30undan sonra kimseyi begenememek

Benim zamanımda msn vardı, Superonline vardı... Bende tecrübe ettim birazda meraktı aslında. Şimdi nasıl cesaret etmişim diyorum
Ben eski eşimle bankada tanışmıştım . Kendisi bankacıydı tabi bende 20 Li yaşlarda aklı bir karış havada genç kız . İlk görüşte aşık olmuştum. Şimdi ise ilk görüşü bırak adamların gözlerine bile bakamıyorum

Arada da takip ediyorsunuz sanırım

Parmak bogumu kılına bakmak yanı gerçekten çok şaşırdım. Fazla mi ayrıntıciısınız hep
Hayır da ben çok bakımlı bir insanım yani daha geçen Kaş kirpigimi boyattım gözlerim yana yana her 6 ayda bir botoksumu yaptırırım her ay cilt bakımı yani adamların bu kadar pasaklı gezmesi

Bense sizin aksinize heteroseksüel erkeklerden nefret ederim . Ne o kaşlarını alan erkekler yada göğüs kıllarını kesen erkekler . Erkek dediğin hijyenine , saç kesimine ve giyimine dikkat etsin yeter . Kadın mı bu makyaj yapıp bakım yapsın

Aynı fikirde değilim biz kaş diplerimize kadar bakım yapıyoruz onlar maymun gibi gezmesinbizim gibi detayları da yok bir saç sakal bir de azıcık vücut yapsınlar yeter

Hayır da ben çok bakımlı bir insanım yani daha geçen Kaş kirpigimi boyattım gözlerim yana yana her 6 ayda bir botoksumu yaptırırım her ay cilt bakımı yani adamların bu kadar pasaklı gezmesi
6 ayda bir botoks mu yaptırıyorsunuz cidden mi?

Ben de internet üzerindne kimseden elektrik alamıyordum, görüştüğüm bir şekilde bir yerde denk geldiğim ve beklemediğim bir anda tanıştığım insanlardan elektrik alıyordum genelde.

adı s.. ile başlayan bi uygulama vardı mesela eşim ordan eklemişti, ceketine sinir olup (kırmızıydı) ıyy diyip ekleme isteğini kabul etmemiştim mesela. Böyle ufak tefek şeylere bile takılıyordum 29 dum 30 a girmek üzereydim. Facebooktan falan da eklemişti “bu kırmızı ceketli kıro düşmedi yakamdan” diyip ordan da kabul etmemiştim. Günlerce böyle eklemeli kabul etmemeli geçti, sonra Öylesine bir anda tekrar eklediğinde kabul ettim. Hayatımın aşkıydı evet. İnternet üzerinden değil ama görüşür görüşmez (yaklaşık 1 hafta sonra görüştük) işte o zaman hayatımın aşkı olduğunu anladım. Kısa süre içerisinde de evlendik.

internet üzerinden görmeyle ya da konuşmayla insan emin olamıyor ki, canlı kanlı görüşüp karar verebilirsiniz böyle bir şeye.

Aynı fikirde değilim biz kaş diplerimize kadar bakım yapıyoruz onlar maymun gibi gezmesinbizim gibi detayları da yok bir saç sakal bir de azıcık vücut yapsınlar yeter
Demekki ben kendim kas bıyık almadığım icin okadar detaycı değilim . Ama botoxlu ince kaşlı erkeğin neyi cekici allah aslına . Bize Kadir inanır gibi kara kaşlı kara gözlü erkeler cazip gelir

Gaylerden mi hoşlanıyorsunuz Şaka tabii, yanlışlıkla metroseksüel yerine yazdınız sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…