Anti-Aging 30'lu yaşlarda vitamin takviyesi için aldığım mail

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
ben one a day kullandım ve bende iştah artışı yaptı. ama sonrasında centrum'un multivitaminine başladım. gayetde memnun kaldım. üstelik sabahları ölü gibi kalkan ben, gayet dinç bir şekilde uyanmaya başladım

kızlar c vitamini vücutta sadece birkaç saat kalabiliyor diye biliyorum.bu ilaçlar daha uzun kalıyormu ?yoksa bir anlamı olmaz dimi?bende 29 yaşındayım ve yaşlanmak korkulu rüyam olmaya başladı bile: )aslında yaşımı göstermediğim söylenir ama şimdilik tabi.bunu nasıl koruyabileceğimi araştırıyorum bende.sanki şimdiden çoook hafif göz kenarlarında gülünce mimik çizgileri oluşuyor bile:KK43:(

birde sizden kilo yapmayan vitamin tavsiyeleri bekliyorum çünkü şuan rejimdeyim.sağlıcakla kalın kızlar

mavişcim vitaminler kilo yapmaz ki.Sadece B1 vitamininin iştah açıcı özelliği var,o yüzden kilo aldırabilir.
C vitamini suda çözünen bir vitamindir,fazlasını idrarla dışarı atarsın ama vücut ihtiyacını kullandıktan sonra fazlaysa yapar bunu,yoksa aldığın vitamin direk atılmaz.

kızlar internette gezinirken bir bitkisel kapsül gördüm size de danışmak istedim.acaba aranızda kullanan varmı?ALA ALC_1000 mg bitkisel kapsül.içeriği tamamen doğalmış yeşil çay extrakt,c vitamini e vitamini.....fiyatıda çok pahalı değil üstelik 120 kapsül.site güvenilir bir yerdi.alsammı kızlar ne dersiniz?

omnium kullanmadım ama almayı düşünüyorum, ben solgarın nutri nano (koenzim q10 + alpa lipoik asit bir arada oluyor) kullanıyorum, her akşam yemeğinden sonra alıyorum. ayrıca sabahları aç karnına bir tane solgar ester c içiyorum. ara ara çinko ve biotin kullanıyorum. yalnız bunlar 6 aylık kürlerle alınmalıymış. bu ne demek oluyor onu anlamadım. yani 6 ay kullanıp 6 ay kullanmıcakmıyız? bu arada yaş 34 oldu ama ben 27 gösteriyorum ve bu vitaminlerin işe yaradığına inanıyorum.:KK34:

İmmunzinc kullanmaya basladim,bagisiklik sistemi icin cok iyiymis
C vitamini ve e vitamini cildim icin kullaniyorum

arkadaşlar bu vitaminleri aynı anda mı alıyosunuz anlamadım da ! yani ester cnin yanında hangisini alıyosunuz ne neyle kullanılır bilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

antioksidan vitaminden baska bir sey degil mi. ben kahve iciyorum onda cok varmis

colostrum,alpa lipoik asit,coenzim Q 10 ,ara ara probiyotik alıyorum,arada balıkyağı hapımı içiyorum.

Valla yazılanları okudum arkadaşlar, ben şöle diim ben şu an one dey multivitamin kullanıyorum aynı zamanda ALA yani alfa lipoik asid kullanıyorum bir sise kullandım otuz tene çıktı içinden baktım faydasını gördüm gerçekten ala c vitamini ve e vitamininden otuz kat daha etkili bir antioksidanmış. ALA yı almaya başladıktan sonra daha kendimi iyi hissettim cildimin nemlendiğini ve küçük çizgilerimin baya bi nasıl diyim yumuşadığını hatta görünmediğini gördüm sanki çok memnunum harika bir takviye

bende bugün son ala vitaminimi bitirdim dr tavsiyesiyle kullanıyorum
32 yasındayım cilt üzerine etkileri aynen bende yaşadım tavsiye ediyorum.
dr umun yorgunluk üzerine konuştugumda arada bir sürekli olmamak kaydıyla pharmaton veya youplus kullanabilecigimi söylemişti.
ala vitamini 1 sise daha kullnıp bırakmam gerekio sanırım sonrasında ne kullanacagım mechul.

X