30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Tabi
Yok ya ben almayayım şimdilik. Böyle çok daha huzurluyum. Aşık olup hoslanirim, güvenirim ayrı. Ama yine de dava bitmeden başlamam ilişkiye.
Dulum diye de hemen 8 9 yaş büyük biri ile tanıştırmak isiyorlar. O da dulmus uygunmuş bana.
Uygunluk kıstası da bunların bu.
tabi tabi. Dava bitmeden olmaz ki zaten. Belli mi olur belki kurtarabilecegin bir evliligi bitirmene neden olur yeni biri ile baslaman

Kızlar otuzsundan sonra meslek değiştiren oldu mu?Veya yeni meslek edinen.Hayatlarınız ne yönde değişti ?

Iyi gunler kizlar benim de yas 33 elde sevgili yok is var şükür adliyede memurum ama begenmiyorum bunaldim ben 3 yil önce kanser olup bununla 2 yil uğraştıktan sonra hayatimda herseyi degistirmek istiyor insan eskiden yapmasigimi veya istesemde olmaz bu yastan sonra dediklerim icin ugrasiyorum ben aslinda lisans mezunu um ama sevmedigim bölüm simdi aöf den sosyoloji okuyorum hatta yüksek lisans düşünüyorum arti hastalik yuzunden kilo aldim 80 oldum onu vermek icin spora gidiyorum böyle

Iyi gunler kizlar benim de yas 33 elde sevgili yok is var şükür adliyede memurum ama begenmiyorum bunaldim ben 3 yil önce kanser olup bununla 2 yil uğraştıktan sonra hayatimda herseyi degistirmek istiyor insan eskiden yapmasigimi veya istesemde olmaz bu yastan sonra dediklerim icin ugrasiyorum ben aslinda lisans mezunu um ama sevmedigim bölüm simdi aöf den sosyoloji okuyorum hatta yüksek lisans düşünüyorum arti hastalik yuzunden kilo aldim 80 oldum onu vermek icin spora gidiyorum böyle
Mesaji yeni gordum de bi selam vereyim dedim. Cok gecmis olsun. Simdi daha iyisin sanirim
Spora baslamakla iyi yapmissin. Ben de cok kilo aldim bu aralar amma malesef goze alamiyorum spora yazilmayi. Devam edemiycekmisim gibi geliyor

Kızlar bende 31 yaşıma gireceğim.Ağustos ayında düğünüm var Allahın izniyle.Ama malesef isim uok.Ayrica kendimde ve hayatımda değiştirmek istediğim çok şey var

Bence bu konuyu canlandırmalıyız. Bekar olan, çevresinden kötü yola düşmüş, utanmaz, arlanmaz bir insan olarak tepki alan bacılarımı beklerim.

topikte bir sürü 30 yaş üstü bekar var ama nedense bu konu hiç canlanmıyor hayde herkes nerede bence aramızda muhabbet olsa hiç kimse bdv ye neden evlenemiyorum diye üzülüp yazmaz kendimizi yalnız hissetmemizden oluyor hep

Bende 28 e yaklaştım ve çok mutsuzum m benden büyük insanları gösteriyorlar bana beklentim başka karşıma çıkanlar başka hiç mutlu olamıcam galiba

kendimden söz edecek olursam 5 yıldır aynı yerde çalışıyorum. işyerinde beraber çalıştığımız bir sevgilim var ilişkimiz 1,5 yılı geçti. bir kavgalı bir barışık gider.biraz agresif ve takıntılı bir yapım olmasından kaynaklı sanırım. hayat işte hep aynı.monotonluk da sıkıyor tabi.
slm! işyerinden sevgili olmak sorun yaratmıyor mu?

Bende 28 e yaklaştım ve çok mutsuzum m benden büyük insanları gösteriyorlar bana beklentim başka karşıma çıkanlar başka hiç mutlu olamıcam galiba
Öyle olumsuz düşünmeyin bence herşey nasip...bana da aynı durum oluyor ama çok da önemsemiyorum büyük olsun ne zararı varki daha yakın bir zaman da tanıdığım 22 yaşında kız 37 yaşında biriyle evlendi önce şaşırdım daha küçücük kimler çıkardı karşısına nasip dedi ve evlendi yani yaşımız ilerlediği için değil belki de nasibimiz olduğu için yaşı büyük olanlar denk geliyordur

X