“30 yaşına gelmiş hala evde”

Sen dini nikahla ilk karşına çıkanla evlen. Kaynana dırdırı çek. Kocanın kaynananın eziyetlerine katlan.Kardeşini mumla ararsın
Ah keşke koca dırdırı çeksem, size doğurup büyüttüğünüz her şeyinde yardımına koştuğunuz kirli donunu yıkadığınız ütülediğiniz çocuğunuz senden bi bok olmadı anca çamaşır yıkarsın desin bakalım koca dırdırı der misiniz? Daha beterleri var daima şükredin bence

İş kurmak neden vakit kaybı olsun? Bir tık daha rahat ortam ne zaman şu ekonomik şartlarda 10 sene sonra 1tık daha rahat olunur sanırım, o zamana da artık ben iş kuracak güç bulabilir miyim bilmiyorum
Neden her çözümü reddediyorsunuz? Iş kurmak vakit kaybı demedim, şuan buna odaklanacak mental durumda değilsiniz ve bu sizi yavaşlatıyor. Sizin sürekli nakit akışına ihtiyacınız var ki kendi evinizi kurabilin.

Daha ergenle başedemiyorsunuz, evlenip kocayla, onun ailesi ile nasıl mücadele edeceksiniz yeri gelince?
Ağzına iki tane çarpıp susturamiyorsunuz, evden evlenip kaçmayı düşünüyorsunuz
Hemde dini nikahla?! Ne alaka, resmi nikaha nolduda? Algımı yaratıyorsunuz neyapmaya çalışıyorsunuz ama bana konu hiç geçmedi

İş kurmak neden vakit kaybı olsun? Bir tık daha rahat ortam ne zaman şu ekonomik şartlarda 10 sene sonra 1tık daha rahat olunur sanırım, o zamana da artık ben iş kuracak güç bulabilir miyim bilmiyorum
Bu arada 1 senelik iş tecrübesiyle tek başınıza iş kurmaya kalkmakta büyük cesaret ister

Üzgünüm ama sizin gerçekten profesyonel desteğe ihtiyacınız var. O koca dırdırı diye eyvallah edebileceğiniz şeye bir de cinsel, psikolojik, hatta ekonomik şiddet eklenirse şok olur kalırsınız.

Ananız ana değil babanız baba değil o gerzek velet bunları derken muhtemelen alkis tutuyolar.. benim annemle babamda bana sırtındaki yuk muamelesi yaptılar simdi şımartın göklere cikarttiklari kucuk şeytan ağızlarına s...ciyor.. Bir an önce ayrık o evden ama koca cozum değil ben yağmurdan kaçarken b.ktan bi kayinvalideye tutuldum..iş bul ayril canim

Aralarinda 23 ay olan 2 kizim var, ilk kizim 25 ay emdi, ayni anne babadan ikiside.

Oh sonunda anlayabilen empati kurabilen biri allah razı olsun. İnanın bakın siz de evlenmissiniz, gerçekten başka yol yok, gerçekten yok. Oda arkadaşı vs onlar bi dert, türkiyede yalnız yaşamak bir dert, her şey dert, evlenmek diyince kızanların hepsi de evli bu arada, anlamıyorum boşanın ailenizle yaşayın o zaman?

5 yaş küçük değil miydi kardeşiniz? 2 yaş mı küçük anlamadım. Erkek çocuk ayrımı sadece. Neden evlatlığa taktınız. Ah ah diyorsunuz, napalım kardeşinize mi kızalım birlikte? Çözüm öneriliyor, ters ters yanıt veriyorsunuz. Anlamadım ben sizi.

Peki ben neden kardeşimi az görmek için bana max 20bin tl verecekleri bir işte sabahtan akşama kadar çalışayım evden çalışarak daha çok kazanabiliyorken?
Valla kazan kazana biliyorsan o zaman ne burda kiramı vericem vs. tersleme leri yapıyosun. Kendinizi çok akıllı milleti çok saf sanmalarınız ne zaman bitecek. Sen hangi dünyada yaşıyosun hemşerim? Hani sen akademisyendin bir yerde öyle yazmışsın akademisyenler 20k mı alıyor? Valla tarzım değil böyle yazmakta yani tembel olayım bütün gün yatayım kimse bana dokunmasın. Herkes kalbimi kırıyor bense bir meleğim profiller hep aynı.

Başka kardeşlerim de var ama onlar melek gibi. Yani benim gözümde melek onlar, bi tanesi çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…