30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ben de 30'umdan sonra kendimi bulup, kendimi sevmeye başladım. Ondan önce hep bir arayış içerisindeydim. Kendimle mutlu değildim. 30'dan sonra oturdu bazı şeyler.
En güzel yaşlarımız aslında :)
Kesinlikle artık eskiden kafaya taktıklarım umrumda değil bedenimle ruhumla barışığım
:KK36: yaşasın 30 lar diyelim o zaman canım :KK50:

Kizlar 29 bitti 30 oluyorum. Her gun evde yalniz yasiyorum ve eve geldigimdr duvarlar bana ben duvarlara bakiyorm. Arkadaslarimin hepsi haftasonu cocuklariypa plan yapiyo. Ben bos bos geciriyorum. Ne zaman evlenecegim yada evlenecegimi hic sanmiyorum

Kizlar 29 bitti 30 oluyorum. Her gun evde yalniz yasiyorum ve eve geldigimdr duvarlar bana ben duvarlara bakiyorm. Arkadaslarimin hepsi haftasonu cocuklariypa plan yapiyo. Ben bos bos geciriyorum. Ne zaman evlenecegim yada evlenecegimi hic sanmiyorum
Herkesin bir kısmeti var elbet canım... Evet benimde arkadaşlarımın çocukları var hatta oturmaya gittiğimde çocuklar beni rahat bırakmıyorlar oyun oynuyoruz arkadaşım bana takılıyor bak seninde çocuğun olsaydı çocuğunla oynar seni rahat bırakırlardı :KK48: diyor...sanki ortada koca var da çocuk :halay:olsun...
Ben akışına bıraktım sahip olduklarımla mutlu olmaya çalışıyorum... Demek Şu an için hayırlı olan bu diye düşünüyorum

Canım herşey olabilir karşımızdakinin ne düşündüğünü bilemiyoruz bir sürü ihtimal olabilir ama erkeklerde genelde gözlediğim kızlardan ilgi görünce biraz çekiyorlar kendini...sende çok üzerine düşme bence canım. Zaten niyeti ciddi duygusal bişeyse sana adım atacaktır...Hoşgeldin bu arada
hoşbulduk.
haklısın üzerine düşmemek en doğrusu.bugun mesaj attı çok samimi bir şekilde. ben kısa cevaplar yazdım.
dediğin gibi ne düşündüklerini anlamak zor.

hoşbulduk.
haklısın üzerine düşmemek en doğrusu.bugun mesaj attı çok samimi bir şekilde. ben kısa cevaplar yazdım.
dediğin gibi ne düşündüklerini anlamak zor.
Erkekler anlık yaşıyor duygularını gibi geliyor bana... çok büyük laflar söylüyorlar...zannediyorsun ki bu adam bensiz yaşayamaz... iki gün sonra o sözlerden eser kalmıyor... biz kizlar duygusal olduğumuz için hayaller kurarız... anlam yükleriz...çok ciddiye alırız sözleri...sonrada üzülüyoruz ışte.. .

Parayı hesabına yollamıştım evet ama avukat tut mahkeme vs uğraşacak durumda ve halde değilim evlendiği için artık asla iletişim de kurmak istemiyorum kardeşine mesaj yazıyorum bakalım yatıracam dedi, tabiki benim derdimin para olduğunu onların arasını bozmaya çalıştığımı filan söylüyorlar ailecek rabbim sorsun ne diyim Allah’ından bulsun
bu kadar saf olmayı nasıl başarabiliyorsunuz ya. millet nikahlı eşine para vermiyor

Bu topik 6 yıl önce açılmış hadi bakalım yazın kimler evlendi:KK76: :KK68:

bende bu topiğe yazarken evlendim. 4 sene geçti. topik sahibi arkadaşımız da evlendi.
Sonra bir kaç kişi daha evlendi.
Çocuklarımız oldu, oğlum 3 yaşını geçti.
Sizi çok iyi anlıyorum ama olgun yaşta evliliğin daha sağlam olduğu kanaatindeyim.
Rabbim sizlerin de gönlünün muradını versin.

30 yaşında bekar olmak beni çok etkilemeye başladı yaşıtlarım 2.çocuğunu kucağına almışken ben hala başka sorunlarla uğraşıyorum başka bir takım sıkıntılar var çünkü eğer evlenirsem bu sorunlardan da uzaklaşırım diye düşünüyorum

30 yaşında bekar olmak beni çok etkilemeye başladı yaşıtlarım 2.çocuğunu kucağına almışken ben hala başka sorunlarla uğraşıyorum başka bir takım sıkıntılar var çünkü eğer evlenirsem bu sorunlardan da uzaklaşırım diye düşünüyorum
Ne sorununuz var ?
Çözüm bulalım

Merhaba kızlar 35 yaş bekarım😉
Çok zor geliyor bazen insana 30lu yaşlarda bekar olmak bazen diyorum vardır bu işte de bir hayır diyorum hele çevremde boşananları görünce bazen de keşke bu yaşa kadar evlenmiş olsaydım diyorum hangisinin doğru olduğunu bilemiyorum

X