30undan sonra kimseyi begenememek

Demekki ben kendim kas bıyık almadığım icin okadar detaycı değilim . Ama botoxlu ince kaşlı erkeğin neyi cekici allah aslına . Bize Kadir inanır gibi kara kaşlı kara gözlü erkeler cazip gelir
Yok ben kaş alıp botoks yaptırsinlar dmiyorum yani ihtiyacı varsa yaptırsın tabi deBenim dediğim baktığımda fresh bir görüntüsü temiz bakımlı görüntüsü alabilmek ne adamlar var az sonra katalog çekimi varmış gibi geziyor

Bunun adı biraz şımarıklık oluyor yalnız 600 küsür profil inceledim kimseyi beğenemedim ne demek?
bahsettiğin siteyi ben de kullandım bir süre boş beleş tipler olduğu kadar az da olsa kaliteli düzgün erkekler de çıkıyor ama yani onun osuna bunun busuna taktık deyip en son kimseyi beğenemedim deyip silmek bilemedim sorun o insanlarda değil sizde.
bi kere uygulamada hayallerinizin erkeğini aramak yanlış amaç uygun düzgün biriyle tanışıp o tanışıklığı uygun zamanda reele taşımak hemen pat diye işte bu hayallerimin erkeği dedirtmez hiçbir profil.
yok öyle yok böyle diye diye önüne gelene kulp bulup sonra da evlenemedim hayatımda kimse yok diye ağlaşmak olmaz 600 profil içinde 1 kişiyle bile oturup konuşamadıysanız orada sizin çözmeniz gereken bişeyler olduğunu gösterir.
tavsiyem birilerine kapılarını açman oturup konuşman bakarsın o duvarları yıkar birisi yoksa böyle hiçbir yere varamazsın.

Ben kimsenin hayalindeki erkeği bulduğuna ve onunla evleneceğine inanmıyorum çünkü düşünsenize hayal ürünü benim aklımda tasavvur ettiğimiz insan kanlı canlı tamamen hayalimdeki gibi nasıl karşıma çıkabilir ki illa hayaldeki bazı kriterlere uyumayacak hayalimdeki kişi için onu benim yaratmam gerekir kanlı canlı e Buda bir tek Allah’a mahsustur :) Ben ilişki olarak arkadaşlıktan sevgililiğe dönüşü tercih eden biriyim ve memnunum ilk bakışta bu benim hayalimdeki erkek işte bu evleneceğim tarzı romantik olamıyorum :)

Botox 5-6 ay araya yapılıyor . Denemiştim bir kaç sene önce resmen kaslarım Çinliler gibi olmustu
Sen yerine gitmemissinben bu seferki den daha memnun kaldım kaşlarım kalktı ki düşüktür baya ceneme de master yaptırdım daha ince bir yüz hattım oldu

Genelde bakımlı erkek o dediğim şeyleri yapıyor . Kas almayan bakımlı erkek yok nerdeyse . Zaten ortak olduğumuz erkek tarifi aynı sayılır . Temiz ve giyimine kuşamına dikkat etmesi konusunda . Ama bişey diyim mi ... sürekli ayna arayan erkekten uzak dur . Öylesi ne sadık nede güvenilir olur . Sen gene gel ablanı dinle Kadir inanır gibi birine sempati duy

Orası öyle zaten bizim bu neslin kas merakı Tarkan yüzünden nerde kavisli kaş görsem cogzel yaa diyorum

Anlattığımız platformlar daha cok gönül ilişkisi değil de farklı bir mecra bildiğim kadarıyla
O platform içinize sinmemiş bence
33 yas sonrası da içinizi kıpırdatacak kişi ile karsılasabilirsiniz.

Önce kendinizi sevin ve kendinize yatırım yapın. Giyim kilo vs konularını kastediyorum

katılıyorum hayalimizdeki erkekleri bekleseydik 50 sinde bile bekar kalırdık.yok öyle bir adam yokkkkkkkk

Merhaba KK'ya gonul vermis dert emekcisi kardeslerim,
Öncelikle daha şu cümlede kahkaha attığımı belirtmeliyim ben hiç sitelerde aramadım (eskiden yoktu oldlar bilir) ama yüzyüze tanıştığım birçok kişide bunu hissettim. Böyle tanımlayamayacağım bir soğukluk ve tanımama gerek yok duygusu... o yüzden çok iyi biliyorum sendeki durumu. Hele fotoğraftan hissiyat yakalamak eminim çok zordur belli bir yaştan ve yaşanmışlıktan sonra. Tip ya da oara beklemiyorsun. Bir çekim, bir sıcaklık , elektrik bekliyorsun anlatılmaz yaşanır. İnşallah çıkar karşına, çıkınca zaten anlarsın...

Öğretmen olan birinin kendini ifade edememesi de ayrı bir olay cidden.

Sen yerine gitmemissinben bu seferki den daha memnun kaldım kaşlarım kalktı ki düşüktür baya ceneme de master yaptırdım daha ince bir yüz hattım oldu
Yapan arkadaşım dı . Zaten yeni başlamıştı ozamanlar . Bana gel yapalım dedi bende kırmadım yaptırdım . Ama şimdi baya bir uzmanlaştı , geçenlerde göz altlarıma çok az Işın dolgusu yaptı baya bi hosuma gitti .

Valla bu devirde dürüst namuslu ahlaklı güvenilir olsun yeter diyoruz artık hayal mayal boş işler
hah aynen öyle.kriterler az çok yüzüne bakılır düzenli geliri olan merhametli bir de kadının gelirine göz dikmeyen olursa cimri de olmazsa yeter.gerisini ararsak 10 günde bir sevgili değiştiririz ömür boyuuu

Bide kadının kendi ayakları üstünde durmasından gurur duyan onun giyimine kuşamına özgürlüğüne karışmayan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…