30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

27 yaşındayım ankarada memurum 4 yıldır. Öyle:) çok şanssız im her konuda balık olsam vapur çarpar o derece

Memuriyete çok gecikmeden başlamışsınız, demek ki düşündüğünüz gibi her konuda şanssız değilsiniz. İnsanlar memur olabilmek için senelerce çabalıyor, ya oluyor ya olamıyor. Evrene negatif enerji yaymamak ve şükretmek lazım:KK66:

Yaş da küçükmüş daha zaten, acelesi yok bence de:) bu topiği filozofprenses mi söylemişti sana.
Yoo, ben yalnızlıktan depresyona girdiğim bi dönem gelmiştim. :KK45: baktım evliler falan da vardı takilayim dedim ben de.:KK51:
Daha erken bence de, o büyük işte. Neyse zaten teklif falan da yok ortada bana ne o düşünsün. :KK70:

Yoo, ben yalnızlıktan depresyona girdiğim bi dönem gelmiştim. :KK45: baktım evliler falan da vardı takilayim dedim ben de.:KK51:
Daha erken bence de, o büyük işte. Neyse zaten teklif falan da yok ortada bana ne o düşünsün. :KK70:

Yani, sana göre hava hoş:) evet çoğu sonradan evlendi bu topikte. Darısı bizlere olsun zamanı gelince:)

Seni gördüm daha iyi oldum:KK66: kendinden geçtin arkadaşına evlenme teklif önerisi mi arıyorsun:) o günleri hayal edemediğim için hiç düşünmedim evlilik teklifim nasıl olur diye:KK51:
ahah en yakın kız arkadaşıma sevgilisi evlenme teklif edicek. çocuk da yakın arkadaşım yardım istedi. tüm arkadaşlarımız ortak kmseden fikir alamıyorum süprizi kaçmasın diye :)

X