30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Peri , yıllarca ben de çocuk hasreti çektim. Geç kaldık diye ağlandım. :cry:
Olmayınca olmuyor, kısmet değil ise insan evli olsa da olmaz. Her şeyin hayırlısı...

Sınavında başarılar dilerim. Sonucu bize yaz. :)
Aslında biri var gibi de yok gibi de :) yani resmi birlektilik yok, adı konulmuş değil. En çok filozofum çocuk isteği vuruyor :anneadayı:, yumurtalar kalitesizleşiyor yavaş yavaş bu yaşlarda ve ufuk o kadar sisli ki birşey göremiyorum :KK42:

Bir yandan şükrediyorum elbet bana verilenler için hayırlısı böyleymiş ama tedirgin değilim desem yalan söylemiş olurum.

Bu cumartesi sınava giricem evet o benim :KK24: Dua ederseniz çoooook sevinicem kızlar, inşaallah geçerim. :KK36:

Ayağıma bir şey olmadı hatlar karıştı sanırım :KK64:
Affedersin, tamam o Sevcan_34 Sevcan_34 idi. Ayak parmağı kırılan. :KK43:
Sevcan , ayağın nasıl oldu.

Aslında biri var gibi de yok gibi de :) yani resmi birlektilik yok, adı konulmuş değil. En çok filozofum çocuk isteği vuruyor :anneadayı:, yumurtalar kalitesizleşiyor yavaş yavaş bu yaşlarda ve ufuk o kadar sisli ki birşey göremiyorum :KK42:

Bir yandan şükrediyorum elbet bana verilenler için hayırlısı böyleymiş ama tedirgin değilim desem yalan söylemiş olurum.

Bu cumartesi sınava giricem evet o benim :KK24: Dua ederseniz çoooook sevinicem kızlar, inşaallah geçerim. :KK36:

Ayağıma bir şey olmadı hatlar karıştı sanırım :KK64:
Haaa, o birisiyle de hayırlısı olsun :)
Hayırlıysa beri gelsin. :KK37:

Peri , yıllarca ben de çocuk hasreti çektim. Geç kaldık diye ağlandım. :cry:
Olmayınca olmuyor, kısmet değil ise insan evli olsa da olmaz. Her şeyin hayırlısı...

Sınavında başarılar dilerim. Sonucu bize yaz. :)

Affedersin, tamam o Sevcan_34 Sevcan_34 idi. Ayak parmağı kırılan. :KK43:
Sevcan , ayağın nasıl oldu.

Aynen canım nasip değil ki olmuyor. Hayırlı olan nasip olur zaten.
Çook teşekkür ederim iyi dileklerin için datlum. Sınavın nasıl geçtiğini yazıcam, sonuç Ocak-Şubat gibi inşaallah :KK17:

Aminnn canım, hepimiz için hayırlara ve hayırlılara nail olalım inşaallah.
amin , amin.
Aynen canım nasip değil ki olmuyor. Hayırlı olan nasip olur zaten.
Çook teşekkür ederim iyi dileklerin için datlum. Sınavın nasıl geçtiğini yazıcam, sonuç Ocak-Şubat gibi inşaallah :KK17:
olsun en azından pazartesi günü yaz bize, nasıl geçtiğini...

X