30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

hoşgeldiniz Fatima83 Fatima83 , oralarda hava nasıl? soğuktur şimdilerde.

allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.

hayırlı cumalar ..

:anneadayı::KK200:

Bak tesadufe, bugunde cuma gunu, o yuzden bende simdi "hayirli cumalar" diye basliyorum yazima :)

Hosbulmussum bu arada :) Buralar inanmiyacaksiniz, ama havalar son bahar havasi gibi. Kar yok! Kiz mevsimi benim gozumde buz gibi hava ve bol bol kar olmasi gerekir diye dusunuyorum. Ozluyorum!!! :KK70:

Sizin oralarda havalar nasil?

Amin! Rabbim istedigimizi degilde, hakkimizda hayirli olani versin :)

Ben de biraz yoğunum eskiden gündüz giremesem akşamları nete gelirdim şimdi iyi anlaştığım komşum var pc yi nerdeyse açmıyorum denebilir. neler yapıyorsun
En iyisi, paylaşımda bulunduğun birinin olması. İş güç aynen devam. Sen çeyiz hazırlıklarına başlamışsın, hayırlı olsun:KK66:

Bak tesadufe, bugunde cuma gunu, o yuzden bende simdi "hayirli cumalar" diye basliyorum yazima :)

Hosbulmussum bu arada :) Buralar inanmiyacaksiniz, ama havalar son bahar havasi gibi. Kar yok! Kiz mevsimi benim gozumde buz gibi hava ve bol bol kar olmasi gerekir diye dusunuyorum. Ozluyorum!!! :KK70:

Sizin oralarda havalar nasil?

Amin! Rabbim istedigimizi degilde, hakkimizda hayirli olani versin :)

Fatima83 Fatima83 ; Hollanda dan yazıyordunuz sanırım. bir arkadaşım şimdi orda yurtdışı gezisinde. geçen mesajlaştık. havalar çok güzel, çok keyifli geçiyor filan dedi. Hatta Dam meydanındaydı yazıştığımızda bana foto gönderdi. :KK24:
Fransa ya geçiceklerdi.

buralar da yağış yok (İstanbul) ama ayaz var canım. bende kar yağsın istiyorum yılbaşına..

Fatima83 Fatima83 ; Hollanda dan yazıyordunuz sanırım. bir arkadaşım şimdi orda yurtdışı gezisinde. geçen mesajlaştık. havalar çok güzel, çok keyifli geçiyor filan dedi. Hatta Dam meydanındaydı yazıştığımızda bana foto gönderdi. :KK24:
Fransa ya geçiceklerdi.

buralar da yağış yok (İstanbul) ama ayaz var canım. bende kar yağsın istiyorum yılbaşına..

Selam petu. Yurtdışı çok güzeldir şimdi noel öncesi, arkadaşın şanslıymış, gidebilmiş zamanında.

herkese iyi günler ben 20 yaşındayım ve bir şey sormak istiyorum. uzun ilişkisi bitip de tekrar biriyle mutlu olanlar var mı aranızda.benim daha yeni bitti ve kötü bitti. merak ediyorum olabilir mi bundan sonra başka biri..

herkese iyi günler ben 20 yaşındayım ve bir şey sormak istiyorum. uzun ilişkisi bitip de tekrar biriyle mutlu olanlar var mı aranızda.benim daha yeni bitti ve kötü bitti. merak ediyorum olabilir mi bundan sonra başka biri..

Daha çok gençsiniz, daha neler neler başlar biter hayatınızda, olacak biri tabi neden olmasın.

Merhaba arkadaşlar bende evlenip ayrıldım ve bit türlü tamamen huzurlu olamıyorum .
Benim gibi olup huzurlu olan kimse varmı?

X