30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Neden öyle konuştun ki, herkesin diğerlerinden üstün olduğu bir yönü, yeteneği vs mutlaka vardır.:KK12:
Ben kendimin hiçbir konuda "iyi" olduğunu düşünmüyorum.
:) bende özlüyorum ama kk yerine kitap diyorum :)
Ne güzel!
Seni boşuna mı "kitap kurdu" olarak aday gösterdik. :KK66:
hayır filozof değil.. :)

neden ki?
Tanıdığımızın da kınası vardı da sizin o tarafta... Ondan sordum. :KK66:
Günaydın kızlar,nasılsınız? İyi bir hafta geçirmenizi diliyorum.
Sevcan, nerelerdesin?
Sana da mutlu haftalar... :KK66:

Geçmiş olsun. Neyin var?

Sağ ol canım. Parmağım kırılmıştı söylemesi ayıp dolabın üzerinden ayakkabı alıcaktım sandeleyden düştüm bir anda kendimi yerde buldum :) Platin takılacaktı Allah'a çok şükür kaynadı, ama fazla hareket ettiremiyordum fizik tedviye gönderdiler.

Sağ ol canım. Parmağım kırılmıştı söylemesi ayıp dolabın üzerinden ayakkabı alıcaktım sandeleyden düştüm bir anda kendimi yerde buldum :) Platin takılacaktı Allah'a çok şükür kaynadı, ama fazla hareket ettiremiyordum fizik tedviye gönderdiler.
ah canım, geçmiş olsun. :KK43: görünmez kaza. :'(
İyi olur inşallah.

bende almıyorum aslı, gerçi alışveriş için pek zaman yaratamıyorum, int.daha kolay ama kumaşa dokunmam lazım. bence kıyafeti gösteren kumaştır. beden ölçüleri, yakası çok açık eteği çok uzun olmamalı. ben minyon olduğum için pek standarda uymuyor. hele hamileyken hiç :KK43:

ama züccaciye, temizlik amway ev tekstili bebek tekstil ürünleri alıyorum.
Amway in birkaç ürününü kullanıyorum bu arada kızlar. çok memnunum. hafif kokulu ve temizliği güzel.
özellikle diş macunu ve fırçalarını tavsiye ederim.

günaydın bu arada :KK25:
Günaydın canım.. nasılsın bende bu aralar diş macunumu değiştirdim naturalive diye doğal bir tane buldum şimdilik memnunum on gün oldu başlayalı.. sls ,flor vs zararlı şeyler yok içinde.. hamile olunca yazayım dedim

Günaydın canım.. nasılsın bende bu aralar diş macunumu değiştirdim naturalive diye doğal bir tane buldum şimdilik memnunum on gün oldu başlayalı.. sls ,flor vs zararlı şeyler yok içinde.. hamile olunca yazayım dedim

teşekkür ederim ceren, tavsiyene bakacağım netten.

nasılsın görüşmeyeli? nasıl gidiyor?

X