm canımm eşimmm canmm kocammm herbıseyımm :)onlarada ıyıı rahat geceler olsun

modalıfn yanndakı apartmanda benm cok yakınn arkadaslarmm var dilekl alibazoglu yeşim özer hemen yanındalar modalıfın altında manav vardı :)

modalıfn yanndakı apartmanda benm cok yakınn arkadaslarmm var dilekl alibazoglu yeşim özer hemen yanındalar modalıfın altında manav vardı :)

yanındaki değilde karşısında kalıyor annemler canım. HAsçevik sitesinde. annem tanıyormu acaba dicem ama annem de öyle çok gezmez tanımaz site haricinde:) bigün tanışırız umarım:KK31:

yanındaki değilde karşısında kalıyor annemler canım. HAsçevik sitesinde. annem tanıyormu acaba dicem ama annem de öyle çok gezmez tanımaz site haricinde:) bigün tanışırız umarım:KK31:

inşallahh cnm haberlesırz zaten 5ay burdaym bu sıtedeymm :)))

Merhaba kızlar, nasılsınız bakalım? Nasıl gidiyo, alışabildiniz mi biraz?

oyyy saoll cnmmm bende beklerım buyurr ankaraya geldıgınde mısafırımız olll benn olmassam annemler burdaa kalacak yerr hıc sorun etme onlarıı beklemem hele bı gecsn ustabırlıgıne cnmm elımde degılkıı kendımı tutamıyorumm aglamamak ıcın özluyorumm sımdı olsa dyorum ne yedıkı dıyorum ne bıleym hersey gelıyo aklıma

ayy çok teşekkür ederim canım.mayıs 20den sonra ben hep kocaelindeyim. gelecek olursan yardıma ihtiyacın olursa mesaj at sen ben anlatırım oraları, istersen misafir de ederim,götürürüm de askeriyeye :) asker zamanı, destek zamanı :)

Kızlar bende Kocaeli'deyim, mayıs 20 de gelecek benim eşim de. Ankara Güvercinlik'de şuanda :)
AngieAsk, ismini bilmiyorum kusura bakma. Kocaeli'nin neresindesin? Asker eşin sanırım dimi? Şuanda nerde kalıyosun? Ben istanbulda annemler ve izmitte kayınvaldemler arasında dolanıyorum şu sıralar.. Mayıs başı gelip bahar temizliğine başlıycam inşallah evimde :)
Bedia, bi ihtiyacın olursa bende her zaman yardımcı olurum. Özel msjla ulaşabilirsin..
Sayfaların tümünü okuyamadım, bunlar konuşulduysa ve tekrar soruyosam kusuruma bakmayın lütfen..

Kızlar bende Kocaeli'deyim, mayıs 20 de gelecek benim eşim de. Ankara Güvercinlik'de şuanda :)
AngieAsk, ismini bilmiyorum kusura bakma. Kocaeli'nin neresindesin? Asker eşin sanırım dimi? Şuanda nerde kalıyosun? Ben istanbulda annemler ve izmitte kayınvaldemler arasında dolanıyorum şu sıralar.. Mayıs başı gelip bahar temizliğine başlıycam inşallah evimde :)
Bedia, bi ihtiyacın olursa bende her zaman yardımcı olurum. Özel msjla ulaşabilirsin..
Sayfaların tümünü okuyamadım, bunlar konuşulduysa ve tekrar soruyosam kusuruma bakmayın lütfen..

COKK SAOLL ccanmm alısmaya calısıyoruz sanırım ılk gune göre bıraz daha ıyıyız kocaelı kandıraya gelecek usta bırlıgıne 4mayısda yemın torenı cokk tskler ılgın ıcın bıısey olursa mutlaka yazarım zaten :)

Selin adım :) İzmit merkezdeyim canım. Erkek arkadaşım olur kendileri :KK1: askerde evet :)

kızlar ya bugün annem bişey anlattı canım sıkıldı yaa :KK43:((

babam askere gittiğinde askerler icin bir eğlence düzenleniyomuş.sahneye pavyon kadınları cıkıyomuş 1 veya 2 tane striptiz gibi bi gösteri yapıomuş.askerler ac ac diye bağırıyomuş kadınlar da soyunuyomuş.eğlencenin adı ac ac eğlencesi mi neymiş, annem anlattı inanamadım google de baktım ne göreyim bazı yerlerde motivasyon amaclı yapılıyomuş ya :KK20: o kadar moralim bozuldu ki,acaba hala yapılıo mu ki :KK50:

X