30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Bir arkadaşım da en çok benim adım kırmızıyı beğendiğini söylemişti.
İnce memedi okumaya başlamıştım biraz, güzeldi ama yoğunluktan kaldı, onu tamamlayıp diğer ciltlerini de alacağım, kardeşim okudu beğendi.
Diğer yazarları da bilmiyorum ama bakacağım. Teşekkür ederim.
rica ederim canım, ince memed benim en sevdiğim kitap:KK200:

Yaa kusura bakmayın ama gençliğinizde sevgili tercihleriniz ile evlenme aşamasında ki tercihleriniz bana kalırsa yanlış.Beş para etmeyen adamlara ne kadar çok değer veriyorsunuz.Esas değer vermeniz gereken adamlarada sıkıcı efendi deyip kenarda bekletmeniz sonrada bu adamlar başkalarınca kapılıncada ortada düzgün adam yok demeniz saçmalık değil mi biraz. :)
pardon amacın nedir? kimi ne kadar tanıyorsun ? evde kaldım ve çok mutluyum

Minooooo. Sırça köşkü okudun mu sen? En çok satanlar listesinde , alıntı yapılan kısmı beğendim. Almayı düşünüyorum. kürk mantolu madonnaya bayılmıştım biliyorsun, kuyucaklı yusufu da okumadan kardeşime ödünç verdim.
Masumiyet müzesi kitabına 2 benzer yorum alınca okumadan önyargım oluştu:KK43:
canım sırça kökkü okumadım. kürk mantolu candır. kuyucaklı yusufu o kadar sevmedim. merak ettiğim içimizdeki şeytan

Sadece şunu demek istiyorum, herşeyi karşıdan bekliyip ve kendinizi ulaşılmaz gösterip , var olan taliplerinizide korkutmayın.Unutmayın herkesin bir alternatifi mutluka vardır , benimde var , sizinde !

Bu ülkede insan ilişkileri bozuk , kadın erkek ilişkileri daha da bozuk.Garip bir ülke.

Herkes en iyisini hakettiğini düşünüyor.

Cool görünüp esas derdi skor olan erkekler ve bütün hayatı facebookda aslında yaşamadığı hayaı , mış gibi gibi gösteren gösteriş budalası kadınlarla dolu etraf.Açıkçası bıktım.Ülkede , dünyada bu kadar sorun varken insanların hiç ama hiçbirini önemsemeden ve ideali olmadan sadece önüne geleni sorgusuz sualsiz tüketmesi garip değil mi?

Bu kadar teknoloji ve hayat standardı varken , hala mutsuz olmamız ironik değil mi.

Çok doluyum.Bugünlük bu kadar.
bu dolmanızın bzle ne ilgisi var ki. fazlasıyla anlamsızsınız. ilişki uzmanı falan mısınız ?

:KK48::KK68:

Ben de tereddüt etmiştim sizin topiğe sorsam mı diye:) Çok teşekkür ediyorum. :KK68:
Minerva da kuyucaklı yusuf için bir kürk mantolu madonna değil demişti. O zaman sırça köşk de bayağı iyi notlandırmana göre. Alayım o zaman, kısa hikayeleri severim, hatta masumiyet müzesini de başlık başlık görünce kısa hikayelerden oluşuyor sanıp aceleyle almıştım:KK48:
Peki masumiyet müzesini okudun mu.
masumiyet müzesi çokkk durağan güzel kitap ama okurken kendimi jiletlemek istedim. yordu beni canım

Zamanla yavaş yavaş hallolur ama o eksikler evlensen de hiç bitmez derler,bir de o göze görünmeyen ıvır zıvırın maliyeti boyundan büyük olur:))
Ay aslıs inşallah öyle olmaz cnm ya zaten borçlarım var ya o yuzden erteliyorum ama modelleri belirlesem alması kolay artık taksitle idare edeceğiz...

Ay aslıs inşallah öyle olmaz cnm ya zaten borçlarım var ya o yuzden erteliyorum ama modelleri belirlesem alması kolay artık taksitle idare edeceğiz...

Hayat pahalı malum ama vakit varken indirimleri falan takip edebilsen daha avantajlı olur. Modelleri de yorumlara falan bak, gözünle gör, hoşuna giderse alırsın. Borca girmeden hiçbir şey sahibi olunmuyor neredeyse zaten.

X