30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

ben nişanlımdan ayrılalı 20 güne yaklaştı herhade.
şuanda çalışmıyorum daha ama aşk zamanı gelince olucaktır eminim.
Illa aşk değilde aradığım kafamın ve kalbimin uyacağı biri olsun. :)

ya tabi aşk diyoruz en önemlisi kafa yapısı yaşantılar uymalı sorasında sevgi geliyor zaten.ayrılıgın için üzüldüm cnm o anki psikoloji için yanı ama anlaşamadıgın biriyse hiç başlamadan bıtırmek en doğrusu....benim ilişkimde evlilik arefesindeyken bitti ailesi falan gelip istemişti...ama diyorum iyiki de olmamış bir ömür gecirecegin insan uymalı fikrine yasantına yoksa zor...

ya tabi aşk diyoruz en önemlisi kafa yapısı yaşantılar uymalı sorasında sevgi geliyor zaten.ayrılıgın için üzüldüm cnm o anki psikoloji için yanı ama anlaşamadıgın biriyse hiç başlamadan bıtırmek en doğrusu....benim ilişkimde evlilik arefesindeyken bitti ailesi falan gelip istemişti...ama diyorum iyiki de olmamış bir ömür gecirecegin insan uymalı fikrine yasantına yoksa zor...

Evet canım bir ömür mutsuz olmaktansa bir kez acı çekeriz.
Allah zaten sabrını da veriyor.
Seninde ciddi boyutlardayken bitmiş.
Halimize şükür canım.
Beterin beteri var.

tatlımmm yeni topiğin hayırlı olsun.... bu topik yeni yılla beraber uğur getirsin inşallah... güzel yüzün hep gülsün, o tertemiz kalbin hep sevinçlerle mutluluklarla atsın... nasılsın umarım iyisindir..???

Bende 27 yaşındayım ne iş var ne de eş aday adayı ikisininde olma ihtimali eksi 1500 umutlarım sıfırın altında:KK43:

ben de 28 oldum ne iş var ne eş adayı. bir de üstüne üstlük bir türlü unutamadığım hala acı çektiğim eski sevgilim var:KK50:

ben de 28 oldum ne iş var ne eş adayı. bir de üstüne üstlük bir türlü unutamadığım hala acı çektiğim eski sevgilim var:KK50:

Ayni cnm ya benim de vardi unutamadigim biri ama son zamanlarda daha iyiyim sende zamanla unutursun inş.
Karşinada onu bir daha hiç hatirlamamani saglayacak biri çıkar inş.

tatlımmm yeni topiğin hayırlı olsun.... bu topik yeni yılla beraber uğur getirsin inşallah... güzel yüzün hep gülsün, o tertemiz kalbin hep sevinçlerle mutluluklarla atsın... nasılsın umarım iyisindir..???

Çok sağol canım benim.
İnşallahh...
Güzel dileklerin için sağol canım.
Sanada yeni yıl mutluluk getirsin canım ve tüm sorunların çözülsün inşallahh...
İyiyim canım şükür sen nasılsın?

X