“30 yaşına gelmiş hala evde”

Psikolojin zayıflamış, acilen destek almalısın bence.

30 yaşındasın işin olmayabilir iş arıyor olabilirsin insanın başına herşey gelir

Kardeşin ne iş yapıyor merak ettim ?

Bütün yorumlarını okudum hiç 30 yaş olgunluğu yok sizde evde de böyle öleyim intihar edeyim Allah yok ilahi adalet yok dini nikahla evleneyim gibi gibi ölmüş bitmiş sanki dünyamın son günü hiç bir çıkar yol yokmuş gibi ezik yıkılmış negatifsen millette seni böyle çekmek zorunda değil

Bu tarzı evde de yapıyorsan milleti usandirdiysan o zaman herkes herşeyi der

Sen 30 yaşında koca kadınsın ayakların yere sağlam basıcak kimseye laf ettirmiyeceksin

Aşalamak küçümsemek istetenlere laf sokanlara cevabını pat pat vereceksin

Böyle miy miy isyanları oynarsan inancını inkar edersen asi olursan hayatin hicbir zaman yolunda gitmez

Evlilik kolay birşey mi kızkardeşine cevap veremeyen sen elin herifi bkr şey diyecek yine ayni eziklik yapican

Intihar etmeyi düşünene kadar millete haddini bildir

Kiz kardesin sınır krizi geçirip evden gidiyor diye sen neden susuyorsun

Giden gitsin kriz geçiren geçirsin sen kendine bak

Azıcık kendine gel bence bir suçlu varsa bu duruma sessiz kalan ezilen büzülen sen bunlara musade ediyorsun...

En son muayenede kullanılan prezervatif içinizde kaldı diye düşünüyordunuz.

Ondan önce merkezde kan verdim HIV bulaşmış mıdır dediniz.

Ondan önce ben akademisyenim saç boyamak beyne zarar verir mi dediniz.

Ondan önce elinizin fotoğrafını atıp elimde yara var sperm değdi hastalık bulaşmış mıdır dediniz.

Ondan önce bozuk hindistan cevizi yağı içtim kurtlanır mıyım dediniz.

Hala herhangi bi tedavi almayı reddetmeniz garip. Kardeşiniz de garip de siz de çok aklıselim biri değilsiniz maalesef.

Ha ondan önce çiğ köfteci açsam falan diyordunuz. Tüm dersleriniz alttandı ve 7 senede okul bitirmekten falan bahsediyodunuz. Ne ara akademisyen oldunuz bilemedim, akademi de şokta.

O yüzden bence de evlenin ama sapsız üzüm bulun. İş hayatı sizlik olmadığı gibi birinin ailesiyle uğraşacak hamur da yok sizde üzgünüm. Karı koca baş başa geçinip gideceğiniz birini buldunuz mu kaçırmayın

Bu arada siZ 26 yaşındasınız 30 değilsiniz ki, o da 21 yaşında oluyor size nasıl böyle diyebiliyor evde kimse sus demiyor m

Kendisi ne okuyor ne yapıyor?

Belliydi bir anormallik olduğu.

Sizin sadece kardeşinizle değil, insanlıkla bir sorununuz var. Üyeler cevap vermiş, bodoslama, öfke ile dalıyorsunuz. Her şeye yok yok yok.

Gidin imam nikahı ile sevgili olun. Görün dünya kaç bucak.
Birde cok sacma şekilde düşünceleri imam nikahi neden yani bu kadar kendini aşağılayan biri olmaz. İnsana evlenme teklifi edilir bunA imam nikahi teklif edilmiş. Bunu kabul etme icin bahaneler sunuyor

25 yaşında yurtdışında okumak konusu da

Hamilemiyim hamile olan adet görür mü diye de yazmış

Bize tek taraflı yazıyor birde kız kardeşinin tarafından dinlemek var
Hayati karman çorman düzgün bir şey yok

Evde de böyle davranıyorsa insanlar bir çeker iki çeker

Kendi ezik bitmiş gösteren biriyle yaşamakta çok zor kızkardeşin belki tavrı yanlış olsada haklıda olabilir

Yeni konusu biriyle evlendim dini nikahla yine mutsuzum olabilir

Destek evet alsa iyi olur ama ne kadar destek alsa da böyle olan bir sürü kişi var hem kendine hem etrafınin dünyasini mahveden tipler...

Verin agzinin payini susturun neyin bunalimina giriyorsunuz

Of konu sahibi ne kadar saçma düşüneleriniz var. Yok eskortluk bile daha iyidir bilmem ne. 20 yaşında dünkü b*ku tepenize çıkarmışsınız. Sağlam bir dayak yememiş ondan böyle car car ötüyor. Yese konuşamaz böyle. Çok mu zor bunun ağzının payını vermek? Önünüze gelen ilk kişiyle evlenmeyi yok ne bileyim eskortluğu falan övene kadar 2 tane çakıverin şunun ağzına. Dokunulmazlığı falan mı var kardeşinin nedir anlamadım ki?

Birde cok sacma şekilde düşünceleri imam nikahi neden yani bu kadar kendini aşağılayan biri olmaz. İnsana evlenme teklifi edilir bunA imam nikahi teklif edilmiş. Bunu kabul etme icin bahaneler sunuyor
İmam nikahı, resmi nikah ile bir arada yapılır ve isteyen yaptırır. Ben bekar olsam, birisi bana bunu dese direkt olarak aklıma, beni karısı olarak değil, cinsel olarak istiyor düşüncesi gelir.

Bu devirde gerçekten evlenmek isteyen birisi, neden sadece imam nikahi desin? Kendisine yapılan şeylerden kaçmaya çalışan birinin, resmi nikah olmadan, bütün haklarından muaf olacağından haberi yok sanırsam. Adam sıkılsa kapının önüne koyar.

Ağzına çarpıverin iki tane kendine gelsin . Çok yüz vermekten bunlar o kim ki hadsizcr konuşuyor . Ablalık edin biraz kendinizi savunun . Ayrıca evlenip daha beteriyle karşılaşabilirsiniz illa yapıcam diyorsanız da tutmayalım sizi . Şımarık ergen bi yeni yetme yüzünden hayatınızı mahvedin , durmayın.

Kaç gündür siteye dadanan ve fake konular açan birkaç kişi var. Bu da onlardan birisi herhalde
Dünden beri yazmayim diyorum ama fake değil. Eski mesajlarına da bakarsanız biraz anlarsınız, ciddi riskli davranışları ve psikolojik sorunları olan bir arkadaş, Allah ev ahalisine sabır versin

Hadsiz bir kardeş yüzünden bu kadar depresyona girmek de ne bileyim,çok saçma geldi kusura bakmayın.O normal değil ama siz de değilsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…